Rejestracja i logowanie

Pomnik harcerzy na ostatniej prostej

Aktualności 05-08-2013 Autor: Konto usunięte
7
Pomnik harcerzy na ostatniej prostej

Do września ukończony ma zostać pomnik Poległych Harcerek i Harcerzy, który znajduje się na skwerze im. harcmistrzynii Ładykowskiej-Zys w Kutnie.

Dzięki trwającym od marca pracom wymienione zostaną elementy pomnika, schody wyłożone zostaną granitem, zaś teren wokół cokołu pomnika wybrukowany zostanie kostką granitową. Jak mówią harcerze z Hufca ZHP, pomnik ma być świadectwem pamięci i czci.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Pomnik nie jest remontowany od kilku tygodni.Zostało wszystko wiosną rozkopane dookoła i powstał jeden wielki bałagan.Lepiej wyglądał ten pomnik jak nikt go nie remontował gdyż jego obecny stan jest opłakany.

Zgłoś
0
0

Dla Maniek_Kutno No po to żeby kasę z dofinansowań przez firmę syna przepuścić. Kilka artykułów się zasponsoruje żeby ciemny lud wierzył, że niby jakiś remont był. Fakturkę za remont syn wysławi, kasa zostaje w kieszeni, a nikt nie sprawdzi czy to był faktyczny remont czy pozorny. Potem z wielką fetą się otworzy, że niby po remoncie, a że żadnej zmiany nie ma nikt nie zauważy. Pani Skarbnik w Starostwie na stołku siedzi i myśli, że jak przez firmę syna idzie to nikt nie widzi. Ściany mają oczy!!! I uszy!!! Swojego syna do tej szachrajskiej organizacji bym nie puścił.

Zgłoś
0
0

Od 2 miesięcy stoi i nikt tego nie robi... to jak na ostatniej prostej.... jest gorzej niż przed remontem... po co to było ruszać?

Zgłoś
0
0

Na Królewskiej mówiono, że prace renowacyjne przerwano bo kasy brakło!!!!! Rozumiem, że już jest????

Zgłoś
0
0

Mydlenie oczu! Tyle miesięcy to robią (niby). Widzę codziennie. Wygląda okropnie i nikt się tam nawet nie kręci. Syn Pani Skarbnik założył firmę remontującą pomniki, mąż jako kierowca, a synowa sprawy finansowe niby prowadzi. Wszystko zastaje w rodzinie. Ty się przykleji, tam się wyczyści, a cała kasa z dofinansowań zniknie. Ciekawe czy ktoś to skontroluje.

Zgłoś
0
0

Remontują ten pomnik już chyba ponad 3 miesiące, raz na miesiąc ktoś przyjdzie i coś zrobi...

Zgłoś
0
0

czy w tym miescie niema pilniejszych potrzeb niż remont pomników , gratuluje saomorządowcom inteligencji

Zgłoś
0
0
dodaj komentarz
Czytaj także