Rejestracja i logowanie

W Kutnie gra orkiestra serc

Wydarzenia 10-01-2016 Autor: joanna.chrzanowska
10

KDK stał się dzisiaj centrum kutnowskich wydarzeń związanych w Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na miejscu można spotkać się z harcerzami, (którzy śpiewają i zarażają pozytywną energią), obejrzeć sprzęt wojskowy, ponadto swoje prace prezentują twórcy ludowi, z kolei klub "Kwadracik" uczy najmłodszych, jak zrobić origami, RCKiK pobiera również krew od wszystkich chętnych.

Przed południem na scenie KDK dzieci "Śpiewały z misiem", a później swoje umiejętności taneczne prezentowali młodzi kutnianie ze Szkoły Tańca Alibi oraz Street Dance Studio.

- Wszyscy, którzy chcieli włączyli się w WOŚP w Kutnie, są dzisiaj z nami. Najważniejsze jest to, że zbieramy pieniądze na sprzęt, który może uratować życie naszemu sąsiadowi czy rodzinie. Sprzęt ufundowany przez WOŚP trafia przecież do szpitali w całej Polsce - Łodzi, Warszawy, Łęczycy czy Kutna - mówi dyrygent kutnowskiej Orkiestry, Jacek Sikora.

Dodajmy, że na pl. Piłsudskiego spotkali się również miłośnicy BMW z Bawarka Fun Club.

- Prezentujemy nie tylko nasze auta, ale pożyczoną od zaprzyjaźnionego teamu Drift Warrios, wyjątkową wersję syrenki. Pojazd był już testowany w Brnie, Toruniu i Koszalinie w zawodach drift open i drift master - mówi Artur Woźniak z Bawarka Fun Club.

Miłośnicy motoryzacji czekają na kutnian do godz. 16. Z kolei atrakcje KDK potrwają do godz. 15. Na godz. 20 przed Kutnowskim Domem Kultury zaplanowano "Światełko do Nieba".

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Kutno to PiSowskie miasto i nic nie zorganizowali bo Pięta zabronił.

odp dla Szacunek ludzi ulicy....czym się zajmuje to moja sprawa. Ale zajmuje się tym na czym się znam, powiedz w jakich jednostkach służyłeś ile poligonów za sobą

Na kosciol powinno sie zbierac a nie na jakies wospy!

Sikora to organizował drodzy państwo

Wielki wstyd nic w kutnie się nie dzieło w związku z WOŚP. W poprzednich latach do późnych godzin wieczornych było pełno ludzi i wolontariuszy, którzy zbierali pieniądze, dzisiaj przed 18:00 cisza na Króleswskiej oraz w okolicy KDK. Dużo kutnowiaków można było spotkać w Łodzi. Tam dopiero się działo i grało. Zabrakło w Kutnie Sikory, który potrafił działać i organizować.

WOŚP

Pierwszy hejt już jest emoji norma Do ~kutnianin - a Ty co potrafisz ? Albo czym się zajmujesz ?

a gdzie ten sprzęt wojskowy ? aa hahha gadzeciaże, którzy nigdy nie byli i nic wspólnego z wojskiem nie mają

Na popisy taneczne warto czekać cały rok, było świetnie ale:1. blondynce pomylili utwór, 2. przy dwóch występach chłopaka i dziewczynki jakość dźwięku była żenująca , zacinało się , masakra podzwiam tancerzy że dali radę a na pewno było to stresujące

brawoemoji brawoemoji brawoemoji dobroczyńCałyrok

dodaj komentarz
Czytaj także