Rejestracja i logowanie

Absurdalne zachowanie kutnianina. Wezwał karetkę do...psa.

Wydarzenia 14-04-2016 Autor: aleksandraw
28
Absurdalne zachowanie kutnianina. Wezwał karetkę do...psa.

We wtorek przed godziną 16. jeden z mieszkańców Kutna wpadł na nietypowy pomysł udzielenia poomocy swojego czworonożnemu przyjecielowi. 38-latek zadzwonił po karetkę i poinformował ratowników, że jego ośmioletni syn spadł z drzewa i trzeba natychmiast udzielić mu pomocy. Kiedy pracownicy pogotowia przybyli na miejsce okazało się, że kutnianin nie ma żadnego syna, a pod jego opieką znajduje się jedynie jamnik, który uderzył się w głowę. Mężczyzna zachowywał się w stosunku do ratowników bardzo agresywnie, dlatego ci postanowili wezwać policję.

- Za nieuzasadnione wezwanie pogotowia ratunkowego mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł - poinformował podkom. Paweł Witczak.

komentarze (28)
Dodaj komentarz

500? Śmiech na sali. Powinien dostać 5000 tys. Ale i ta kara wątpię że czegoś nauczy tego zjeba

Słynny Hans z łąkoszyna znowu pokazał jakim jest idiota

Wezwał to wezwał,a teraz zapłaci. Ludzie przestańcie się nakręcać.

mówili w wiadomościach na Polsat News

[quote=~ag2r][quote=~ag2r][quote=~onaaa]A ja opowiem o innym zdarzeniu... Otóż jakiś czas temu na pewnej kutnowskiej ulicy leżał człowiek. Razem z narzeczonym podeszliśmy do niego, aby sprawdzić czy nic mu nie jest czy żyje itd. Ten człowiek żył jednak się nie ruszał. Narzeczony zaczął dzwonić po pogotowie. Ku zdziwieniu po chwili zjawiła się karetka, a pan z karetki zaczął nas obwiniać, że nic nie zrobiliśmy, że przyjedzie pani z gazety itd. Po czym podniósł tego człowieka nie sprawdzając czy mu nic nie jest i "odłożył" go na miejsce. Na pytanie dlaczego tak zrobił ( bo przecież ten człowiek mógł mieć uszkodzony kręgosłup) stwierdził, że zna tego człowieka i że na pewno jest pod wpływem alkoholu...A co jeśli faktycznie był pod wpływem, ale coś mu się stało? A jeśliby nie był to czy można w taki sposób traktować człowieka? Później okazało się, że to był pan kierownik kutnowskiego FALCK. Osobiście, jeśli stałoby się coś, to nie wiedziałabym czy wzywać pogotowie czy lepiej radzić sobie samej.[/quote] proste działanie na idiotów, którzy minusują- kliknąć 'cytuj'- właśnie tak jak uczyniłem w tym poście. Idiota niech klika aż oczopląsu dostanie i następnie 'cytuj' jak wyżej[/quote][/quote]

[quote=~ag2r][quote=~onaaa]A ja opowiem o innym zdarzeniu... Otóż jakiś czas temu na pewnej kutnowskiej ulicy leżał człowiek. Razem z narzeczonym podeszliśmy do niego, aby sprawdzić czy nic mu nie jest czy żyje itd. Ten człowiek żył jednak się nie ruszał. Narzeczony zaczął dzwonić po pogotowie. Ku zdziwieniu po chwili zjawiła się karetka, a pan z karetki zaczął nas obwiniać, że nic nie zrobiliśmy, że przyjedzie pani z gazety itd. Po czym podniósł tego człowieka nie sprawdzając czy mu nic nie jest i "odłożył" go na miejsce. Na pytanie dlaczego tak zrobił ( bo przecież ten człowiek mógł mieć uszkodzony kręgosłup) stwierdził, że zna tego człowieka i że na pewno jest pod wpływem alkoholu...A co jeśli faktycznie był pod wpływem, ale coś mu się stało? A jeśliby nie był to czy można w taki sposób traktować człowieka? Później okazało się, że to był pan kierownik kutnowskiego FALCK. Osobiście, jeśli stałoby się coś, to nie wiedziałabym czy wzywać pogotowie czy lepiej radzić sobie samej.[/quote] proste działanie na idiotów, którzy minusują- kliknąć 'cytuj'- właśnie tak jak uczyniłem w tym poście. Idiota niech klika aż oczopląsu dostanie i następnie 'cytuj' jak wyżej[/quote]

[quote=~onaaa]A ja opowiem o innym zdarzeniu... Otóż jakiś czas temu na pewnej kutnowskiej ulicy leżał człowiek. Razem z narzeczonym podeszliśmy do niego, aby sprawdzić czy nic mu nie jest czy żyje itd. Ten człowiek żył jednak się nie ruszał. Narzeczony zaczął dzwonić po pogotowie. Ku zdziwieniu po chwili zjawiła się karetka, a pan z karetki zaczął nas obwiniać, że nic nie zrobiliśmy, że przyjedzie pani z gazety itd. Po czym podniósł tego człowieka nie sprawdzając czy mu nic nie jest i "odłożył" go na miejsce. Na pytanie dlaczego tak zrobił ( bo przecież ten człowiek mógł mieć uszkodzony kręgosłup) stwierdził, że zna tego człowieka i że na pewno jest pod wpływem alkoholu...A co jeśli faktycznie był pod wpływem, ale coś mu się stało? A jeśliby nie był to czy można w taki sposób traktować człowieka? Później okazało się, że to był pan kierownik kutnowskiego FALCK. Osobiście, jeśli stałoby się coś, to nie wiedziałabym czy wzywać pogotowie czy lepiej radzić sobie samej.[/quote] proste działanie na idiotów, którzy minusują- kliknąć 'cytuj'- właśnie tak jak uczyniłem w tym poście. Idiota niech klika aż oczopląsu dostanie i następnie 'cytuj' jak wyżej

500 zł to chyba trochę za mało ,ta karetka mogłaby być potrzebna w innym miejscu .Ja proponuję 5000zł i badania tego pana za które powinien zapłacić.

Chyba ktoś się tu naoglądał za dużo telewizji i serialu ,, Na sygnale" tam też była scena, że kobieta wezwała karetkę z jakiegoś innego powodu a okazało się, że chodzi o psa. Najgorzej jak myli nam się fikcja z rzeczywistością.

A ja opowiem o innym zdarzeniu... Otóż jakiś czas temu na pewnej kutnowskiej ulicy leżał człowiek. Razem z narzeczonym podeszliśmy do niego, aby sprawdzić czy nic mu nie jest czy żyje itd. Ten człowiek żył jednak się nie ruszał. Narzeczony zaczął dzwonić po pogotowie. Ku zdziwieniu po chwili zjawiła się karetka, a pan z karetki zaczął nas obwiniać, że nic nie zrobiliśmy, że przyjedzie pani z gazety itd. Po czym podniósł tego człowieka nie sprawdzając czy mu nic nie jest i "odłożył" go na miejsce. Na pytanie dlaczego tak zrobił ( bo przecież ten człowiek mógł mieć uszkodzony kręgosłup) stwierdził, że zna tego człowieka i że na pewno jest pod wpływem alkoholu...A co jeśli faktycznie był pod wpływem, ale coś mu się stało? A jeśliby nie był to czy można w taki sposób traktować człowieka? Później okazało się, że to był pan kierownik kutnowskiego FALCK. Osobiście, jeśli stałoby się coś, to nie wiedziałabym czy wzywać pogotowie czy lepiej radzić sobie samej.

ten pies jest zapewne mądrzejszy od właściciela ..a ha ha ..ale debil ,powinien być upubliczniony wizerunek tego debilka ,żeby sąsiedzi uważali na niego emoji

Bardzo dobrze większa kara temu gościowi się należała .emoji

vkdxdkmkty

gm,fm i

takie owiedzenie jest...pies też człowiek

A jeżeli w tym momencie naprawdę ktoś by potrzebował karetki i jej nie doczekał? Co za debil!

cała rodzina ma zajecie przy minusowaniu wypowiedzi ale jaja szczęśliwi inaczej!

Piszą o nim w Dzienniku Łódzkim. Pies rasy jamnik o groźnym imieniu Tyson uderzył się w główkę więc zmartwiony właściciel wezwał POGOTOWIE... W główkę to niech się ten gościu walnieemojiemojiemoji i tak jak napisał Kukieł dać mu 5000zł kary i prace społeczne w prosektorium.

500zł to nawet na paliwo nie starczy co spalili. proponuje dopisać jedno zero i prace społeczne najlepiej w prosektorium to może coś zrozumie debil jeden.

przed chwilą radio ogólnopolskie padało, że zapłacił 2.000. Super, że kara jest natychmiastowa :emoji

czy ktoś zna tego ćwoka?

~es pisze: "A może trzeba było zabrać faceta. Głupie wezwanie, nieumiejętność oceny otaczającej rzeczywistości, agresja. jednym słowem: psychiatryk"
Rzeczywiście jest mu potrzebny psychiatryk. Teraz ten agresywny czubek siedzi na forum i minusuje wszystkie komentarze.

A może trzeba było zabrać faceta. Głupie wezwanie, nieumiejętność oceny otaczającej rzeczywistości, agresja. jednym słowem: psychiatryk

Ja temu idiocie coś sie kiedyś stanie to zamiast karetki proponuje wysłać weterynarza emojiemojiemojiemojiemoji

A to nie ładnie.

A jak w tym czasie ktoś by potrzebował pomocy

co to jest 500 zł debil normalny debil

Przynajmniej ruszyli się z ciepłych krzesełek, każdy by chciał brac kasę za nicnierobienie.

dodaj komentarz
Czytaj także