Rejestracja i logowanie

National Geographic docenił zdjęcie kutnianina

Wydarzenia 04-02-2016 Autor: aleksandraw
19
National Geographic docenił zdjęcie kutnianina

Kutnowska Eksplozja Kolorów stanowiła idealną scenerię dla barwnych i pełnych pozytywnej energii zdjęć, m.in. wykonanych dronem. Jedno z nich stało się wyjątkowo popularne nie tylko wśród kutnian - doceniło je nawet National Geographic, które udostępniło fotografię na swoim Facebookowym profilu National Geographic Traveler Poland. Za ujęcie przedstawiające dziesiątki radosnych mieszkańców wyrzucających kolory holi odpowiedzialny jest Michał Tomczak z "Filmów z Nieba".

- Zdjęcie zostało wykonane całkiem spontanicznie, wiadomo, trudno zrobić planowane ujęcie na imprezie masowej - powiedział nam Michał Tomczak. - Głównym punktem tej fotografii jest kobieta, która w momencie wykonywania zdjęcia patrzy prosto w obiektyw. Jeśli chodzi o wyróżnienie przez National Geographic Traveler, to jestem tym bardzo miło zaskoczony.

Michał Tomczak znany jest z wykonywania niezwykłych zdjęć i filmów za pomocą drona. Warto dodać, że drony łączą dwie pasje mieszkańca Kutna - modelarstwo i fotografię. Dzięki temu pan Michał raczy nas wyjątkowymi ujęciami miasta róż o każdej porze roku.

komentarze (19)
Dodaj komentarz

~xxx pisze: "Taki z niego Pan, jak z koziej **** trąba.emoji"
Ciekawe czy to powtórzysz jak znajdzie cię po IP.

Taki z niego Pan, jak z koziej **** trąba.emoji

U nas jak zwykle zazdrość. Gratulacje Panie Michale.

" ćma" - ćma posiada rozwinięty mechanizm nawigacji w oparciu o światło a światło służy ćmom podobnie jak latarnia morska statkom. ciem można zabić ćme --kapciem.

~ćma pisze: "Hehehe. Ale kwas, Michałek zdemaskowany. Anton to światowej klasy fotograf, ten Michałek to co najwyżej może mu skarpetki cerować emoji."
Na tej zasadzie możesz uznać, że wszystkie zdjęcia dużych grup ludzi z góry to plagiat, bo już ktoś podobne robił. Że wszystkie zdjęcia przyrody to plagiat, bo już ktoś wcześniej fotografował podobne rośliny i zwierzęta. Tak możesz uznać, że każdy element tego świata został już przez kogoś prawdopodobnie sfotografowany, więc każde zdjęcie jest kopią czegoś, co było.

Brawo Michał trzymaj tak dalej. Ps.., olej komentarze sfrustrowanych miernot.

Cóż... Jedni robia foty dla U2, innych doceniają pisma podróżnicze a innym pozostaje szczekanie na forum i lajkowane własnych slitfoci na FB

Hehehe. Ale kwas, Michałek zdemaskowany. Anton to światowej klasy fotograf, ten Michałek to co najwyżej może mu skarpetki cerować emoji.

Dokładnie, tak jak napisał U2, to już było 25lat temu.Kopia jak nic. Ale co dyskutować z takimi, "uni" wiedzą lepiej.Takie czasy,jeden kopiuje z drugiego. Dobrze, że chociaż bierze toto przykład z najlepszych.

[quote=~U2]U2 - Achtung Baby. Kto zna wkładkę ze zdjęciami płyty, ten wie. Plagiat, jakby nie patrzeć, zamierzony lub nie, ale to już było w 1991 roku... Przykro mi, ale Anton Corbijn był PIERWSZY. A g(ó)wno prawda!! To Anton Corbijn przeniósł się do przyszłości i przeglądając internety zobaczył tę fotkę i nią zainspirowany postanowił zrobić podobną i umieścić na 1/16 części okładki płyty U2. Tak więc to był plagiat i w dodatku zamierzony. Ale jedno jest pewne. Na fanach Michała nie robi to wrażenia. Tak czy siak gratuluje dupuścisku. Żeby ci tylko tak nie zostało, bo to dopiero zrobi na tobie wrażenie. emoji

U2 - Achtung Baby. Kto zna wkładkę ze zdjęciami płyty, ten wie. Plagiat, jakby nie patrzeć, zamierzony lub nie, ale to już było w 1991 roku... Przykro mi, ale Anton Corbijn był PIERWSZY. Widać jak mało widzieli w tym N.Geographic. Jedno jest pewne na fanach U2 nie zrobi to najmniejszego wrażenia...

Gratulacje! Swietne zdjecie!

Wow, to zdjęcie jest niesamowite.. po postu bomba. To miło, że doceniono zdjęcie akurat normalnego jak inni kutnianina, biorąc pod uwagę miliony innych zdjęć emoji emoji emoji

Powiem tak: NALEŻYCIE zrobione zdjęcie.emoji

Gratulacje !

świetne,super, rewelacyjne,gratulacje

a jeszcze wspomne, nie na darmo wolali na niego KOLOR :-)

Gratuluje, Michał zawsze ma super pomysly :-)

Piękne zdjęcie. Brawo emoji

dodaj komentarz
Czytaj także