Rejestracja i logowanie

W KDK grają dla WOŚP

Wydarzenia 11-01-2015 Autor: joanna.chrzanowska
14

W KDK wszyscy grają dla WOŚP. Na miejscu podziwiać można prace twórców ludowych, Klub Origami Kwadracik przygotował warsztaty, a bioenergoterapeuta Edward Książek pokazuje chętnym, na czym polegają jego zdolności. Dla dzieci przygotowano m.in. ciekawe zajęcia plastyczne.

Na scenie głównej KDK królował taniec. Przed publicznością zaprezentowały się zespoły ze Studia Tańca Alibi oraz ze Street Dance Studio Joanny Zielińskiej. Na tym jednak nie koniec. O godz. 13.13 rozpocznie się koncert lokalnej kapeli rockowej Stopersi.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

A zapłacisz za te występy ? Koncerty nie sa takie tanie jak nam się wydaj,a i ohrzewanie trzeba na scene przygotować bo dobry gitarzysta nie nastroi swojej gitary w taki zimnie jak bylo na dworzu emoji pozdrawiam emoji)

jakies szmacianki,czapki, figurki? co ci ludzie rzeczywiscie zrobili dla wośp? Wstyd!!! i ciągle Ci sami - ciekawe dlaczego?

w poprzednim wpisie zamiast Katarzyna winno być Katarzyny - przepraszam zainteresowaną emoji

Szkoda,ze Pan Sikora doszedł do wniosku ze mozna sie obyc bez koncertow i innych atrakcji od dwóch lat tak jest...

Edzio ma tyle wspólnego z bioenergoterapią co wół z karetą. Niech nie robi jaj.

a o występie Katarzyna Hanc i Kacpra Pawłowskiego z Klubu Tańca Towarzyskiego "Faworyt", szanowna Redakcja zapomniała A także o występach innych zespołów??? Szkoda słów...

Piekny ksiaze iluzjonista emoji

a o występie Katarzyna Hanc i Kacpra Pawłowskiego z Klubu Tańca Towarzyskiego "Faworyt", szanowna Redakcja zapomniała emoji

~WKU , a ty jesteś w armii? Człowieku z domu żeś d... Nie ruszyl wiec siec cicho , przynajmniej chłopaki cos pożytecznego zrobili .

i znów ci przebierańcy bawiący się w wojenkę... oj, gdyby was tak naprawdę spotkała, gacie byłyby pełne zaciągnąć się do armii i pokazać na co mnie stać a nie udawać chojraka i puszczać bąki

ale czad, Edzio uzdrawia, cód...

P.S. rence kture leczom

Edek nie wkładaj czerwonych kredek. Chomik pewnie ożył! Obiektowi "ozdrowień" gratuluję. Wszystkim głosującym również gratuluję. Posiadaczom chomików, świnek morskich, papug itd. Chyba się za to napiję!

a krew gdzie sie oddawało .

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także