Rejestracja i logowanie

Wypadek na krajowej jedynce. Dwie osoby w szpitalu

Wydarzenia 19-01-2014 Autor: joanna.chrzanowska
16

Około godz. 12.30 na drodzej krajowej nr 91 (w Bzówkach) doszło do wypadku. Ford transit na poddębickich numerach w czasie wyprzedzania mercedesa wpadł w poślizg i przewrócił się na przeciwległy pas jezdni.

Dwaj 36-letni mężczyźni - kierowca i pasażer forda - zostali przewiezieni do szpitala we Włocławku. Na miejscu straż pożarna kieruje ruchem.

komentarze (16)
Dodaj komentarz

emojiemojiemojiemoji

emoji

a dlaczego oznakowany radiowóz ma zakryte numery rejestracyjne???? Przecież to publiczny samochód. Rozumiem tajniaków w KIA, ale nie oznakowany radiowóz.

Do szpitala we Włocławku!?E to już po nich! i po co tam w Kutnie ten sam obóz.

nie obłowię się... niestety

Chciałem "podziękować" służbom drogowym za niedzielne posypywanie dróg w Kutnie. Takiej jazdy to dawno nie miałem. W połowie drogi zawróciłem, bo nie będę ryzykował uszkodzenia samochodu. Nawet jazda 20 km/h była niezłym wyczynem.

Redaktor tego artykulu źle podslyszal bo jechala kobieta i mezczyzna

~rekonowały pisze: "[quote=~efvdvdr]Uuuuuuuu do Włocławka!! Nie zazdroszczę!! Zresztą do Kutna to jeszcze gorzej. Lepiej zemrzeć na miejscu. Pozdrowienia dla konowałów!!"
A dlaczego brak jest informacji o wypadku sobotnim, kiedy to człowiek majacy prawie 2,5 promila alkoholu uderzył w drzewo? Jeśli bylby to lekarz albo pielegniaraka to byście psy wieszali.. nikt nie pisze, ze człowiek został w szpitalu dobrze zabepieczony!!![/quote] no tak jeszcze ordery wam dać, że tym razem wyjątkowo pacjent wam nie zszedł. Ale tak to jest jak pacjent bardzo chce żyć, to służba zdrowia jest bezradna.emoji

System pozwala na to, ze właśnie wszystkim się wydaje ze wszystko się należy. Menele maja badania od reki, a Ty biedny człowieku czeksz pol roku w kolejce. Takie jest prawo, a nie wymysł służby zdrowia. jak cos się by takiemu stało, to zaraz zbiera się"kochajaca" rodzina po ofdskoowanie, słusznie lub nie.

[quote=~ja]"został dobrze zabezpieczony" - wartościowa jednostka naszego społeczeństwa (2,5 promila !!!!!!!). Na pewno miał szybko zrobiony tomograf aby się nie daj boże nic mu nie stało. O potencjalnego mordercę z drogi to się zamartwiono ale jakieś tam dziecko czy normalny człowiek to nie może liczyć na "dobre zabezpieczenie" Dlaczego w tym kraju to tylko morderca, złodziej , pijak i kur... mają prawa i rację bytu ??? !!![/quote] Właśnieemoji) dokładnie o to chodzi, jakby umarl to byś pisał zekonowały się nie znają i wala gruche zamiast pracować

Gdyby Jezus narodził się o tej porze roku w powiecie kutnowskim, to TRZEJ KRÓLOWIE nie mieli by żadnych szans dotrzeć z darami dla Jezusa na czas.

"został dobrze zabezpieczony" - wartościowa jednostka naszego społeczeństwa (2,5 promila !!!!!!!). Na pewno miał szybko zrobiony tomograf aby się nie daj boże nic mu nie stało. O potencjalnego mordercę z drogi to się zamartwiono ale jakieś tam dziecko czy normalny człowiek to nie może liczyć na "dobre zabezpieczenie" Dlaczego w tym kraju to tylko morderca, złodziej , pijak i kur... mają prawa i rację bytu ??? !!!

~efvdvdr pisze: "Uuuuuuuu do Włocławka!! Nie zazdroszczę!! Zresztą do Kutna to jeszcze gorzej. Lepiej zemrzeć na miejscu. Pozdrowienia dla konowałów!!"
A dlaczego brak jest informacji o wypadku sobotnim, kiedy to człowiek majacy prawie 2,5 promila alkoholu uderzył w drzewo? Jeśli bylby to lekarz albo pielegniaraka to byście psy wieszali.. nikt nie pisze, ze człowiek został w szpitalu dobrze zabepieczony!!!

brakło soli na po sypanie drogi

Uuuuuuuu do Włocławka!! Nie zazdroszczę!! Zresztą do Kutna to jeszcze gorzej. Lepiej zemrzeć na miejscu. Pozdrowienia dla konowałów!!

To wreszcie gdzie był ten wypadek, na krajowej jedynce czy na drodze krajowej 91. Obie drogi są trochę długie. A tak bliżej to w którym miejscu ?

dodaj komentarz
Czytaj także