Rejestracja i logowanie

Wesołe szaleństwo na żychlińskim finale WOŚP

Wydarzenia 12-01-2016 Autor: Adrian Mazur
6

Impreza towarzysząca Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żychlińskim Domu Kultury jak co roku obfitowała w pozytywne emocje. Zabawę rozpoczęto o godz. 18.00 rewelacyjnymi występami dzieci z sekcji tanecznych ŻDK - ZUMBA i BREAKDANCE.

Wystąpiły również niesamowite dzieciaki ze Stowarzyszenia „SKAKANKA”. W dalszej części imprezy można było posłuchać grupy First Floor, która już niejednokrotnie wystąpiła przed Żychlińską publicznością i zdobyła jej sympatię.

Podczas imprezy na terenie ŻDK można było zobaczyć wielu wolontariuszy, którzy zbierali do swoich puszek pieniądze na szczytny cel – w tym roku dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

Podczas imprezy wolontariusze wraz z Pokojowym Patrolem uczyli zasad udzielania pierwszej pomocy z której chętnie korzystały dzieci. Oczywiście nie mogło zabraknąć tortu, który w tym roku podzielił imprezę na dwie części. Rozpieczętowany został przez dyrektora ŻDK panią Magdalenę Modrzejewską – Rzeźnicką oraz Burmistrza Gminy Żychlin pana Grzegorza Ambroziaka.

W tym momencie również rozbłysło „światełko do nieba”. Po powrocie do budynku ŻDK na scenie czekała już grupa młodzieży z sekcji teatralnej ŻDK z przedstawieniem „Dziewczynka z zapałkami”. W trakcie występu młodych aktorów sala widowiskowa zaczynała „pękać w szwach”, a to za sprawą zespołu Akcent i niesamowitego lidera tego zespołu Zenka Martyniuka, który dosłownie w minutę wprowadził widownię w klimat ponadczasowej muzyki Disco Polo.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

było super emoji

i tak wam zazdroszczę

Troche godzinowo nieprzemyślane, powinni dać najpierw przedstawienie teatralne a potem część muzyczną, chociaż gdy grali First Floor było już bardzo dużo ludzi to na przedstawieniu teatralnym większość czekała po prostu na zespół Akcent nie dając się im wykazać przez nieuwagę. Gdyby zamienić godzinowo zespół rockowy i przedstawienie byłoby idealnie, gdy było więcej ludzi akustyka sali pozwalała zrozumieć słowa, a na koncercie rockowym dźwięk odbijał się od ścian bo było po prostu za głośno do tej sali. Sytuacja zmieniła się gdy sala się zapełniła do końca. Do tego niektórzy nie mogli wejść na Zenku chociaż trochę miejsca na sali jeszcze było, organizacyjnie średnio wyszło. Lecz sam program na plus, był i dobry koncert rockowy i Zenek który rozruszał publikę.

Jednak naród mamy głuchy emoji

nie pozdrawiam organizatorów koncertu Akcent na któty nie można było się dostac ludzie czekali za drzwiami a co najsmieszniejsze probowali sie z niego wydostac oknem bo niestety drzwi byly zamknięte. Na przyszlosc przemyslala bym najpierw organizowanie czegos bo to byla totalna porażka.

Żychlin górą nie to co w Kutnie kicha totalna

dodaj komentarz
Czytaj także