Rejestracja i logowanie

Kolejna śmierć w ubojni. Zmarł 36-letni mężczyzna

Wydarzenia 25-03-2016 Autor: aleksandraw
124
Kolejna śmierć w ubojni. Zmarł 36-letni mężczyzna

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 16 w jednym z kutnowskich zakładów przetwórstwa mięsnego. Jak poinformował nas dyżurny KPP w Kutnie, 36-letni pracownik ubojni niespodziewanie zasłabł i mimo udzielanej mu pomocy zmarł. O zajściu natychmiast powiadomiono odpowiednie służby, które stwierdziły zgon z przyczyn naturalnych.

To kolejna śmierć w zakładach przetwórstwa mięsnego w ciągu ostatnich miesięcy. Przypomnijmy, że do podobnego zdarzenia doszło w listopadzie ubiegłego roku kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach zmarł jeden z mężczyzn pracujących w ubojni, w lutym zaś śmierć poniósł tam młody obywatel Ukrainy.

komentarze (124)
Dodaj komentarz

Ludzie to najohydniejsze z istot żyjących na tej Ziemii, przyczyniają się każdego dnia do umierania tysięcy istnień, a przeżywają jednego człowieka... nikt nie współczuje biednym świniom, które ,,przeżywają" piekło na Ziemii. Współczuję każdemu, kto urodził się w Kutnie, współczuję każdemu, kto nie ma ambicji, żeby robić w życiu coś więcej, niż przyczyniać się do mordu za pieniądze. Jest mi wstyd, że jestem człowiekiem. A po ciężkim tygodniu pracy, do kościoła... Bóg jednak nie wybaczy

wypisujecie glupoty jak to czy mlodzi ludzie to umieraja tylko u Piniego, to chyba nie czytacie klapsydr bo teraz co piaty to ma czterdziestke normalne ze w zakladze pracy gdze pracuje 100 osob jest mniejsza ewentualnosc zgonu niz tan gdzie pracuje 1000

Nie wiem jaki to jest zakład pracy tylko o 3 osoby za dużo tylko podkreślę młode osoby wejście się za to być może też zakład pracy to dla niektórych ostatnia deska ratunku ale dla innych ostatnia droga proszę nasze władze o sprawdzenie tych niby podkreślam niby przypadkowych śmierci

Do kjb: Podejrzewam, że gdybyś miał na utrzymaniu 2-3 dzieci w wieku szkolnym i nie mógł nigdzie w Kutnie znaleźć pracy, z wyłączeniem Pinii, właśnie za 1700 zł miesięcznie, to zgodziłbyś się pracować na nieludzkich warunkach. To kwestia odpowiedzialności i troski za najbliższych. Wtedy chowa się do kieszeni dumę i własną godność. Nigdy nie pracowałem w takim miejscu, ba nawet pominęła mnie praca w firmie prywatnej. W korporacji za duże pieniądze sam nie chciałem pracować. Mam szczęście pracować w miejscu i z ludźmi, których w większości lubię, a z pewnością szanuję. Zawsze dziwiłem się, dlaczego otaczający mnie ludzie są tacy sfrustrowani, niezadowoleni, nikczemni, by nie powiedzieć wprost podli. Im więcej jednak czytam takich postów i informacji, nawet nie o wysokości pensji, ale o warunkach pracy i traktowaniu pracowników przez pracodawców, to chyba ich rozumiem. A w każdym bądź razie, mniej się dziwię temu jacy są. Bo jakim można stać się człowiekiem po kilku latach funkcjonowania w takim środowisku pracy?

Toż to ubojnia, dla kasy ubijają wszystko jak leci... takie czasy, pieniądz ważniejszy od życia !

mam tylko nadzieje że te ku...kie prezesostwo z pini ,zacznie sumienie gryźć ,bo jak tak dalej pójdzie to ludzie sami im sprawiedliwość wyznacząemoji

~Odyn pisze: "Mnie kiedyś moja kuratorka wysyłała tam do pracy dobrze że tam nie poszedłem bo mogło by się to źle skończyć dla któregoś z brygadzistów emoji"
-masz rację stary ,ja też zlałbym do nieprzytomności każdego co by mnie zatyrać chciał emoji

Wszyscy piszecie o godzinach pracy i zarobkach nikt nikogo nie zmusza by tam pracował !!! Zmarła kolejna osoba na terenie zakładu,ludzie obudźcie się coś tam jest nie tak ,a jeśli chodzi o pierwszą pomoc to pogotowie na pewno nie wjeżdża na zakład,a tym bardziej policja bo to teren prywatny tam wszystko jest ściśle tajne ,osobę z wypadku dowozi się do karetki jakby się udało to wynieśliby za zakład jakoby by nie był ich pracownikiem.

Naglymi zgonami na produkcji w Pini powinien zajac sie prokurator, sam przepracowalem 42 lata i nie spotkalem sie aby mlody mezczyzna w kwiecie wieku /36 lat/ zmarl przy wykonywanej przez siebie pracy i to zaliczany jako zgon naturalny.W Pini dzieja sie bardzo dziwne rzeczy. Zgroza.

Chyba nie jadles lepszej a może musisz tak mówić i pisac fajna reklama -bo ja lepsze jadamemoji

itachipl pisze: "[quote=~jt]Pan Pini przyjechał z ziemi włoskiej do Polski, by wspomagać polską gospodarkę. Jest katolikiem, bo nosi piękny, złoty krzyż na szyi i tysiące już ludzi uratował od głodu, dając im pracę. I ludzie są mu za to dozgonnie wdzięczni, tak jak za szynkę, którą robi najlepszą na świecie. Nikt tak nie potrafi jak on. Pini to marka sama w sobie, znana już na całym świecie. Gdyby nie jego zakład, tysiące ludzi by gryzło ziemię z głodu."
hahahaha Dobre, jemu tez tak w dupę włazisz świeczko ?[/quote] Złoty krzyż nosi dla szpanu za wasze wytyrane pieniądze ,a co do wyrobów szału nie ma kupiłem raz i więcej nie kupie ta szynka piero niby taki luksus jak dla mnie nic szczególnego po prostu zachodnie smaki nic w niej Polskiego zresztą jak wszystkie wyroby z pini ,choć każdy ma swój smak.

Zemsta świń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Na Pinim swiat sie nie konczy a tko tam pracuje to frajerem jesy i tyle

śmieszny jesteś!! jakie bardzo dobre płaci 20 nadgodzin reszta charytatywnie bo nie zawsze się uda odebrać!! a ta kasa ZDROWIA nam nie wróci bo się TYRA a nie pracuje !! Widać zresztą po wszystkich sytuacjach w ten firmie

Kto ma umowę z Pini to wie że zarobki są bardzo dobre , reszta np (1700zł) to pewnie pensyjki agencyjne.

A kto tego piniego sprowadził do Kutna i jeszcze się tym chwalił??? Podziekujcie mu.

Pan Pini nie szanuje pracowników? A jak można szanować kogoś, kto sam siebie nie szanuje przyjmując tak podłą ofertę pracy w tak uwłaczających godności ludzkiej warunkach? Jeśli ludzie nie znają swojej wartości, to o czym tu mówić? Dlaczego niby miałby płacić więcej, skoro ludzie mu sami się pchają do zakładu jak te ćmy do światła?

~emigrant pisze: "Pini to oboz pracy za 190 godzin pracy 1700 zl za miesioc to sa kpiny .emoji"
Pan Pini przepłaca, moim zdaniem mógłby płacić 1500zł za 200 godzin, a i tak by znalazł frajerów do roboty.

jest takie powiedzenie "Za pieniądze ksiądz się modli, dla pieniędzy lud się podli"

Pini to oboz pracy za 190 godzin pracy 1700 zl za miesioc to sa kpiny .emoji

A inspekcja weterynaryjna to tam czasami bywa?

~jt pisze: "Pan Pini przyjechał z ziemi włoskiej do Polski, by wspomagać polską gospodarkę. Jest katolikiem, bo nosi piękny, złoty krzyż na szyi i tysiące już ludzi uratował od głodu, dając im pracę. I ludzie są mu za to dozgonnie wdzięczni, tak jak za szynkę, którą robi najlepszą na świecie. Nikt tak nie potrafi jak on. Pini to marka sama w sobie, znana już na całym świecie. Gdyby nie jego zakład, tysiące ludzi by gryzło ziemię z głodu."
hahahaha Dobre, jemu tez tak w dupę włazisz świeczko ?

Czy ktoś udzielił mu pomocy przed przyjazdem karetki?

Pan Pini przyjechał z ziemi włoskiej do Polski, by wspomagać polską gospodarkę. Jest katolikiem, bo nosi piękny, złoty krzyż na szyi i tysiące już ludzi uratował od głodu, dając im pracę. I ludzie są mu za to dozgonnie wdzięczni, tak jak za szynkę, którą robi najlepszą na świecie. Nikt tak nie potrafi jak on. Pini to marka sama w sobie, znana już na całym świecie. Gdyby nie jego zakład, tysiące ludzi by gryzło ziemię z głodu.

Po pierwsze trzeba by zacząć od tego, że w strefie w większości powstają tylko zakłady, które są zwykłymi montowniami gdzie ludzie zarabiają marne grosze i nie mają jakichkolwiek szans na zmiany w swoim życiu. Pini to już jest w ogóle ewenementem, bo warunki pracy i zarobki nawet gorsze jak w Chinach, ale jak nie będzie konkurencji i zakłady nie będą szanować pracowników, to będzie jeszcze więcej takich zakładów, bo zawsze ktoś się znajdzie kto będzie musiał pracować w takich warunkach, bo życie go do tego zmusiło. Drugą sprawą jest Inspekcja Pracy, która istnieje tylko teoretycznie. Tak samo teoretycznie istnieje Urząd Pracy. W UP jedyne właśnie co mogą zaoferować to pracę w Pini, albo w innych zakładach, w których właściwie nikt nie chce pracować, a jak pojawi się kasa na jakieś szkolenia i kursy, to zazwyczaj nie idzie się dostać, bo trafia to do wybranych. Najsmutniejsze jest to, że ludzie siedzą cicho, bo się boją, że stracą pracę. Dlatego taki Pini będzie na nich żerował dopóki sami się nie wykończą.

może by tak bardziej selektywnie dobierać inwestorów w strefie ???

Mnie kiedyś moja kuratorka wysyłała tam do pracy dobrze że tam nie poszedłem bo mogło by się to źle skończyć dla któregoś z brygadzistów emoji

Wystarczyłoby zrobić strajk. Wszyscy stanęli by przy taśmach... Zero pracy. Domagać się normalnych stawek za.h pracy. I szacunku. Chamstwo powinno być tepione. Wystarczyłoby ich przytrzymać... Świnie same się nie ubija nie rozbiora, nie zapakuja w paczki. Ale do strajku trzeba mieć jaja o odwagę... Ja tam nie pracuje ale zrobiłabym to. Trzeba tylko ludzi poprowadzić. Już widzę te nagłówki wgazetaxh i TVN strajk w.pini. Tysiące ludzi mówią nie dla Wyzysku i chamstwa brygadzistow. Prymitywy.

ludzie ,obudźcie się przecież nikt w tej sprawie nie kiwnie palcem bo wszyscy siedzą w kieszeni piniego ,nie potrzeba wielkiej inteligencji żeby to rozkminić ,można jedynie współczuć emojiemoji

Ludzie postawcie się wreszcie!!!Jest Was tylu a boicie się gęby otworzyc!Potraficie między sobą narzekac jeden do drugiego a i tak napatrujecie sie na to co robi jeden z drugim !Ten zakład powinien byc zamknięty!Obudzcie sie bo taki sam los i Was czeka!

Wykanczalnia ludzi

zróbcie coś wreszcie z tym obozem pracy!!!

Po co ci szczgoly ważne ze ludzie chorują są przeziębieni i umierają z jakiegoś powodu znam osoby i od kilku miesięcy chorują zamknąć te syberiade a może Włochów do tej lodówki zatrudnić

Czy zna ktoś szczegóły tego tragicznego wypadku?

a jaką Wille sobie postawił ten cały prezes Pinii za czyjś koszt zdrowia

Ile pracujących tam to Polacy? Ktoś wie?

Auschwitz Pini.Obóz pracy.

~kj pisze: "Szynka Pierro Pini jest bardzo smaczna. Nawet reklamowali ją w telewizji. Ten Włoch robi naprawdę dobrą robotę. Polacy by takiej szynki nie potrafili zrobić."
A kto to Robi jak nie Polacy ?

W Kutnie nie ma nic wartościowego, jest tylko wyzysk i bieda.

Precz z Pinim!

Nadal wierzycie, że PiS poprawi warunki życia Polaków? Głupi jesteście!

W Kutnie nie da się żyć.

~Tobiasz pisze: "W tym zakładzie ginie wiecej pracownikow niz w kopalni..."
Masz racjęemoji W przeliczeniu na liczbe pracowników tej ubojni to śmiertelnosc w tej ubojni jest wyższa niż w górnictwie.

~qubuś pisze: "mysle ze wszyscy zostaną pociagnieci do odpowiedzialności. to nie jest wina Piniego. takie tempo jakie idzie to wina całego kierownictwa polskiego które rzadzi w tym syfie. prokuratorze zarzuty dla kierowników ,brygadzistów, prezesów. przesłuchaj pracowników. dość zmuszania ludzi i szybkiego tępa pracy ponad siły. kondolencje dla rodziny zmarłego, to był naprawdę normalny człowiek nikt złego słowa na niego nie powie ."
Większej glupoty dawno nie czytałem... Nie wina Piniego? Chyba każdy myslący czlowiek wie ze to on dyktuje warunki w zakładzie i wie co sie dzieje. A to co robią kierownicy i reszta wyzej postawionych to wykonywanie rozkazow Piniego. W koncu im bardziej sie wykaża tym wieksza kasa dla Piera a ten zadowolony ze swoich murzynów skapnie troszke więcej kasy dyrektorom etc. Takie realia, w koncu we Wloszech zaden czlowiek nie poszedłby pracowac za 2 euro po 12-16 godzin. Tutaj jest raj dla takich "biznesmenow" Im mniejsze miasteczko tym łatwiej kupic ludzi nim rządzących... Nawet jesli jakas instytucja zajełaby sie tym to co to naprawde zmieni? Poprawi sie na tydzien? Moze dwa? Pini dostanie kare ktorą i tak ludzie odpracują a on nawet tego nie odczuje? W tym miescie nie ma nikogo kto bylby w stanie cos zrobic... "Nasz" wloch tyle lat jest bezkarny i szybko sie to nie zmieni Takie moje zdanie po tym co widze w tym miescie i zakładzie Pozdrawiam

Szynka Pierro Pini jest bardzo smaczna. Nawet reklamowali ją w telewizji. Ten Włoch robi naprawdę dobrą robotę. Polacy by takiej szynki nie potrafili zrobić.

gdyby nie pan Pini to wiekszosc z Was by nie miala na chleb ! szkoda czlowieka mlody chlop byl, ale nie obrazajcie Pini i zakladu, pewnie piszą to ludzie siedzacy na zasilku, pozdrawiam

żyjemy w umierającym mieście gdzie największym pracodawcą jest ubojnia świń gdzie znajomości są podstawą egzystencji gdzie urzędnicy pracują bez odpowiednich kwalifikacji (proponuję przyjrzeć się władzy gdzie pracują ich żony/męzowie/córki/synowie również tym na emeryturze) gdzie mamy kupę banków i parabanków, 4 biedronki, 40 aptek gdzie 70 % społeczeństwa jest 55 + gdzie 60 % młodzieży pracuje na Niemca, Anglika etc. gdzie jedyną rozrywką jest nachlanie się bo młodzież nie ma co robić

Najlepsze w tym wszystkim jest to ze KCI również boi sie napisac nazwe zakładu czyli " pini polonia ". Dlaczego ?emoji

W tym zakładzie ginie wiecej pracownikow niz w kopalni...

Nie dosyc ze ubijaja świnie to dobijaja ludzi!!!! jednym słowem fabryka śmierci PINI!!!!!!!!!

Mnie to rozpi....la ''w jednym z zakładów przetwórstwa miesnego'' ... Dziadostwo jak h.j z ktorym nie da się nic zrobić bo w tych czasach w Polsce rządzą tylko pieniadze ... Ukraina zalewa nasz rynek pracy tylko ze po trzech miesiąca robią aut do siebie a polacy pracy nie maja i sie mecza latami w takich zakładach.

napiszcie do interwencji może się zainteresują bo w wieku 36 lat raczej nie umiera się naturalnie... tym bardziej że to nie pierwszy przypadek śmierci w pini rozumiem zarobek zarobkiem ale ludzie życia nie da się kupić za żadne pieniądze

Pytanie jakie to przyczyny naturalne? 36 lat? Naturalne?

dziadostwo pini

~tkackie pisze: "Miejscowa prokuratura tego tematu nie ruszy z wiadomych przyczyn... TVN tematu nie podejmie. Dlaczego? Nie wiadomo. Jest źle, bardzo źle... a ludzie naturalnie umierają..."
TVN ani TVP nie ruszą tematu z oczywistego powodu. Przez kilka miesięcy Pini wykupywał w tych telewizjach reklamy swojego produktu. Nie chcą tracić klienta. W tym wszystkich chodzi tylko o pieniądze i o zysk. Dlatego telewizja publiczna powinna być bez reklam i prywatnych źródeł finansowania. A TVN i tak zawsze będzie stał za wielkimi kapitalistami.

Miejscowa prokuratura tego tematu nie ruszy z wiadomych przyczyn... TVN tematu nie podejmie. Dlaczego? Nie wiadomo. Jest źle, bardzo źle... a ludzie naturalnie umierają...

Putin niszczy ukraine polonem!emoji

~precz z kaczorem! pisze: "[quote=~qvinto] Nawet gdyby złożył interpelację, to i tak mu odpowiedzą wymijająco, jak to zrobili w sprawie Kłopotowskiego."
Wiesz co to jest interpelacja poselska? Salwa śmiechu u tych, o których ona jest! emoji

Drodzy Czytelnicy, W jednosci sila - jesli sie nie polaczycie, beda was ruchac nadal, ze tak sie wyraze. I zacznijcie dbac o prywatnosc komunikacji, bo jak na razie jest slabo - na tym forum widac adres ip od razu, nawet nie trzeba pytac admina - uzywajcie vpn, lub tora. A na marginesie moje zdanie i wiem, ze jestem w mniejszosci - zabijanie zwierzat dla pieniedzy, bo wlasnie to pracownicy tej "firmy" robia, dla mnie jest obrzydliwe - zwierzeta to nasi slabsi bracia, czuja bol, i czesto intuicja przewyzszaja ludzi - a wy je bez wyrzutow zarzynacie, by te pare papierow zarobic. Ja bym wolal zostac smieciarzem, niz mordowac bezbronne zwierzeta, jak wy. Poza tym mozna zyc bez miesa, sam nie jem prawie 10 lat i jestem zdrowszy niz wiekszosc ludzi. Pozdrawiam.

~qvinto pisze: "Ziobro chwilo jest zajęty rozmontowywaniem polskiej demokracji, dla reżimu najważniejsze jest utrzymanie się przy władzy a nie problemy zwykłych ludzi"
Otumanieni przez księży, prości ludzie wierzyli w dobrą zmianę i chyba nadal wierzą. A PiS ich grzmoci tak, jak ich nawet PO nie grzmociło, aż im styje popękają, ale oni i tak powiedzą, że to dowód miłości. Pini już się ułożył z nowymi władzami. Krótko po objęciu stanowiska nowy minister rolnictwa odwiedził zakład Pini Polonia na zaproszenie Piniego. Nic mu nie zrobią, tym bardziej, że ma poparcie kleru, a i biskupa zapraszał. Nie pamiętacie tych peanów wygłaszanych przez byłego już dziekana Pisarka na cześć Piniego, jaki to dobry i szlachetny człowiek? Dobry, bo daje na Kościół pewnie nie małe sumy. I z PO się potrafił ułożyć, i z PiSem też potrafi. Woźniak wie o tych układach, więc nie zareaguje, bo się boi. A Rzymkowski jest w układzie ze swoim byłym pracodacą Debichem, a więc z całym środowiskiem KO i Komitetu Burzyńskiego. Nawet gdyby złożył interpelację, to i tak mu odpowiedzą wymijająco, jak to zrobili w sprawie Kłopotowskiego. W każdych wyborach głosujecie na członków tego samego, skompromitowanego układu (tylko zamieniają się stołakami na przemian) i chcecie, żeby było lepiej?

~maciek pisze: "pitolita, nie chceta to nie pracujta - proste. A tak na powaznie - praca jest ciezka, a chlopak pewnie nie mial najlepszego zdrowia i zemdlal. tyle w temacie. jak dacie to do tv to tylko glupkow z siebie zrobicie."
To nie jest takie proste wbrew pozorom, jeśli w zakładzie jest dużo osób pracujących ponad normy czasu pracy i to w okresach dwu-tygodniowych to takie przypadki mogą się powtarzać. Jeśli zakład zatrudnia osoby pracujące za 7zł/godz brutto na fikcyjne umowy o dzieło przez różne, szybko zmieniające nazwy podfirmy to jest to patologia którą należy zwalczać.

~kuku pisze: "Donos bezpośrednio do Ziobry i tyle."
Ziobro chwilo jest zajęty rozmontowywaniem polskiej demokracji, dla reżimu najważniejsze jest utrzymanie się przy władzy a nie problemy zwykłych ludzi

Strajk! Taraska organizuj strajk!

Jaka Jaworowicz... Jaworowicz przyjedzie i pojedzie. Tu trzeba związek założyć. I na początek mały strajk. Ale pomocy znikąd... Przede wszystkim Państwowa Inspekcja Pracy, a więc poseł Tadeusz Woźniak.

czy te panie nadal ciagna kiche w lasku

pitolita, nie chceta to nie pracujta - proste. A tak na powaznie - praca jest ciezka, a chlopak pewnie nie mial najlepszego zdrowia i zemdlal. tyle w temacie. jak dacie to do tv to tylko glupkow z siebie zrobicie.

Halo Kutno!!!! Piszemy do p.Jaworowicz,nie zostawiajmy tych wydarzeń ,dzialajmy natychmiast.

Mieszkańcy Kutna.Jeśli żadne służby nie reagują prawidłowo,to może trzeba powiadomić panią Jaworowicz i jej program.Tropi patologie w kraju w różnych kręgach,to może zajmie się także zakładem pracy,w którym co rusz mamy zgony z przyczyn naturalnych.Zakład pracy,w którym "BHP" jest wzorcowe a żadne kontrole niczego złego nie wykazują.Wniosek prosty."Osłona" przeróżna działa skutecznie.

polityczna poprawnosc nie pozwoli skrzywdzic nikogo, a w szczególnosci zniszczyc tysiace miejsc pracy, pisali ostatnio ze pod Kutnem już pracuje ok. 6tys Ukraińców, a w Polsce wydano już 4 mln wiz dla Ukraińców, czyli 20% osób w sile wieku w Polsce stanowią sąsiedzi ze wschodu?

36 lat i śmierć z przyczyn naturalnych. No tak w tym wieku to juz najwyższy czas odejść. Od razu mi sie przypomina odcinek Służb specjalnych. Tam też prokurator podpisywał takie banialuki.

~nie linkujemy pisze: "kiedyś były obozy pracy w Italii a teraz mamy obóz pracy w mieście RÓŻ gratulacje dla włodarza miasta."
Tu i tu Włoch właścicielem

Sranie w banie Potraficie tylko pisac wypociny na forach zamiast odrazu powiadomić odpowiednie instytucje oczywiście nie w Kutnie bo tutaj nikt palcem nie kiwnie bo przeciez ludzie maja prace i takie tam a ze ludzie umierają przy taśmach produkcyjnych a nie przeciez umierają z przyczyn naturalnych to można powiedziec ze to naturalna kolej rzeczy.

zDROWE MIĘSKO,ZDROWE....

Sypią trucizny do mięsa i kto ma styczność w dużych ilościach to pada jak mucha

Niech sie wykaże Rzymkowski i Woźniak

Amelka może Twoja praca polega na umilaniu dnia szefowi , może Ty połowę czasu spędzonego w pini spędzasz pod biurkiem lub na biurku szefa emoji Wiesz nie każdy chciał by tak jak Ty pracować emoji Choć rozumie Cię to też ciężka praca emoji

Donos bezpośrednio do Ziobry i tyle.

Czyżby obóz pracy ??

kiedyś były obozy pracy w Italii a teraz mamy obóz pracy w mieście RÓŻ gratulacje dla włodarza miasta.

Ludzie nie znacie życie w tym zakładzie ja spędziłam tam już 6lat i żyje byście poszli pracować tam to byście wiedzieli co to jest A jak nie znacie to Noe pozwólcie głupot. Ten człowiek był dobry i wiedział co jest dobre i źle pracowników szanował.

Reporterzy Uwaga w TVN Powinni sie tym zajac i dac rozgłos wtedy by sie odpowiednie służby zajeły tym zakladem

Podobno na tym zakładzie jest specjalny oddział pilnujący pracowników by zaiwaniali jak trzeba -sprawnie i wydajnie, a jak kturys jest oporny i nieposłuszny to bajka się kończy drogie dzieci.

jak sie pracuje ponad normy to tak to pozniej wyglada. nie maja szacunku do ludzi tam praujacych. "zagraniczny" wlasciciel a takie syf nam tu zrobil!!! gdzie jest jakas inspekcja pracy ?!! chyba dopiero jak sie media zajma tym syfem to bedzie jakas reakcja ze strony wladz!

[quote=~Odyn]Od kiedy to nagle umiera 36 letni mężczyzna z przyczyn naturalnych ??? A może umarł z wycieńczenia ??? Lub w wyniku pracy w nieludzkich warunkach ??? JA PYTAM GDZIE JEST INSPEKCJA PRACY??? PRZECIEŻ INSPEKCJA PRACY JEST OD TEGO ŻEBY PILNOWAĆ MIĘDZY INNYMI KODEKSU PRACY I PRAW PRACOWNICZYCH !!! A PÓKI CO TO KUTNOWSKA INSPEKCJA PRACY BIERZE TYLKO ŁAPÓWKI I UDAJE ŻE WSZYSTKO JEST OK !!!! JA JUŻ OD DAWNA NIE PRACUJE W POLSCE BO PRACUJĄC W POLSCE MOŻNA ZRAZIĆ SIĘ DO UCZCIWEJ PRACY emoji[/quote] A kto tam myśli o pracownikach ,jak dostanie wypchaną koperte to myśli co zrobić aby następną dostać jeszcze grubszą, ludzie z tego co piszecie to tam jest MAFIA i tym powinna zająć się telewizja bo lokalne władze nie widzą problemu ,widzą tylko kase.Polak Polakowi gotuje taki los.

Właścicielem chosteli co przyjmuje ukraine jest sam właściciel tego zakładu Pini Pierro

moim zdaniem problem jest taki nie wiadomo do kogo należą agencje zatrudniające pracowników w pini i do kogo należą hostele w których ci ludzie mieszkają , jakby wiadome było kim są właściciele agencji i hosteli to by się mogło okazać że ci ludzie mają powiązania z miejscowymi włodarzami i to może dla tego inspekcja pracy udaje że nie ma problemu emoji

Od kiedy to nagle umiera 36 letni mężczyzna z przyczyn naturalnych ??? A może umarł z wycieńczenia ??? Lub w wyniku pracy w nieludzkich warunkach ??? JA PYTAM GDZIE JEST INSPEKCJA PRACY??? PRZECIEŻ INSPEKCJA PRACY JEST OD TEGO ŻEBY PILNOWAĆ MIĘDZY INNYMI KODEKSU PRACY I PRAW PRACOWNICZYCH !!! A PÓKI CO TO KUTNOWSKA INSPEKCJA PRACY BIERZE TYLKO ŁAPÓWKI I UDAJE ŻE WSZYSTKO JEST OK !!!! JA JUŻ OD DAWNA NIE PRACUJE W POLSCE BO PRACUJĄC W POLSCE MOŻNA ZRAZIĆ SIĘ DO UCZCIWEJ PRACY emoji

Ilu miejscowych pracuje w tej ubojni? Podziękujmy tego który sprowadził tę firme do kucienka.

widze jak dowożą ich autobusem same zmęczone twarze a w niedziele na miasto nacieszyć oczy i do kantoru po $$$$$

Jak długo ten postkomuszo-towarzysko-biznesowy układ jeszcze będzie trwał w Kutnie? Ludzie, którzy mają pieniądze, mogą dysponować wszystkim, również życiem ludzkim. PiS w osobie matoła chłopektosia niestety wspiera ten układ, a "mąż stanu" poseł Woźniak biernie przygląda się od lat i boi się odezwać. Poseł Rzymkowski wszedł w układ z Debichem i na niego nie można liczyć. Tu powinna wkroczyć prokuratura krajowa, bo z łódzką okręgową wiemy jak jest. Poseł Woźniak jako znajomy Ziobry mógłby wiele zdziałać, ale to człowiek, który boi się własnego cienia. Ludzie, jak długo jeszcze będziedzie wybierać do władzy miejskiej i powiatowej takich "tuzów" jak brzynsiu i dybicho (opłacani zarówno przez włoskiego mafioso oraz lokalnego hrabiego Cerutina), matoł chłopektosiu, zdzichu kielichu (technik hodowli zwierząt, który rządzi powiatem i obsadza stanowiska, a dybicho jest tylko jego marionektą), milczący urbaniok, napęczniały od sterydów felioniok, gula garbosia i cała reszta tej żenującej menażerii. Do tego dochodzi kler, który stara się utrzymywać "społeczeństwo" (to za duże słowo, bo w Kutnie nie ma społeczeństwa, jest motłoch) w uległości i bezmyślności. Narzekacie tak bardzo tutaj na tym forum na proboszcza z Łąkoszyna, a nadal chodzicie do niego na mszę (jakby nie było innych parafii, jeśli chodzicie z potrzeby wiary) i dajecie mu na tacę. Były dziekan Pisarek co chwila wychwalał Piniego, biskup łowicki święcił ubojnię itd. Kler od dawna stoi za bogatymi, a nie za zwykłymi ludźmi. Ludzie, czy kiedykolwiek oczy się wam otworzą, czy naprawdę jesteście tylko tępymi chłopami folwarcznymi, którym wystarczy, że macie co jeść (jeszcze)? Co się stało z tym bohaterskim kiedyś narodem, teraz tak skundlonym i upokorzonym?

Podajcie mi zakład pracy w którym zginęło tyle osób. Nawet w zakładach w których jest wyższe ryzyko zawodowe nie było tylu zgonów. Dlaczego tak się dzieje i dlaczego nikt nie poniusł za to konsekwencji ?

pan prezydent miasta dostaje pieniądze od kochanego włocha i dlatego mister prezidente pozwala na to jak kosmici nie przylecą zrobić tu porzadku to tak bedzie

Obóz pracy pini polonia ludzie zapierdzielaja po 16-18 godz dziennie nic dziwnego ze ludzie padaja

taki patologiczny zakład w którym pracownicy padają jak muchy powinien zostać skontrolowany przez prokuratora.

To się musi skończyć! Na miejscu Wiesława Taraski spaliłbym się ze wstydu. To jest szalona sytacja. Związkowcy milczą, a urzędnicy państwowi z Państwowej Inspekcji Pracy chyba śpią. Najbardziej decyzyjny w tej sprawie jest jednak poseł Tadeusz Woźniak, ktory jako członek ugrupowania rządzącego ma bezpośredni wpływ na działania PIPy i prokuratury.

~lol pisze: "[quote=~qubuś]prowodyrów strajku pozwalnia od razu.a związek zawodowy nie wypali bo 96% pracowników to ukraińcy. "
To akurat bzdura i oczywiste kłamstwo. Sama analiza numerów rejestracyjnych pod Pini pozwala to stwierdzić. Jest maksymalnie 50% obcokrajowców.[/quote] ~lol pisze: "[quote=~qubuś]prowodyrów strajku pozwalnia od razu.a związek zawodowy nie wypali bo 96% pracowników to ukraińcy. "
To akurat bzdura i oczywiste kłamstwo. Sama analiza numerów rejestracyjnych pod Pini pozwala to stwierdzić. Jest maksymalnie 50% obcokrajowców.[/quote] ~lol pisze: "[quote=~qubuś]prowodyrów strajku pozwalnia od razu.a związek zawodowy nie wypali bo 96% pracowników to ukraińcy. "
To akurat bzdura i oczywiste kłamstwo. Sama analiza numerów rejestracyjnych pod Pini pozwala to stwierdzić. Jest maksymalnie 50% obcokrajowców.[/quote] ~lol pisze: "[quote=~qubuś]prowodyrów strajku pozwalnia od razu.a związek zawodowy nie wypali bo 96% pracowników to ukraińcy. "
To akurat bzdura i oczywiste kłamstwo. Sama analiza numerów rejestracyjnych pod Pini pozwala to stwierdzić. Jest maksymalnie 50% obcokrajowców.[/quote] ~lol pisze: "[quote=~qubuś]prowodyrów strajku pozwalnia od razu.a związek zawodowy nie wypali bo 96% pracowników to ukraińcy. "
To akurat bzdura i oczywiste kłamstwo. Sama analiza numerów rejestracyjnych pod Pini pozwala to stwierdzić. Jest maksymalnie 50% obcokrajowców.[/quote] po numerach rejestracyjnych nie patrz . a autobusy co doworzą . auta sa uboju ,rozbioru pakowni itp. a ile hoteli z samymi ukraincami . jeszcze w styczniu jak tam byłem Polaków na taśmach można było policzyć . to są sami kościarze bo obróbki to ukraincy, jedno auto to średnio 2 osoby a ludzi około 2000 osób

jacus nie pisz głupot ze nadgodziny sa nie obowiązkowe. ile razy było zostajesz -NIE to koszyk i wyp...aj . naszczescie ja zrezygnowałem jestem teraz panem dla siebie. [quote=~lol][quote=~Jacek] Przykre, ale czesciowo na wlasne zyczenie, bo nadgodziny nie sa obowiazkowe, ale jak komus nie wystarcza 2-4tys bo chce zarabiac 7-12tys to na wlasne zyczenie kopie sobie grób. Na dłuższa mete tak sie nie da[/quote] Chwileczkę, można mieć maksymalnie 10 nadgodzin tygodniowo. Także nie wiem, czy one są takie nieobowiązkowe...[/quote] [quote=~lol][quote=~Jacek] Przykre, ale czesciowo na wlasne zyczenie, bo nadgodziny nie sa obowiazkowe, ale jak komus nie wystarcza 2-4tys bo chce zarabiac 7-12tys to na wlasne zyczenie kopie sobie grób. Na dłuższa mete tak sie nie da[/quote] Chwileczkę, można mieć maksymalnie 10 nadgodzin tygodniowo. Także nie wiem, czy one są takie nieobowiązkowe...[/quote] [quote=~lol][quote=~Jacek] Przykre, ale czesciowo na wlasne zyczenie, bo nadgodziny nie sa obowiazkowe, ale jak komus nie wystarcza 2-4tys bo chce zarabiac 7-12tys to na wlasne zyczenie kopie sobie grób. Na dłuższa mete tak sie nie da[/quote] Chwileczkę, można mieć maksymalnie 10 nadgodzin tygodniowo. Także nie wiem, czy one są takie nieobowiązkowe...[/quote] [quote=~lol][quote=~Jacek] Przykre, ale czesciowo na wlasne zyczenie, bo nadgodziny nie sa obowiazkowe, ale jak komus nie wystarcza 2-4tys bo chce zarabiac 7-12tys to na wlasne zyczenie kopie sobie grób. Na dłuższa mete tak sie nie da[/quote] Chwileczkę, można mieć maksymalnie 10 nadgodzin tygodniowo. Także nie wiem, czy one są takie nieobowiązkowe...[/quote]

~qubuś pisze: "prowodyrów strajku pozwalnia od razu.a związek zawodowy nie wypali bo 96% pracowników to ukraińcy. "
To akurat bzdura i oczywiste kłamstwo. Sama analiza numerów rejestracyjnych pod Pini pozwala to stwierdzić. Jest maksymalnie 50% obcokrajowców.

[quote=~Jacek] Przykre, ale czesciowo na wlasne zyczenie, bo nadgodziny nie sa obowiazkowe, ale jak komus nie wystarcza 2-4tys bo chce zarabiac 7-12tys to na wlasne zyczenie kopie sobie grób. Na dłuższa mete tak sie nie da[/quote] Chwileczkę, można mieć maksymalnie 10 nadgodzin tygodniowo. Także nie wiem, czy one są takie nieobowiązkowe...

prowodyrów strajku pozwalnia od razu.a związek zawodowy nie wypali bo 96% pracowników to ukraińcy. za to musi się wziąć propuratura okręgowa z łodzi.i tylko poprzez kampanie na przykładzie plantatorów kawy i niewolnictwa [mięso wyprodukowane fair play] bez niewolnictwa aby konsument wiedział od kogo pochodzi a nie [wyprodukowano dla.......]

Jak sie pracuje przy tasmie po 17h dziennie (85h tyg), a realnie spedza w zakladzie 19h dziennie (95 tyg), spi po 3h to musi sie tak skonczyc... Przykre, ale czesciowo na wlasne zyczenie, bo nadgodziny nie sa obowiazkowe, ale jak komus nie wystarcza 2-4tys bo chce zarabiac 7-12tys to na wlasne zyczenie kopie sobie grób. Na dłuższa mete tak sie nie da

Strajk i utworzenie związku zawodowego, nic innego nie poprawi wam sytuacji. Korwinisci będą płakać, że to komuna i lewactwo, a później padną na ryj w ubojni

mysle ze wszyscy zostaną pociagnieci do odpowiedzialności. to nie jest wina Piniego. takie tempo jakie idzie to wina całego kierownictwa polskiego które rzadzi w tym syfie. prokuratorze zarzuty dla kierowników ,brygadzistów, prezesów. przesłuchaj pracowników. dość zmuszania ludzi i szybkiego tępa pracy ponad siły. kondolencje dla rodziny zmarłego, to był naprawdę normalny człowiek nikt złego słowa na niego nie powie .

ważne jest utrzymanie 130% normy

może wkoncu królowa ELA z pini odpowie za kolejny zgon . nikt nie pisze ale w tamtym roku wypadek samochodowy pod Włocławkiem ludzie jechali do Piniego. elka przestan ludzi zmuszać do pracy ponad siły, przez ciebie nludzie umierają.

Natomiast to, że tam jeszcze związku zawodowego nie ma to tylko świadczy o głupocie tych ludzi, którzy tam pracują. Szybko by pana nauczyli. Wiesław Taraska (szef kutnowskiej Solidarności) - to także twoja porażka!

Cóż, trudna robota, w szybkim tempie, w chłodzie lub w upale, stres i przepracowanie. Do tego ogólna liczba 2.000 pracowników. Statystycznie coś musi się dziać. W wielkich zakładach za komuny też tak było. Teraz tak dużych fabryk już nie ma.

Dosyć tego, strajk.

Ten MAFIOZO z Włoch ma wszystkich w kieszeni i rządzi całym regionem kutnowskim. Ludzie nie pozwólcie sobie pomiatać nie umierajcie w tak młodym wieku.

A co na to TVN, dlaczego nie podejmują takiej afery ???

GŁÓWNYM WINOWAJCĄ TYCH SYTUACJI JEST PIP W KUTNIE,WIE O WSZYSTKIM TYLKO REAGUJE JAKOŚ OPIESZALE-RÓZNIE MOŻNA MYŚLEĆ-ALE DZIAŁAĆ NALEŻY JAK NAJSZYBCIEJ(nie zajmować sie pierdołami ,ale poważnymi wykroczeniami-uwaga do PIP w Kutnie lub Łodzi)

Z przyczyn naturalnych widocznie praca ponad siły po 12 lub 16 godzin to przyczyną naturalna. Jeżeli to naturalne to współczuję wszystkim pracownikom i szczególnie rodzinie zmarłego.

Z tego co widać i slychac to nie ubojnia zywca tylko ubojnia LUDZI!!!!!

Czyżby obóz pracy ??

Ludzie! Chyba nie po to"lechu skakał przez płot".Kolejna smierć w tym zakładzie nie powinna zmuszać do zastanowienia,ale natychmiastowego działania.Bezwzględne egzekwowanie 8godz.dnia pracy wiele by chyba zmieniło.Nie jestem specjalistą od spraw BHP.Te służby właśnie powinny służyć pracownikom,a nie pracodawcom. Kuriozalnie brzmi w wieku 36 lat zgon z przyczyn naturalnych,czyli ze starości. Moje wyrazy współczucia dla rodziny.

dlaczego nie napiszecie wprost ze mialo to miejsce w pini, dlaczego te sprawy sa wciaz tuszowane, dlaczego nikt nie wyciaga wnioskow? dlatego ze prezydent i radni dostaja kase i to nie mala i maja to w ****, przeciez sa miejsca pracy. stop trzeba powiedziec stop i sie tym jak i innymi sprawami zainteresowac, obudzmy sie w koncu

emoji

gdzie jest Państwowa Ińspekcja Pracy ,dostają porządną dolę to patrzą na to z przymrurzeniem oka,ludzie tam pracują nie po 12 godzin a po 16 albo i więcej ,charują tam białe murzyny ,kończą tam pracę aż zrobią dzienny limt tzn.kiladziesiąt ton żywca ,ten zakład powinni dawno już zamknąć bo nagina prawo emoji

te pini to powinło sie zamknąci albo karaci włascieli za takie warunki wszysty wiedzą co tam sie dzeje a zaden nie odezwie się po boj sie ze straci prace

Prawdopodobnie z przepracowania i wyczerpania.Strasznie się to czyta.Zbyt często tam umierają ludzie.

co tam sie dzieje w tych zakladach wiedza tylko ci co tam pracuja, ludzie szanujcie sie bo pozniej zadne pieniadze nie oddadza wam zdrowia a w tym przypadku az zycia....

No to ubojnia czy umieralnia?

"O zajściu natychmiast powiadomiono odpowiednie służby, które stwierdziły zgon z przyczyn naturalnych. " Jak można na miejscu zdarzenia stwierdzić z jakich przyczyn nastąpił zgon?

Słyszałem, że w tym "jednym z zakładów" jest zatrudniona żona prokuratora i komendanta- mam nadzieję, że to tylko głupie plotki. Jakoś za dużo wypadków w tej ubojni, kilka dni temu jeden z nich o mało nie skończył się śmiercią. Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle i kiedy skończy się ta maskarada.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także