Rejestracja i logowanie

Demoniczny Maraton Filmowy już jutro

Wydarzenia 30-04-2007 Autor: Konto usunięte
1
[img:6721]

Kino KDK zaprasza miłośników filmów na X Maraton Filmowy „Jubileusz z demonem w tle”, który odbędzie się 1 maja. Filmy wyświetlane będą od godziny 18.00. Karnety na niepowtarzalny „Maraton z demonem” są w cenie 25 zł i można je nabywać w kasie KDK. Cena biletu na jeden film wynosi 10 zł.

Program X Maratonu Filmowego:

  • 18.00 - 19.50 STEP UP – TANIEC ZMYSŁÓW - porywająca muzyka i wspaniałe układy taneczne,
  • 20.00 – 22.10 DÉJÀ VU z Denzel'em Washington'em i Val Kilmer'em,
  • 22.15 - 24.00 DEAD FISH z Gary Oldman'em,
  • 0.10 - 1.45 DEMON: HISTORIA PRAWDZIWA z Donald'em Sutherland'em i Sissy Spacek,
  • 1.50 - 3.35 KISS KISS, BANG BANG z Val Kilmer'em i Robert'em Downey Jr.

STEP UP – TANIEC ZMYSŁÓW - Tyler Gage wskutek nierozważnego chuligańskiego wybryku zostaje skazany na pracę społeczną w szkole tańca. Na początku czuje się w nowej roli nieswojo i obco. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje piękną studentkę. Dziewczyna wciągnie go w świat muzyki i pomoże mu odkryć w sobie wyjątkowy talent do tańca. A w międzyczasie zapłonie między nimi gorące uczucie.

DÉJÀ VU - Agent federalny z agencji ATF, Doug Carlin, prowadzi śledztwo w sprawie wybuchu bomby na promie w Nowym Orleanie. Ze zdziwieniem dostrzega, że zarówno on sam, jak i ci, którzy ocaleli, przeżywają déja vu. Zjawisko okazuje się kluczem nie tylko do uniknięcia kolejnego zamachu, ale nawet i tego, który już miał miejsce…

DEAD FISH - Współczesny Londyn. Skromny ślusarz, Abe, nie ma najlepszego dnia w życiu. Jego hiszpańska dziewczyna mówi, że jest w ciąży i wyjeżdża do Madrytu. Komornik Devine daje mu dobę na spłatę długu. Abe zamienia telefon komórkowy z neurotykiem i płatnym zabójcą Lynchem. Teraz co najmniej dwóch innych zabójców czyha na jego życie. Do tego wszystkiego dostaje zlecenie od Fisha. Musi jakoś przetrwać ten dzień tak, aby nie dać się zabić, a także samemu nikogo nie zamordować.

DEMON: HISTORIA PRAWDZIWA - Ekranizacja powieści Brenta Monahana "The Bell Witch: An American Haunting". Historia jest prawdziwa. W pierwszej połowie XIX wieku posiadłość rodziny Bellów w stanie Tennesee (USA) była kilkakrotnie odwiedzana przez tajemniczą zjawę, która to najprawdopodobniej doprowadziła do śmierci jednego z jej członków. Swoja nadejście duch anonsował subtelnie - dźwiękiem dzwoneczka. Jednak z każdą chwilą dźwięk ten ten stawał się coraz głośniejszy, a z czasem wręcz nie do wytrzymania. Bestia dręczyła rodzinę Bellów przez 2 lata. Sprawie tej poświęcono około 20 książek.

KISS KISS, BANG BANG - Harry Lockhart to w zasadzie porządny facet. Jest jednak drobnym złodziejaszkiem, którego bez przerwy prześladuje pech. Pewnego zimowego dnia on i jego partner udają się na "wieczorne zakupy" bożonarodzeniowe do nowojorskiego sklepu z zabawkami. Niespodziewanie całą tę zabawę przerywa alarm bezpieczeństwa. Harry, w desperackim akcie ucieczki przed policją, przez zupełny przypadek, trafia na casting do Hollywoodzkiego kryminału, Zanim się obejrzy, producent filmu zakwalifikuje go na próbne zdjęcia, w Los Angeles. Tam zostaje oddany pod opiekę prywatnego detektywa, prawdziwego twardziela Perrego van Shrike’a, alias "Gaya Perry’ego", który ma go przygotować do zdjęć próbnych. Zanim się obejrzy znajdzie się w samym środku zagadkowego i jak najprawdziwszego morderstwa.

Info: onet.pl

komentarze (1)
Dodaj komentarz

wielkie dzięki dla Bożenki z KDK za chęci, optymizm i dobrą robotę dla społeczności Kutna

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także