Rejestracja i logowanie

Ostatni, ale Piersi! Energetyczne zakończenie Majówki!

Wydarzenia 02-05-2016 Autor: Krzysztof Szymański
46

Ostatni koncert tegorocznej Majówki już za nami. Na placu Wolności wystąpiła grupa Piersi.

Jednak pierwsze dźwięki, które rozległy się ze sceny wprowadziły kutnian w konsternację, bowiem kilkukrotnie podkreślono zakaz rejestrowania koncertu w jakiejkolwiek formie. Fani musieli pochować telefony do kieszeni, choć, jak się szybko okazało, na kręcenie filmów i robienie zdjęć nie byłoby nawet czasu.

Każdy pewnie zastanawiał się, czy po konflikcie z Pawłem Kukizem Piersi zagrają swoje stare hity - i choć ze sceny usłyszeć można było głównie przeboje z płyty Piersi i Przyjaciele 2, to zespół zagrał też m.in. Chodź tu miła, Zośkę, Rowerek czy Całuj mnie. Grupa chciała udowodnić, że jest w stanie zagrać wszystko - i zdaje się, że tak faktycznie jest, gdyż usłyszeć można było również La bambę, czy Tę ostatnią niedzielę.

To co najważniejsze, to fakt, że publiczność, w bardzo zróżnicowanym wieku, bawiła się doskonale. Przy skocznych rytmach Systemu mało kto potrafił wystać w miejscu bez skakania. Widać było, że zespół nie przeszedł obok koncertu, bo trwał on około dwóch godzin! Na bis, podobnie jak na początku zagrano m.in. Bałkanicę.

Oby więcej takich energetycznych koncertów w Kutnie!

komentarze (46)
Dodaj komentarz

Sork za brak ----t------

Nareszcie "Zoja" idealnie opisałaś koncert cyt... 2godziny skakania-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_---- taaaaaki koncer .(i więcej niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic)-TAKI TO KONCERT BYŁ.....

~Cocolino pisze: "Cała majówka to spęd patologii i alkoholików. Matek pijaczek i dzieci samopas biegajacych . Impreza dla kutnowskuch rodzin 500 plus. Było za co popic. .. Menelstwo cholerne."
Walnij się w łeb czyś ciężkim gamoniu. Trzeba było nie przychodzić.

A my się bawiliśmy świetnie!Super koncert!2 godziny skakania-muza sam niosła!

kiepski koncert jedynie dużo wagi ciała wykonawców

A mnie się bardzo podobało!!

piersi nie popisaly sie ale co zrobic jaki budzet miasta tacy wykonawcy

Zespół Piersi to był tylko z Kukizem, takie moje prywatne zdanie. Wychowałem się na tym i wielu innych zespołach z tamtego okresu. Wczoraj przyszedłem z ciekawości z rodziną.... Występ rzeczywiście żałosny... Już lepiej jak by sam "Mały" śpiewał... Idiotyczne żarty i te długie przerwy pełne paplaniny politycznej to było cieniuteńkie... Co do zakazu fotografowania... Widywałem koncerty między innymi Kory - u niej też często bywały takowe zakazy. Ja się ciesze że zawsze się coś dzieje w Kutnie. Wiadomo, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził... gadka zawsze ta sama... Na Bednarku widziałem, że ludzie się bawili, nieźle ktoś zielsko palił w tłumie bo taki zapaszek szedł, że hej... Klimatycznie musiało być rozumiem... Przedmówca Cocolino podkreślił całość jako imprezę dla meneli.... Dziękuję w imieniu ciężko pracujących ludzi mogących iść z dziećmi i zażyć trochę spaceru, muzyki... Ja tam ogólnie pochwalam takie imprezy...

Nie rozumiem zakazu filmowania w miejscu publicznym, koncertu plenerowego??? pierwszy raz sie spotkałam z taką sytuacja, ale z drugiej strony to nawet dorze wyszło bo niby co tu uwieczniac - głupie gadki "piosenkarzy", głupie teksty czy może słae wykonania piosenek??? - wielka prośba - nigdy wiecej nie zapraszajcie tego zespołu do KUTNA...

[quote=~Gość ][quote=~Qwerty ]Widzę że prawda w oczy kole emoji Hejtujecie a ile osób podniosło rękę gdy Asan zapytał się kto przyjdzie do hotelu emoji Proźba do redakcji o zablokowanie wielokrotnego dodawana minusów z jednego adresu IP[/quote] Nie rozumiem dlaczego ten post dostał same minusy i został ukryty skoro nie zawiera wulgaryzmów oraz przedstawia samą prawdę.[/quote] Ktoś tutaj naprawdę nie lubi prawdy xd 16 minusów w 20 min. Myske ze to wszystko od jednej osoby... Panie Administratorze gratulacje w związku z budowa forum.

Cała majówka to spęd patologii i alkoholików. Matek pijaczek i dzieci samopas biegajacych . Impreza dla kutnowskuch rodzin 500 plus. Było za co popic. .. Menelstwo cholerne.

[quote=~Qwerty ]Widzę że prawda w oczy kole emoji Hejtujecie a ile osób podniosło rękę gdy Asan zapytał się kto przyjdzie do hotelu emoji Proźba do redakcji o zablokowanie wielokrotnego dodawana minusów z jednego adresu IP[/quote] Nie rozumiem dlaczego ten post dostał same minusy i został ukryty skoro nie zawiera wulgaryzmów oraz przedstawia samą prawdę.

Oni tak dużo gadali, jak Kukiz na korytarzach sejmu!

Ja mogę zaproponować z czystym sumieniem Rojka )))

Jestem ciekaw jakie zespoły zaproponowali by obecni hejterzy. Oprócz H-H który tak kochacie. A niektórzy nienawidza a pomimo tego nie obrażają .

Obwisłe Cyce a nie Piersi straszna lipa

Kolego Piotrze ja nikogo nie popieram, ja tylko stwierdziłem fakt. Też mnie to osobiście wkurzyło.

To co organizuje miasto -jest z naszych podatków i nikt nie powinien zkazywać naczym mam zamiar to uwiecznić- kolego jeśli pamiętasz zakazy vid-foto to zakazali komuniści-qwerty popierasz ich

[quote=~mila]wogóle to tegoroczna majówka to jedna wielka żenada,stragany,bódki to powtórka z dni kutna.Bednarek przeskakał cały koncert,Piersi-szkoda gadać bo nie było o czym.Strzelnice,losy.....śmiech na sali.Jedynie co lunapakr odizolowany ma wszystko w d...i tak bije kasę. emojiemojiemoji[/quote] Bijesz to ty chyba qunia pod kołdrą. Zapewne miał być koncert fortepianowy i śpiewacy z opery narodowej. Po tłumach jakie były jakoś im nie przeszkadzały stragany i inne atrakcje. Na Bednarku nie byłem bo to był koncert dla gimbazy. Piersiami srogo się zawiodłem. P.S. Budki piszemy przez u otwarte.

Mam dobre miejsce na następny koncert dla grubasów----ubojnia PINI(świnki same się pozabijają)

Piotrze jak byś nie zauważył ten zakaz był już w czoraj. To był wymysł organizatorów o którym Asam nie wiedział co było można zauważyć w połowie koncertu.

Jestem bardzo ciekawy kto i dlaczego wprowadził zakaz fotografowania na miejskiej majówce-jeśli grubasy niechcą aby ich fotografować -TO spaślaki do kanałów --------------

Żenada, przerwy pomiędzy piosenkami strasznie długo. To OSTR powinien grać o tej porze a nie piersi.

Widzę że prawda w oczy kole emoji Hejtujecie a ile osób podniosło rękę gdy Asan zapytał się kto przyjdzie od hotelu emoji Proźba od redakcji o zablokowanie wielokrotnego dodawana minusów z jednego adresu IP

"(...)jak się szybko okazało, na kręcenie filmów i robienie zdjęć nie byłoby nawet czasu." Panie redaktorze chyba nie byłeś na koncercie... Podpowiem. Były strasznie długie przerwy między utworami. Pieprzyli "pół godziny" o niczym zanim znowu zaczęli grać. Co mnie interesuje, że jakiś typ ma sraczkę?! -_- Super, że miasto zorganizowało po raz kolejny majówkę z taką pompą, fajnie, że były koncerty i już wiem, że na Piersi więcej razy się nie wybiorę.

majówka udana,pogoda dopisała,koncert zespołu Piersi super.

Koncert zespołu Piersi bardzo słaby, wyszedłem po 20 minutach. Więcej gadania niż grania muzyki, a utwory które zagrali z samego początku powstania zespołu. Niesmaczne żarty, bardzo nudzące. I wyśmiewanie się z "kutowianek" (?), (doda ktoś inne określenia bo zapomniałem) było poniżej poziomu.

Koncert piersi był bardzo dobry. Nie rozumiem ludzi którzy byli na tym koncercie i stali niczym posągi. Nie rozumiem jak tacy ludzie mogą ocenić w ogóle koncert oraz Ci których na tym koncercie nie było. Można było sie przy tym super bawić. Dowodem tego było kilka grup młodych ludzi którzy bawili się świetnie \../ oraz ludzie którzy śpiewali ich piosenki emoji P. S Pozdro dla wszystkich pseudo fanów ostrego którzy wypowiadają się na temat muzyki a gówno widzieli i uja się znają. Oraz dla pseudo fanek Bednarka które nawet nie wiedziały jak się nazywa jego album. Piersi najlepszy koncert na majówce. Pozdro dla pogujacej ekipy (lewa strona)

piszecie że koncerty lipa a ja napisze że fotograf lipa nowicjusz bo publiczność też jest częścią koncertu i zdjęć powinno być trochę więcej

Obleśny koncert. OSTR dał najlepszy koncert tegorocznej majówki.

dlatego ja nie bylem na zadnych wystepach tegorocznej majowki bo wiedzialem ze bedzie chaltura

wogóle to tegoroczna majówka to jedna wielka żenada,stragany,bódki to powtórka z dni kutna.Bednarek przeskakał cały koncert,Piersi-szkoda gadać bo nie było o czym.Strzelnice,losy.....śmiech na sali.Jedynie co lunapakr odizolowany ma wszystko w d...i tak bije kasę. emojiemojiemoji

Takiej chały to nawet Lady Pank nie odstawiło kilkanaście lat temu z pijanym Borysewiczem na finale WOŚPu. Ludzie!! Co trzeba brać, żeby tak pierd@#@ć przez 1/3 koncertu?????? Na początku były tłumy ale w połowie ludzie mieli dość i wychodzili bo nie mogli już słuchać głodnych kawałków o Małym i stoperanie.Jakieś pseuo patriotyczne zajawki... gadki o alkoholowych wyczynach kolegów z zespołu... A kogo to? Zakaz fotografowania. Nie dziwię się. Bali się żeby potem tej żenady nie wrzucić do internetu. Prośba do organizatorów. Jeśli macie jakiś zapis tej żenady to sprezentujcie temu gościowi, może jak wytrzeźwieje to obejrzy i wyciągnie wnioski. Choć wątpię. Cały występ można określić jednym słowem : ŻENDA!! Prośba do redakcji. Zmieńcie tytuł bo tam naprawdę nie było nic energetycznego. Tytuł powinien brzmieć: Żenujące zakończenie kutnowskiej majówki.

totalna chała

Totalna chała!!! Jeśli idę z rodziną to posłucha ćmuzyki a nie gadania przez mikrofon. No i to zachowanie lider grupy Piersi to już poniżej krytyki. Jak już miał hotel to nie musiał sobie grubas dziewczyn zapraszać... Bednarek przynajmniej sie umiał zachować!

Zmarnowany czas na ogladaniu tych spasionych pseudo grajkow

Nie czaj sie

Idol najakich ty koncertach się bujasz

Popoeram kolege dziewczyny z kutna- to dla PIERSI to dziwki

Pewnie namielrzą mnie bo jestem z KUTNA - i właśnie teraz się tego wstydzę

Za dużo gadania, a za mało grania. No i te debilne zapraszania dziewczyn do hotelu???

super koncert,brawo zespół Piersi i Bałkanica.

Panowie widziwlałem jak wyprowadzali ftografów z pod sceny - mam wam pokazać -foto

Proszę o kontakt z kolegami foto lturych wyj----- z koncertu- tak nie może być w naszym mieście=====     €€€€€!!!!!!!!

Miałam wrazenie, ze Panowie przyjechali tu pogadac a nie spiewac. Muzyka wpadająca w ucho, ale zdecydowanie za malo grania, za duzo gadania.

Komuchy To ich święto wyprosili -wy****i- Wszystkich fotografów -nikt nawet nie protestował -terror i wolność słowa i wiary w media ---zagłada W KUTNIE -jeśli ktoš to czyta niech soboe przypomni zakazy PRl -owskie (ZAKAZ FO TOGRAFOWANIA)wszędzie To się dzieje włpaśnie teraz!!!!!!!!!!zespół PIERSI TO PUTINOWSKIE PSY-Teraz rozumię KUkiza (nieprzepadam za nim) ale rozumię faceta-KUTNIANIE OBUDDZcIe Się to za wasze podatki ktoś soie robi imprezy a wy podobno jesteście zadowoleni ¡!!¡!!!!¡!!

dodaj komentarz
Czytaj także