Rejestracja i logowanie

Harcerskie lato trwa

Wydarzenia 16-07-2014 Autor: pp
5

Uczestnicy koloni zuchowych organizowanych przez hufiec ZHP Kutno powrócili właśnie z Białki Tatrzańskiej. Podczas 2 tygodniowego wypoczynku odwiedzili Ojcowski Park Narodowy wraz z wejściem do 2 jaskiń, zwiedzili pienińskie zamki w Niedzicy i Czorsztynie i oczywiście odbyli wiele wycieczek pieszych po górach w tym wejście na Nosal. Podziwiali panoramę Tatr z Gubałówki na która wjechali kolejką. Po wysiłku fizycznym zuchy mogły zrelaksować się na Termach Bania oraz nad malownicza rzeką Białką. W programie nie zabrakło zuchowych i harcerskich gier i zabaw. Mimo, że aura nas nie rozpieszczała wszyscy wrócili zadowoleni.

Wczoraj wrócili harcerze starsi z obozu w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Od niedzieli trwa 2 tygodniowy turnus koloni zuchowych w Kołobrzegu a od 7 do 15 sierpnia trwać będzie turnus II w Kołobrzegu, na który są jeszcze 2 miejsca. Od 11 do 18 sierpnia odbędą się kolonie w Darłówku i tu tez jest jeszcze 1 miejsce. Serdecznie zapraszamy. Kontakt 602-463-309.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

gdzie w Kutnie można kupić śledzie do namiotu?

facebook IKSInnominata

jestem na zdjęciu 12

Już tęsknie za górami emoji

ja rozumiem, że tekst został nadesłany i nie jest autorstwa żadnego z redaktorów, ale czy nawet nadesłanego tekstu nie mógłby sprawdzić korektor? czy nie wstyd publikować na stronie tekst z błędami? rozumiem, że są wakacje, ale artykuły są czytane i uważam, że to ze strony redakcji brak szacunku dla czytelnika...

dodaj komentarz
Czytaj także