Rejestracja i logowanie

Riffy za ćwierć dolara, czyli Acid Drinkers w ŻDK

Wydarzenia 13-03-2015 Autor: Krzysztof Szymański
11

W Żychlińskim Domu Kultury z mocnym rockowym uderzeniem gościli weterani sceny Acid Drinkers, którzy promowali najnowszy album 25 Cents For a Riff. Tytuł nawiązuje do 25 lat obecności na rynku (debitancka płyta Are You a Rebel? wydana została w 1990).

- W zeszłym roku pier*olnęła nam ćwiara - tłumaczył na przywitanie z fanami Titus.

Publiczność rozgrzana wcześniej przez supportujący Acidów warszawski Lostbone pogowała pod sceną dając się ponieść nie tylko riffom za ćwierć dolara, ale i starszymi kawałkami gwiazdy wieczoru.

Wielki plus również dla organizatorów i ochrony, która pozwoliła publice na oprawę jak na rasowy metalowy koncert przystało. Na uwagę zasługuje wielki sztandar z nazwą goszczącego tytanów ciężkich brzmień miasta.

- Frekwencja przeszła moje naśmielsze oczekiwania. Do godziny 18. sprzedaliśmy 180 biletów, myślę, że łączna ich liczba spokojnie przekroczyła 200 - powiedziała nam dyrektor Żychlińskiego Domu Kultury Magdalena Modrzejewska-Rzeźnicka.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Szarpidruty i wytrzasacze pchel disco polo ponad wszystkoemoji

dno i wodorosty

monty jak to monty .Od czasu do czasu wypłeza ze swojego ku.rwi dołka i na siłę stara się zaistnieć .

~MOnty jak zwykle na KCI miał potrzebę przypieprzenia się do czegoś lub kogoś, bo pewnie nie ma kto mu zaspokoić jego potrzeb.... Dla takich internet powinien być na kartki.

~MOnty pisze: "kretynizm ciągnąć dziecko na taki koncert dodatkowo stylizować na metala, oczywiście zaraz pojawią sie opinie że pewnie sama chciała bo bardzo to lubi i jest fanką....kretyznizm"
A uzasadnisz jakoś? Czy po prostu czułeś potrzebę napisania czegokolwiek...

kretynizm ciągnąć dziecko na taki koncert dodatkowo stylizować na metala, oczywiście zaraz pojawią sie opinie że pewnie sama chciała bo bardzo to lubi i jest fanką....kretyznizm

Sala rzeczywiście niewygłuszona przez co wszystko się zlewało ale nie ma co narzekać, w Kutnie nie ma nic lepszego.

Genialny koncert!!! mistrzostwo emoji zagrali dużo starych kawałków aż łezka się w oku kręci emoji

XYZ o czym ty mówisz, nagłośnienie super... chyba nie byłeś na głośnym koncercie jeszcze

Chłopaki dali zawodowy koncert ale wstawianie takiego nagłośnienia do tak małej i niewygłuszonej sali to jest ostra przesada. Przez to wszystko zaczęło męczyć. Ogłuchnąć się tam dało...

Pierwszy koncert...bez chocby piwka emoji Ślimak mimo kontuzji w super formie, chlopaki cheers!

dodaj komentarz
Czytaj także