Rejestracja i logowanie

Prima Park w budowie

Wydarzenia 23-09-2015 Autor: aleksandraw
18

Trwają prace nad budową nowej kutnowskiej galerii Prima Park. Niedawno zaczęto wykopywać fundamenty pozostałe po zburzonym budynku Miflexu, odizolowano rówież ścianę zachowanego budynku od miejsca budowy.

Przypomnijmy, że sieć parków handlowych "Prima" to koncept obiektów zlokalizowanych poza metropoliami oraz na przedmieściach wielkich miast. Kutnowska galeria będzie mieścić się przy ulicy Żwirki i Wigury, a oprócz sklepów i punktów gastronimicznych prawdopodobie znajdzie się w niej kino.

fot. Stop Dyskryminacji Kutna

komentarze (18)
Dodaj komentarz

Czemu niszczone sa piekne peleryny zielone odrosty ze scietych topoli przy ul Kosciuszki modny beton a galazki z liscmi to zdrowie przy Wyszynskiego wykopano aby wstawic nazwe ulicy juz zadna galazka nie odrosnie.

~Bartek pisze: "Nie mieszkam w Kutnie, trochę dalej, ale zawsze jak widzę, że coś nowego robią to tylko zaczynam czytać komentarze bo wiem, że Kutnianie potrafią tylko zrzędzić emoji Nic Wam nie pasuję, wszytko źle. Nie wiem co musieliby zrobić żebyście byli zadowoleni, chyba maszynę rozdającą pieniądze. Masakra z Wami. Na starość będziecie siedzieć na ławkach przed domem i zrzędzić na świat, miasto, życie itd. emoji"
Maszyna z kasą też byłaby zła, bo waluta by nie odpowiadałaemoji

Myślę, że jeszcze do szczęścia przydałaby się w Kutnie nowa droga wyjazdowa przez ulicę Grunwaldzką. Przejazdu PKP na pewno nie otworzy ale myślę, że prezydent powinien pomyśleć o wiadukcie który połączył by drogę krajowa i dojazd do strefy byłby łatwiejszy bez stania w korkach.emojiemojiemoji

Nie mieszkam w Kutnie, trochę dalej, ale zawsze jak widzę, że coś nowego robią to tylko zaczynam czytać komentarze bo wiem, że Kutnianie potrafią tylko zrzędzić emoji Nic Wam nie pasuję, wszytko źle. Nie wiem co musieliby zrobić żebyście byli zadowoleni, chyba maszynę rozdającą pieniądze. Masakra z Wami. Na starość będziecie siedzieć na ławkach przed domem i zrzędzić na świat, miasto, życie itd. emoji

~skara pisze: "Ktoś pisze że na Sklęczkach pracuje 7tyś ludzi to niech sobie pomnoży ilość firm i 30-60 osób zatrudnionych, no poza Pini"
Przykładowo Fuji Seal zatrudnia już prawie 400 pracowników. AMZ też tylu w niektórych okresach zatrudniał, teraz około 300. Jest jeszcze kilka firm o zatrudnieniu 100-200 osób. Łącznie na Sklęczkach (nie w ŁSSE, ale ogółem) działa około 70 firm (co oczywiście nie znaczy, że tyle jest hal fabrycznych).

[quote=~zaiste]Po co drugie kino?? O_o Wystarczy że w KDKu nie ma full kompletu widzów - ludzie wolą jechać do Łodzi albo do Płocka niż czekać tydzień/dwa aż"hit"nadejdzie. Tak właśnie było Amy (kto na to poszedł?!)która leciała cały tydzień a Mission Impossible dopiero dwa tyg po premierze - nie ogarniam ;/[/quote] Nie ma kompletu, bo oferta nie jest atrakcyjna. Oferta nie jest atrakcyjna, bo żeby móc prezentować filmy w terminie premierowym, trzeba spełnić wymagania dystrybutora co do liczby seansów - przy jednej sali jest to albo niemożliwe, albo bezsensowne, albo właśnie jeden film musi być puszczany przez cały tydzień 3 razy dziennie, blokując miejsce dla innych filmów. Dopiero przy 3-4 salach da się wyświetlać różnorodne filmy w dniach premiery, spełniając wymagania dystrybutora. Dlatego nowe kino z kilkoma (niekoniecznie dużymi salami) - jak najbardziej za. Na starym projekcie centrum handlowego przy Grunwaldzkiej były zaznaczone 4 sale. Jak teraz, nie do końca wiadomo, bo projekt jest trochę inny.

Ktoś pisze że na Sklęczkach pracuje 7tyś ludzi to niech sobie pomnoży ilość firm i 30-60 osób zatrudnionych, no poza Pini i jeszcze jedno dotyczące rozbiórki ponoć nie pozwolono penetrować terenu osobom które miały zgodę od konserwatora zabytków i wiele pamiątek które były tam jeszcze ukryte poszły na śmieci to jest granda.

Po co drugie kino?? O_o Wystarczy że w KDKu nie ma full kompletu widzów - ludzie wolą jechać do Łodzi albo do Płocka niż czekać tydzień/dwa aż"hit"nadejdzie. Tak właśnie było Amy (kto na to poszedł?!)która leciała cały tydzień a Mission Impossible dopiero dwa tyg po premierze - nie ogarniam ;/

a lokale na Kórewskiej będą do wynajęcia

Polecam obejrzenie wizualizacji na stronie mallson.pl i porównanie

Potrzebne nam to świni siodło!!

~ni for pisze: "Kutno różami(?) i galeriami stoi,a prawdziwe zakłady pracy zlikwidowane ."
Jak galerii nie było to wszyscy płock i łodzx odwiedzali i narzekali ZE U NAS NIC NIE MA. Teraz jak cos wybudowali to tez narzekają. Ale taka jest mentalność Polaków. Jak ci się nie podoba to po prostu tam niee chodz!

Stop dyskryminacji Kutna ---Tak , ale Dyskryminacja władzy Kutna TAK ---i to jest najwłaściwsze.

Maciek uważasz ,że jak gdzieś jest tak samo lub gorzej to u nas nie może być lepiej? Tak przyklepuj to co ci do pustego łba nakładli i ciesz się ,że ci starcza na opłaty.

Ludzie, z tego dobrobytu to się Wam już wszystko miesza emoji Jak komuś nie pasuje to niech wyjedzie do innego miasta - jeżeli myślicie, że w innych miastach są krainy mlekiem i miodem płynące gdzie nie trzeba robić, gdzie nie ma znajomości, a kasę rozdają za nic to tam jedźcie emoji)

Taa ...z tych 7 tys to 1.2 tys -z Ukrainy, 1 tys przyjezdni, 3 tyś za najniższą krajową a reszta za 2 tyś netto do ręki (taaaaaaaaka cicha umowa). I jeszcze wielkie oburzenie jak można dopiero co wejść na rynek kutnowski i dawać pracownikowi na okresie próbnym 4 tyś brutto. Ale o tym się nie mówi.

~ni for pisze: "Kutno różami(?) i galeriami stoi,a prawdziwe zakłady pracy zlikwidowane ."
Przecież na Sklęczkach pracuje już prawie 7 tysięcy osób i zatrudnienie stale się zwiększa.

Kutno różami(?) i galeriami stoi,a prawdziwe zakłady pracy zlikwidowane .

dodaj komentarz
Czytaj także