Rejestracja i logowanie

Żychlin mierzy wysoko razem z WOŚP

Wydarzenia 10-01-2016 Autor: joanna.chrzanowska
21

Od godziny 8:30 wolontariusze kwestują na ulicach Żychlina na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku 74 osoby czekają z puszkami na mieszkańców. Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ZS Nr 1 w Żychlinie do godziny 14 zebrał 8118,87 zł!

Na warto wybrać się do Żychlińskiego Domu Kultury na część koncertową. W programie: nauka pierwszej pomocy przedmedycznej, prezentacje sekcji ŻDK, koncert zespołu First Floor, po Światełku do Nieba przedstawienie teatralne "Dziewczynka z zapałkami", a o godz. 21 koncert grupy Akcent.

W akcję Jurka Owsiaka włączyli się także uczniowie Zespołu Szkół w Żychlinie. Zbiórka pieniędzy prowadzona była od godziny 9 w mieście, a także w okolicznych wsiach. Wolontariusze zebrali 3508,05 zł. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, uczniowie propagowali idee pomocy ludziom starszym i dzieciom. Wolontariuszami byli uczniowie klas liceum i technikum. Koordynatorem tegorocznego finału w Zespole Szkół była Anna Siergiej.

komentarze (21)
Dodaj komentarz

lepiej zaprosić jeden lubiany zespół jak dziesięć nie chcianych my się nie kłócimy tylko zazdrościmy ...

Było zajefajnie i wcale nie było duszno. Kto był ten wie najlepiej. Dziękuje za super imprezę. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy wszystko zorganizowali. Wielkie DZIĘKI.

Organizacja na koncercie zespołu Akcent miała wiele do życzenia, kto był to sam wie jak to wszystko tam wyglądało. Na przyszłość zróbcie imprezę pod chmurką. Niektórych osób wogóle nie wpuścili na koncert, inni wychodzili przez okno. A na sali było tyle osób, że każdemu robiło się duszno. Chore- zupełnie nie przemyślane. Można było to zrobić na stadionie, wtedy każdy by mógł zobaczyć i pobawić się. Ukłony w stronę ZESPOŁU AKCENT. POZDRAWIAM.

W Kutnie jest kilkadziesiąt koncertów w ciągu roku, w niektórych miesiącach potrafi być kilkanaście. W Żychlinie kilka rocznie. A Wy ciągle się kłócicie o ten jeden dzień.

zazdroszczę wam występu Akcent, w Kutnie totalna lipa nikt nie pomaga w imprezach gdzie dotyczy dzieci i młodzieży, dni seniora gorą w KUTNIE I Uniwersytet Trzeciego Wieku

~janek pisze: "Cytat z tekstu: "Na warto wybrać się do Żychlińskiego Domu Kultury na część koncertową. " Co za analfabeta pisze te teksty?"
to jest koszmar!!!!co za idiota redaguje??????szantaż !

~żaba pisze: "Czy można za darmo wejść do domu kultury ???????????????????"
kiedy można wejść???

~owsik pisze: "Do kosciola marsz pomodlic sie za pania premier a nie kase na ulicy zbierac!"
tu także brak informacji.

~Misia pisze: "Zenka koncert jest na dworzu czy w domu kultury?"
koncert był domu kultury nie widać było znajomych,brak informacji.

"Na warto wybrać się do Żychlińskiego Domu Kultury na część koncertową." Brawa osoby redagujące ten tekst emojiemojiemoji "jch/ Martyna Jarota/ Anna Siergiej" Kawał świetnej roboty! WSPANIAŁA REKLAMA I ZACHĘTA Raz jeszcze - BRAWA

Cytat z tekstu: "Na warto wybrać się do Żychlińskiego Domu Kultury na część koncertową. " Co za analfabeta pisze te teksty?

Do kosciola marsz pomodlic sie za pania premier a nie kase na ulicy zbierac!

Zenka koncert jest na dworzu czy w domu kultury?

tak mozna

Czy można za darmo wejść do domu kultury ???????????????????

Zenek Martyniuk o 21

nie wiecie co ten "dziennikarz" mial na mysli "Na warto wybrać się do..." :p

Jak wygląda wstęp w domu kultury w Żychlinie ?

Gość w czerwonym diabelskim stroju pod kościołem - Super !

W takim Żychlinie potrafią się zorganizować w Kutnie lipa jak co roku .

A nie mówiłem? W pięciokrotnie mniejszym Żychlinie 74 wolontariuszy. W Kutnie 112. emoji Zmieńcie dyrygenta, zanim ta orkiestra zupełnie upadnie.

dodaj komentarz
Czytaj także