Rejestracja i logowanie

Odnaleziono kolejne zwłoki!

Wydarzenia 16-04-2007 Autor: Konto usunięte
14

Dramatyczne odkrycie miało miejsce w Łękach Kościelnych, - 15 kwietnia około godziny 15.20 zostały odnalezione zwłoki w bardzo zaawansowanym stanie rozkładu - mówi Mirosław PawłowskiNajprawdopodobniej jest to kobieta, jednak dokładna identyfikacja ciała nadal trwa. Nieznane są także dane denatadodaje.

Przypomnijmy, że wczoraj w rzece Ochnii odnaleziono inne ciało, tym razem mężczyzny, które nie można było zidentyfikować z podobnych względów. Policja bada czy nie było związku między tymi dwiema sprawami.

Pozostałe wydarzenia, który miały miejsce w miniony weekend:

W dniu, 15 kwietnia, w Kutnie na ulicy Łąkoszyńskiej doszło do pożaru. Nieznany sprawca najpierw włamał się do baraku i skradł znajdujące się tam maszyny, kolejno podpalił budynek. Oszacowane szkody wyceniono na około 25 tysięcy zł.

Na ulicy Mireckiego w Kutnie doszło do kradzieży samochodu Renault Laguna. Do zdarzenia doszło 14 kwietnia. Wartość auta wynosi 27 tysięcy zł. W tym dniu także doszło do kradzieży tablic rejestracyjnych z auta Opel Vectra. W obu przypadkach sprawcy nie są znani.

W przeciągu minionego weekendu funkcjonariusze zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. 14 kwietnia w Podczasach został zatrzymany kierowca motoroweru. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało około 3,3 promila. Kolejny amator jazdy na „podwójnym gazie” jechał samochodem Fiat Uno. Został zatrzymany na ulicy Toruńskiej, miał 0,8 promila alkoholu w organizmie.

15 kwietnia na ulicy Grunwaldzkiej został zatrzymany kierowca samochodu Fiat Uno. Miał około 1,86 promila alkoholu. Kolejny nietrzeźwy poruszał się drogą 29 – Listopada. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało około 1,5 promila. - „Wszyscy zatrzymani nietrzeźwi kierowcy będą sądzenie w trybie przyspieszonym” - powiedział Mirosław Pawłowski, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Fot: zwłoki mężczyzny odnalezionego w rzece Ochni.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Chcesz ogladac jak aktualnie wygladaja zwloki denata idz do prosektorium - tam sie znajduja, ale najpierw zalatw sobie worek foliowy na zygowiny oraz karetke reanmacyjna bys mogla jak najszybciej dojsc do siebie. Trup nie jest obiektem tak bardzo fotogenicznym by za kazdym razem robic aktualizacje. Nie wiadomotez czy prowadzacy sprawe by sie na to zgodzili. troche pomyslunku.

to poprostu masakra ale co jest najdziwniejsze to to ze ile osób tam spaceruje i nikt go wczesnniej nie zauwazył to co moze przypłyneły z bałtyku!! tyle czasu lezał w wodzie i nik ngo nie zauwazył dziwne. emoji a tak apropo to nie powinno sie wstawiac zdjec które juz były wstawiane gdzie indziej naprawde lenistwo WSTYD!!

to znowu melon z ojcem

hehehe zaraz pojde na łaki szukać kolejnych ofiar emoji emoji moze w kunie panuje jakiś morderca... emoji jaaaasne emoji

~Aga, bo to są takie dyżurne zwłoki . Każda redakcja powinna takie mieć. I KCI właśnie ma emoji

Wszystko rozumię ale dlaczego to samo zdjęcie zwłok jest zamieszczone przy informacjio zwłokach w Kutnie i w Łękach może troszeczkę incjatywy panowie tedaktorzy, a może zgrajcie sobie tą fotkę na płytkę to wykorzystacie ją jeczecze wiele razy przy innych informacjach. Wstyd, takie lenistwo.

[i]skradł znajdujące się tam maszyny, kolejno podpalił budynek. [/i] ''Kolejno''? Może tam było chociaż kilka bydynków? To już się domyślam, że panna Iza studiuje tą polonistykę zaocznie emoji

o słaboo...znowuemoji i to do tego nad ochnią to ja codziennie cały czas siedzę...a tam trup byl...emoji masakra.......:/

Ja pierdykam ,a miałem dzisiaj skopać ogródek. W tej sytuacji się nie odważe emoji

Jakiś ''wyjątkowy urodzaj'' trupów w tym roku. Hmmm...

zapewne to pozimowe znaleziska patrząc na zdjęcie mężczyzna ma rękawice i buty zimowe czyli ktoś gdzieś zamarzł wpadł do wody itp

nie no w szoku jestem...

co to sie dzieje .......

znowu...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także