Rejestracja i logowanie

Pomnik harcerzy na ostatniej prostej

Wydarzenia 05-08-2013 Autor: Konto usunięte
7
Pomnik harcerzy na ostatniej prostej

Do września ukończony ma zostać pomnik Poległych Harcerek i Harcerzy, który znajduje się na skwerze im. harcmistrzynii Ładykowskiej-Zys w Kutnie.

Dzięki trwającym od marca pracom wymienione zostaną elementy pomnika, schody wyłożone zostaną granitem, zaś teren wokół cokołu pomnika wybrukowany zostanie kostką granitową. Jak mówią harcerze z Hufca ZHP, pomnik ma być świadectwem pamięci i czci.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Pomnik nie jest remontowany od kilku tygodni.Zostało wszystko wiosną rozkopane dookoła i powstał jeden wielki bałagan.Lepiej wyglądał ten pomnik jak nikt go nie remontował gdyż jego obecny stan jest opłakany.

Dla Maniek_Kutno No po to żeby kasę z dofinansowań przez firmę syna przepuścić. Kilka artykułów się zasponsoruje żeby ciemny lud wierzył, że niby jakiś remont był. Fakturkę za remont syn wysławi, kasa zostaje w kieszeni, a nikt nie sprawdzi czy to był faktyczny remont czy pozorny. Potem z wielką fetą się otworzy, że niby po remoncie, a że żadnej zmiany nie ma nikt nie zauważy. Pani Skarbnik w Starostwie na stołku siedzi i myśli, że jak przez firmę syna idzie to nikt nie widzi. Ściany mają oczy!!! I uszy!!! Swojego syna do tej szachrajskiej organizacji bym nie puścił.

Od 2 miesięcy stoi i nikt tego nie robi... to jak na ostatniej prostej.... jest gorzej niż przed remontem... po co to było ruszać?

Na Królewskiej mówiono, że prace renowacyjne przerwano bo kasy brakło!!!!! Rozumiem, że już jest????

Mydlenie oczu! Tyle miesięcy to robią (niby). Widzę codziennie. Wygląda okropnie i nikt się tam nawet nie kręci. Syn Pani Skarbnik założył firmę remontującą pomniki, mąż jako kierowca, a synowa sprawy finansowe niby prowadzi. Wszystko zastaje w rodzinie. Ty się przykleji, tam się wyczyści, a cała kasa z dofinansowań zniknie. Ciekawe czy ktoś to skontroluje.

Remontują ten pomnik już chyba ponad 3 miesiące, raz na miesiąc ktoś przyjdzie i coś zrobi...

czy w tym miescie niema pilniejszych potrzeb niż remont pomników , gratuluje saomorządowcom inteligencji

dodaj komentarz
Czytaj także