Rejestracja i logowanie

Sto osób na spotkaniu z prezydentem

Wydarzenia 17-04-2007 Autor: Konto usunięte
12

Dopisała frekwencja podczas dzisiejszego spotkania władz miasta z mieszkancami dzielnicy Łąkoszyn. W salce gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 zgromadziło się około 100 osób. W mityngu, oprócz prezydenta Zbigniewa Burzyńskiego wzięli udział wiceprezydenci i radni z tego okręgu.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej prezentacji planów władz miasta na najbliższe lata i omówienia tegorocznego, rekordowego budżetu miasta. -”Coraz więcej ludzi pracuje, mamy więc coraz więcej udziałów w podatkach” - tłumaczył zgromadzonym prezydent Burzyński -”W ostatnim czasie powstało ponad 1000 miejsc pracy w przemyśle, a do tego dochodzą jeszcze etaty w handlu i usługach”. Prezydent przedstawił też plany dotyczące budowy dróg na obszarze Łąkoszyna.

Następnie pytania mogli zadawać mieszkańcy dzielnicy. Wśród wątpliwości najwięcej było oczywiście tych drogowych. Nie jest to niespodzianka, bo Łąkoszyn należy do najbardziej zaniedbanych pod tym względem części Kutna. Mieszkańcy pytali także o sprawy związane nienależytą czystością miasta i powstawaniem nowych marketów. Więcej informacji o inwestycjach na Łąkoszynie w najbliższym Magazynie KCI.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Do T.M. Ciekawe rzeczy gadasz. Bo na zdjęciu ich nie ma. Pochowali się? Poza tym Czapiewski jest z okręgu 2, Michałkiewicz z 1. Boją się swoich wyborców i chodzą gdzie indziej? Żeby potem móc mimo to powiedzieć: ''tak, tak, byliśmy na spotkaniach, wiele cennych uwag, itd.'' Czy robią sztuczny tłum, bo koledzy z okregu 3 nie chcieli przyjść?

Kroste i czarna owce bo to czarna owca a zarazem krosta.... pozazdroscic nie wiem kim tym cieciem wolal bym reke sprzedac niz tego na jakis stolek posadzic....

Zorganizowała to spotkanie....pozazdrośćić tym którzy ,ają w szeregach taką kroste!!!

A co znowu robila tam ta krosta na d... Sikora ??

Na spotkaniu byli oprócz panów pezydentów radni Rady Miasta Kutno-G.Chojnacki,J.Ceranowski,A.Michałkiewicz,M.Czapiewski i J.Sikora. W spotkaniu wzieło udział delikatnie ponad sto osób. Pozdrawiam.

Feliniak nie przyszedł, bo na Łąkoszynie dostał tylko 6 głosów, a w Wenecji prawie 100. Nie opłacało się, i tak go tam nie znają. A gdzie Ceranowski? Były prezydent? Też z tego okręgu! A Boczek? A Król? Obaj z klubu popierającego prezydenta! Proszę, jakim święcą przykładem!

''Dopisała frekwencja podczas dzisiejszego spotkania władz miasta z mieszkancami dzielnicy Łąkoszyn.'' Fajnie to zabrzmiało DZIELNICY... To PRAWIE tak jak w Warszawie czy Łodzi... Szczerze tak patrząc na zdjęcie to na pewno tam nie było 100 osób...emoji Pozdro dla Jacka!!!

Jakie sto osób na spotkaniu? Kupa nauczycieli widać służbowo przyszli... Ja naliczyłem 59 osób... z prezydentami licząc.

A może by tak posprzątać trochę ulicę Metalową, bo jest kupa piachu po zimie (zwłaszcza na ścieżce rowerowej). Wstyd, ze tyle ludzi dojeżdża do tamtejszych zakładów , a nikt się nie zainteresował czystością tej ulicy.!

Wszystkiego mozemy się spodziewać po KCI ale nie krytyki urzędującego prezydenta i jego radnych. Dlatego nie dziwmy się, że nie napisano nic na temat pytań mieszkańców Łąkoszyna i odpowiedzi prezydenta.

No dobrze, rozmawiali, ale może jakieś szczegóły? Jakie inwestycje się szykują na Łąkoszynie??

Poza Sikorą to nie widać na zdjęciu radnych. Nie przyszli? Jacuś to się pewnie postarał, żeby jego dzielnica świeciła przykładem frekwencji.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także