Rejestracja i logowanie

Legenda disco-polo na deskach KDK! Zenek Martyniuk porwał kutnian!

Wydarzenia 31-03-2016 Autor: nowakb
20

Wielkim muzycznym Akcentem rozpoczęli dzisiejszy wieczór wszyscy ci, którzy przybyli do Kutnowskiego Domu Kultury. Na jego deskach pojawiła się bowiem żywa legenda disco-polo, Zenek Martyniuk! Muzyk zagrał swoje największe przeboje, zarówno te, które z lat młodości pamiętają koneserzy polskiego disco, jak i te, które w ostatnich miesiącach śrubują w internecie rekordy wyświetleń. Publika niesiona dźwiękami szlagierów oddała się tanecznym szaleństwom, a każdy numer Zenka nagradzany był gromkimi brawami.

Lider grupy Akcent, który na pewno nie przybył do miasta róż na "Siwym Koniu", udowodnił, że jego "Gwiazda" wciąż świeci pełnym blaskiem. "Życie to są chwile, chwile", a te spędzone dzisiaj w KDK, dla fanów disco-polo to z pewnością "Wspomnienie" na lata. I to nie tylko przez te "Oczy zielone" Zenka Martyniuka, z których wyczytać można było "Pragnienie miłości" - tej do muzyki rzecz jasna. Choć wbrew temu, co śpiewał dzisiejszy gwiazdor, nie jest on jedynie biednym grajkiem, to jedyna "Granica" jaka dzieliła go od swoich fanów, to odległość między sceną a fotelami, z których do tańca rwała się niejedna "Dziewczyna z klubu disco", czy "Mała figlarka".

komentarze (20)
Dodaj komentarz

przez twe oczy osrane sie spapralememoji

Do "To ja"... Rozumiem, że taki chór niewolników z "Nabucco" Bizeta czy adagio z "Concierto de Aranjuez" Joaguino Rodrigo już Ci zbrzydło i teraz dojrzałeś do prawdziwej muzyki ?

Zenek jest królem disko polo i jego utwory są na poziomie a nie jakaś rąbanka i głupie teksty, bardzo miło że zagościł w Kutnie ,jak będziecie oczerniać artystów to nikt do Kutna nie przyjedzie .A w Dąbrowicach na jego występie było sporo ludzi z Kutna .

Do Kutnianin... Problem polega na tym, że rolą ośrodka kultury jest jej krzewienie a nie zaspakajanie prostackich gustów. Dla "twórczości", którą uprawia "Akcent" i Z. Martyniuk właściwym miejscem jest "sala balowa" adaptowana z popegeerowskiej obory a nie Dom Kultury. Recenzowana impreza nie przynosi chluby ani KDK, ani miastu... Co innego, gdyby odbyła się w adekwatnej tancbudzie, na peryferiach - rzesze miłośników DP miałyby uciechę, Zenek zarobiłby swoje a Kutno nie miałoby się czego wstydzić. Zabawny w tym wszystkim jest jedno - styl tej recenzji (bo jak inaczej ową notkę nazwać ?) - czystej wody grafomaństwo: "koneserzy polskiego disco", "nie przybył do miasta róż na "Siwym Koniu" itp... Szczytem językowego kiczu jest: ""Życie to są chwile, chwile", a te spędzone dzisiaj w KDK, dla fanów disco-polo to z pewnością "Wspomnienie" na lata. I to nie tylko przez te "Oczy zielone" Zenka Martyniuka, z których wyczytać można było "Pragnienie miłości" - tej do muzyki rzecz jasna." Otóż redakcja KCI co rusz ogłasza nabór stażystów do pracy w redakcji... Ciekawym jest, czego ów naiwny stażysta nauczy się od "mistrza", który popełnił był powyższą recenzję ? emoji

Zenuś jest w pytę , koncert super, ma głos jak słowik

ani jeden nie spiewal ani drugi gral to zwykla kaszana zenek chce sie jak najwiecej nachapac przed emeryturaemojizenada

ale was wyrolowali - zarówno grajkowie jak i organizatorzy - należy się wam! jaki idol takie numery... widać że was "szanuje"...

Karola nie rozchodzi się o to czy sala była wypełniona po brzegi czy nie,czy ludzie dobrze się bawili a większość się bawiła bo byłem.Te dwa pseudograjki za pieniądze które wzieli za tą szmire którą zaprezentowali nawet nie śpiewali na żywo nie mówiąc o "muzyce" wszystko szło z playbecku. Oni ośmieszyli nas wszystkich którzy byli na tym pseudo wydarzeniu.Jeśli chodzi o sukces,tak odnieśli go niewątpliwie,ale odnieśli go dzięki nam naiwnym ludziom którzy przychodząc na ich "występy" są najnormalniej w świecie OSZUKIWANI.Czy w naszej kochanej ojczyźnie jestjuż tak źle ,że taką chałe firmuje Dom Kultury ?

To nie KDK był organizatorem konceru. Salę może wynająć każdy na koncert, imprezę, event, itp. Czy np. Centrum Teatru ma się wstydzić, że występują tam politycy? Jarosław Kaczyński wystąpił w Centrum teatru i dlatego trzeba je zburzyć? Ludzie jesteście okropni. Nie pasuje Wam muzyka, to zostańcie w domu, ja nie słucham Chopina więc nie oglądam konkursu Chopinowskiego. Uszanujcie, że to jest muzyka, nazywajcie ją wiejską, kichą, itp. macie prawo - ale jak widać było po całej sali przez godzinę wszyscy niedość, że zapłacili po 65 zł z własnej woli to jeszcze znakomicie się bawili. Uszanujmy innych - ile ludzi - tyle gustów.

Koncert bardzo udany, sala była wypełniona po brzegi, wszyscy świetnie się bawili. Nie dziwota, że wielu ludzi boli cudzy sukces...

"Wielkie" brawa dla organizatorów takiego "występu". Wstyd na całej linii. Kto zaprosił takiego pajaca, nic nie mówiąc już o tych, którzy na niego poszli.

bylo moze z 50 osob ale kaszana emojiemojiemojiemojiemoji

Bilet 65zl a w Dąbrowicach wejście bylo darmowe. Każdy W tym roku zapraszamy do Dąbrowic na koncert Trubadurow.

Jak widać na załączonych zdjęciach na "koncercie" były tylko dwie osoby Zenek i jego grajek.

Jacy fani taka KICHA emoji

Masakra ....w KDK.......taka muza......disco polo.....NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dla mnie to coś omyłkowo zwanen "koncertem" to jakieś niebotyczne nieporozumienie. Wyskakuje dwóch cwaniaków puszczają "hiciory" z playbacku do tego głupkowaty komentarz,zgarniają kupe kasy i nabijają sie ze swoich "fanów",których potraktowali jak zwykłych idiotów.Dla mnie jest to obraza dla Domu Kultury i widza który przybył tłumnie na to żenujące przedstawienie. Bilet kosztował 65 zł.za szt.(powinien z górką 15)to coś trwało 55 min.(za taką kasy dj puszczałby to samo przez dwa dni)+ z wielką łachą puszczony tak zwany bis. Dla porównania niedawny koncert Marcina Wyrostka bilety po 60 zł koncert prawie 2 godziny 4 bisy 6-ciu muzyków na scenie grających na żywo + 3 zawodowych tancerzy,dla mnie widowisko przez duże "W".Jeśli my jako odbiorca damy sie naciągać i nabijać w butelke to za niedługi czas będziemy mieli tylko disko z pola i Domy Kultury opanują tak jak wczoraj pseudo muzycy.

n a zabawe wejscie 20zl a tu tyle i godzina...smieszne

szkoda było kasy na takie coś... w końcu znajomi mówili, że weszli za czteropaka dla znajomego pracującego w kdk, bo jakby jakiejś ilosci chętnych nie było to zenek by nie zagrał...

Było czadowo, ale za krótko. Godzina koncertu i tylko 1 bis to stanowczo za mało. Scena bardzo skromna. Przydałby się ze 3 tancerki.emojiemojiemoji

dodaj komentarz
Czytaj także