Rejestracja i logowanie

Joanna Skrzydlewska z wizytą w Kutnie

Wydarzenia 22-04-2015 Autor: nowakb
15
Joanna Skrzydlewska z wizytą w Kutnie

Członkini Zarządu Województwa Łódzkiego gościła dziś w kutnowskim Urzędzie Miasta. Joanna Skrzydlewska podczas konferencji prasowej, w której uczestniczył również prezydent Zbigniew Burzyński mówiła m.in. o planach inwestycyjnych związanych z naszym miastem, kutnowskiej podstrefie, rynku pracy czy lokalnej koszykówce. Nie kryła także swojego podziwu dla rozwoju, jaki dokonał się w Kutnie na przestrzeni ostatnich lat.

Joanna Skrzydlewska odpowiedzialna jest za pozyskiwanie oraz dysponowanie środkami unijnymi. Jej dzisiejsza wizyta była drugą w ostatnim czasie w naszym mieście. Co ciekawe, poprzednim razem odwiedziła miasto róż przy okazji meczu Polfarmexu Kutno.

Dziś J. Skrzydlewska najwięcej uwagi poświęciła planom inwestycyjnym województwa łódzkiego, chwaląc równocześnie postęp branży przemysłowej na terenie Kutna.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak to miasto zmieniło się praktycznie na każdym obszarze. Mam na myśli m.in. podstrefę ekonomiczną, widać strategię w działaniach i pomysł na rozwój miasta. Na wielkie uznanie zasługuje również zakład AMZ - mówiła. - Obecnie jesteśmy na finiszu opracowywania planów inwestycyjnych i pierwsze nabory planowane są na przełom czerwca i lipca. Mam nadzieję, że Kutno wciąż będzie rozkwitać tak jak do tej pory. Wciąż przydałoby się jeszcze kilka cennych inwestycji, m.in związanych z budową parkingów podziemnych, czy wiaduktu. Wiąże się to z potrzebą dojazdu mieszkańców do pracy - dodała J. Skrzydlewska.

Poruszono także temat dualnego systemu nauczania, który świetnie sprawdził się na Zachodzie. Być może już w niedalekiej przyszłości w Kutnie powstanie Szkoła Kształcenia Ustawicznego przygotowująca pracowników na potrzeby przyszłego pracodawcy.

komentarze (15)
Dodaj komentarz

" Ale w tych trudnych warunkach i tak Kutno radzi sobie nie najgorzej i trzeba to brać pod uwagę a nie tylko narzekać." POMINĄŁEŚ JEDEN ZASADNICZY FAKT NA KREDYT ZA KTÓRY PRZYJDZIE NAM WSZYSTKIM ZAPŁACIĆ

Kutno rozwija się na prawdę dobrze ale to docenić może ktoś kto choć trochę ma pojęcie w jakich czasach zyjemy i jak jest w innych miastach podobnej wielkości. Ktoś kto czyta trochę inne gazety niż brukowce i chociaż czasem obejrzy jakiś program ekonomiczny i zrozumie słowa, które tam padają. Żeby była jasność to ja osobiście uważam, że Polska jest krajem fatalnie zarządzanym, jest Państwem nieprzyjaznym obywatelom i zbyt fiskalnym i rozdętym urzędniczo. Ale w tych trudnych warunkach i tak Kutno radzi sobie nie najgorzej i trzeba to brać pod uwagę a nie tylko narzekać.

Jasne , a moze ta pani przeszłaby się po mieście i zobaczyła ten postęp i przyspieszenie gospodarczo - ekonomiczne w ramach,którego zlikwidowano na osiedlu Graniczna podjazd-taras dla niepełnosprawnych w zamian za to , na wprost okien rozpocznie sie budowa garaży .Przecież to ładniejszy widok niż odpoczynek niepełnosprawnego na tarasie Wiadomo niepełnosprawnych jest niewielu ,więc po co mają kłuć w oczy , lepiej niech siedzą cicho w czterech ścianach swoich mieszkań.

podziemne parkingi - jak najbardziej. Miał być przy kościele - wydano full kasy na projekt kilka lat temu i cisza w temacie przebudowy Rynku...

"Dziś J. Skrzynecka" ja pier...e analfabeci ,redagować gazetkę szkolna a nie KCI

~MIESZKANIEC pisze: "JA PIKOLE;A NIE oGOREK::A TA pANI WIE ;ZE W KUTNIE ZARABIAMY-1.200 ZL;NIE PLACA NAM ZA STAZ PRACY;A SZPITAL TONIE::::"
A wie Pani ze w Kutnie na forum piszą przede wszystkim debile i idioci w czwartym juz pokoleniu? Ten cytowany powyżej jest tego przykładem. Szkoda ze on chodzi po ziemi bo tylko tlen spala

redaktorku - skrzydlewska czy skrzynecka ?! bo to chyba duża różnica BARANIE a tak dla jasności: Joanna Katarzyna Skrzydlewska (ur. 17 lutego 1977 w Łodzi) – polska polityk, w latach 2005–2009 posłanka na Sejm V i VI kadencji, posłanka do Parlamentu Europejskiego VII kadencji. Jest wnuczką Heleny Skrzydlewskiej, kwiaciarki z Zarzewa, założycielki firmy "H. Skrzydlewska" i córką największego przedsiębiorcy pogrzebowego w województwie łódzkim, radnego Witolda Skrzydlewskiego

kiedys byl taki film "Łowcy skór"

- a bebrzyńsiu- to już się spuś....ił, czy facjate przygotowuje do mi..ety?!! Matko i córko, ten obleśny zomo-pała-bebrzyńsiu, to niedługo będzie wyglądał, jak małpa, którą słoń na stojaka "przel..ciał", o zgrozo! Kuźwa, że też My musimy być raczeni takimi karykaturami?!?

Tak, Ta sama!!! Jak widać nadeszła na nas pora, przyjechała policzyć ile zarobi? ~,,,,, pisze: "Skrzydlewska? Czy to ta od nekrobiznesu?"

To ona ma 62 lata, wygląda na dużo więcej.

A WIECIE;ZE TA pANI MA JUZ WYLICZONE PONAD 5 TYS:EMERYTURY W WIEKU 62 LAT A MY 300 ZL I 67 LAT PRACY-FAKTYCZNIE kUTNO SIE ZMIENIA;KIEDYS ZARABIALISMY O WIELE WIECEJ I JESZCZE BYLISMY SZANOWANI PRZEZ PRACODAWCE-MOWIE O 50-O LATKACH-SERCE BOLI

W tym miescie nic sie nie poprawilo chyba ze na gorsze, masa ludzi wyjechala wzrasta bezrobocie. ,ale to nie statystyka tylko real

JA PIKOLE;A NIE oGOREK::A TA pANI WIE ;ZE W KUTNIE ZARABIAMY-1.200 ZL;NIE PLACA NAM ZA STAZ PRACY;A SZPITAL TONIE::::

Skrzydlewska? Czy to ta od nekrobiznesu?

dodaj komentarz
Czytaj także