Rejestracja i logowanie

Radny skazany za zniesławienie starosty Debicha. Będzie musiał przeprosić

Wydarzenia 09-05-2016 Autor: Tomasz Zagórowski
39
Radny skazany za zniesławienie starosty Debicha. Będzie musiał przeprosić

Sąd Okręgowy w Łodzi podtrzymał wyrok wobec radnego Rady Powiatu, Konrada K. (nie wyraził zgody na poddawanie swoich personaliów). Teraz radny będzie musiał przeprosić Krzysztofa Debicha i zapłacić 1000 zł na rzecz hospicjum kutnowskiego, a także uiścić opłatę 1800 zł kosztów sądowych. Przypomnijmy, że sprawa dotyczy jeszcze początku kadencji, kiedy radny zarzucał staroście, że jest osobą skompromitowaną, na której ciąży prawomocny wyrok i nie powinien pełnić swojej funkcji. Krzysztof Debich podkreślał wówczas, że został oczyszczony z zarzutów i domagał się przeprosin. Konrad K. żądania nie spełnił, w wyniku czego sprawa swój finał znalazła w sądzie.

W rozmowie z nami radny mówił, że nic wie o wyroku Sądu Okręgowego w Łodzi i póki co nie chce komentować całej sprawy.

komentarze (39)
Dodaj komentarz

Lech, że zostanie stamtąd wywalony. Popieram.

i bardzo i bardzo i bardzo dobrzeemoji

Czy syn Trawczyńskiego pracuje jeszcze u Kłopotowskiego ? Powinien z hukiem stamtąd wylecieć. Niech mu Debich lub Burzyński załatwią u siebie pracę. Czas przeciąć te PSL - PO- wskie układy.

bufon kłopot zawsze bedzie bufonem

~jakub mond pisze: "Śmieszny jest ten człowieczek Konrad K ,ale to wizytówka całego PIS-u .Pociągnie cały ARMiR na dno,co on wie o rolnictwie się pytam ja?Ale pensyjka tam całkiem niezła emoji"
Jak to "...co on wie o rolnictwie?..." Za młodu mieszkał na wsi. Widział pola i wszelką żywinę. Można więc rzec, że jest ekspertem w tej dziedzinie.

Śmieszny jest ten człowieczek Konrad K ,ale to wizytówka całego PIS-u .Pociągnie cały ARMiR na dno,co on wie o rolnictwie się pytam ja?Ale pensyjka tam całkiem niezła emoji

CZy osoba z wyrokiem może pełnić funkcje kierownicze w Agencji Modernizacji Rolnictwa ? Pis obsadza stanowiska nie kompetentnymi osobami - jak ktoś kto nie miał do czynienia z rolnictwem , czy z dofinansowaniami unijnymi dostał taką posadę ABSURD NAD ABSURDY !!!! Kłopotowski komuś bardzo głęboko wchodził w cztery litery.... smród na całe Kutno !!!

Kolega partyjny go uniewinni, a w sadzie okręgowym w łodzi będzie wakat do obsadzenia.

Salony PO-łowskie to cmentarze , kible , knajpy i gumowy ucho. Dodam wściekły pęd do koryta.

Ej, "Orion" i "Stonoga" - o jakich salonach wy mówicie ? Może o takich, o których mówił Kaczyński - dla ludzi gorszego sortu, gdzie wszystko obraca się wokół takich "salonowych akcesoriów" jak wódka, kiełbasa i na "potrzeby duchowe" pornol. O tych "elitach" mówił też, że "cała Polska z was się śmieje", a ktoś inny trafnie dodał - "komuniści i złodzieje".

Konrad jak zwykle da rade jak dawał do tej pory Gosowa poda rękę.Nie ma to być prawym i sprawiedliwym hahai .emoji

Bufony z PO jak zawinił to został ukarany i nie ważne którą partię reprezentuje tym ta obecna władza różni się od poprzedniej że nie kryje kolesiów

Ja powiem tak: pac wart pałaca. Toż to jeden, jak i drugi okaz, jest synonimem bufonady i prostactwa. Tzw. -eleyty- kucienkowego, politykierskiego szambełka tworzą od lat taki obrazek "cywilizacji" obowiązujacej w ichnim światku postępowań, codziennego bycia, obycia, kultury zachowania iiii.... coby nie powiedzieć, Wersalu to nigdy w ich wykonaniu nie stanowiło. No ale, takie -eleyty- jakie i wyborców głosowanie. Coś wybrał, to masz, niestety.

dobrze ci tak prostaczku z pisu ,na salony wejść to trzeba kupić bilet ,bardzo drogi bilet a ty jeszcze nie uskładałeś na niegoemoji

Został skazany działacz "Partii Dobrej Zmiany"; prawy i sprawiedliwy. Nie zazdroszczę jego sędziom. A może to nie był wyrok tylko prywatna opinia sędziów przy kawie i ciastkach?

Po komentarzach widać, że co niektórym ze szczęścia puściły hamulce emocjonalne i piszą głupoty. Kłopotowski miał rację, że przypomniał opinii publicznej niesławne odejście Debicha z funkcji Prezydenta Kutna. Dobrze pamiętamy, jak Debich zakończył swoje urzędowanie jako Prezydent Kutna - odszedł w niesławie i skompromitowany, co było spowodowane wyrokiem sądowym w I instancji. To był bardzo gorący okres. Zaplecze polityczne wywodzące się z Unii Wolności faktycznie wymusiło na Debichu odejście przed końcem kadencji po informacji po medialnie i publicznie nagłośnionej informacji o rozstrzygnięciu sądu. Po nim nastał z rekomendacji Unii Wolności na pół roku wówczas jego zastępca Burzyński i jesteśmy w domu - "who is who" w Kutnie ? Decyzja sądu w Łodzi dla Kłopotowskiego nic nie wnosi poza skutkami finansowymi. Pisanie o sprawie karnej jest absurdalne. To była przecież sprawa karna - chociaż z powództwa prywatnego. Karać drugi raz za to samo - to absurd oraz marzenie frustratów i szaleńców jak paździochowa, fleja lub młody wilk. Jeżeli chodzi o samą decyzję sądu, Kłopotowski prawdopodobnie powiedział słowo za dużo lub w niewłaściwym miejscu - i tak niestety to się kończy. Chwała mu chociaż za to, że przypomniał o tym mieszkańcom Kutna.

Czy wyrok jest ważny tego nie wiemy. Wycena działki za 5 mil sprzedana za 3,750 mil. Dlaczego pan Debich odszedł z funkcji prezydenta ?

A dlaczego nie piszecie,że starosta przegrał sprawę w sądzie pracy. Zwolnił trzech ludzi dyscyplinarnie z wydziału geodezji.Sąd pracy stwierdził,że zwolnienie było bezprawne i nakazał przywrócenie kierownika. Gdzie obiektywizm dziennikarzy.

Debich powinien skończyć kariere Dyzmy w prokuraturze. Liczymy na to !!!

Od bohatera do zera. Haahahhahahah panie Kłopotowski Konradzie, grubo.....

Myślę że konrad K ma o wiele więcej ciemnych uczynków na sumieniu np. zadłużenie szpitala po jego oddłużeniu, sprzedaż PKS za marny milion złotych, sprzedaż przychodni w centrum miasta niż głupawy wyrok za debich, który jest nie lepszy

Konrad K. .... hmmmmm... o kogo tu może chodzić ? I jeszcze to zamazane tak profesjonalnie zdjęcie , no nie mam zielonego pojęcia . Może jakies propozycje ?

Konrad K. .... hmmmmm... o kogo tu może chodzić ? I jeszcze to zamazane tak profesjonalnie zdjęcie , no nie mam zielonego pojęcia . Może jakies propozycje ?

Myslicie ze sie nie wywinie, pisowiec jeden? Szum ucichnie i nagle okaze sie ze niewinny... Kolejna sprawa zamieciona pod pisowski dywan.Tu prosba do redakcji aby o tej sprawie nie zapomnialac. A co do Kondzia. Taaaaa , nie wieeeedzial.... No pewnie. Tak jak i to ze podobno nie dostal roboty za to ze jest dzialaczem pisu. Tak, no pewnie.

To teraz 2 wyjścia: 1. Debich składa doniesienie do prokuratury i Kłopot będzie skazany w sprawie karnej co oznacza jego koniec w polityce. 2. Robi koalicje z Debichem, a on nie idzie z tym do sądu karnego. Nawet jak to zrobi i kłopot dostanie wyrok karny z powództwa prywatnego za pomówienie to nie ma dla niego żadnego znaczenia. Musiał by mieć wyrok ścigany z oskarżenia publicznego

Panie Konradzie K., nie lubię pana, ale uważam, że taki człowiek, który patrzy "kolesiom" na ręce jest w Kutnia potrzebna. Niech pan nabierze trochę ogłady, dopuści do PISu młodej krwi (byle nie Rzymkowskiego), niech pan pokaże, że PiS to klasa a nie buraki za jakich nas mają.

~pepe pisze: "u mnie banan! czekam z niecierpliwością skutków tego wyroku..."
Wywiną się, jak zwykle. Ewentualnie Janina Goss oprosi Dudę, żeby ułaskawił Kłopotowskiego. A raczej - poprosi Kaczyńskiego, żeby wydał Dudzie takie polecenie. Przecież to znana metoda załatwiania spraw w pisie. I będzie nadal jak było.

u mnie banan! czekam z niecierpliwością skutków tego wyroku...

O ile się nie mylę to pan radny z racji pełnionej funkcji jest osobą publiczną więc ochrona danych osobowych go nie obowiązuje a na BIP i tak jest podany cały skład rady z pełnymi nazwiskami emoji A jak sobie wpiszecie w Google to znajdziecie całą masę zdjęć więc po co ta cała cenzura.

Panie Pośle Rzymkowski prosze dokonczyć swoje rozpoczęte dzieło , w sprawie interpelacji , mamy skazanego KONRADA K z Pisu!!!!

Ta sprawa powinny zainteresować sie media !!!Facet ma wyrok i nie moze pistowac funkcji kierowniczych i nie moze być radnym .Nosił wilk razy kila poniesi i wilka . Do domofonłów TAM DyZMA TWOJE MIEJSCE!! , powinni zająć sie tez egzaminem z ekonomii w wsgk w Kutnie !! sKORO TO pRAWO I sPRAWIEDLIWOŚĆ TO IDZMY TA DROGA A NIE CHRONMY OSOBĘ Z WYROKIEMI!!

Rada może mu nie wygasić jak gieruli

14 dni na uprawomocnienie i oznacza to wygaśniecie mandatu radnego, nie Wspomnę o kierowniku agencji rolniczej

takimi miernotami dysponuje jedynie słuszna partia i jedynie słuszny wodzu .

Nie będzie mógł byc kierownikiem ARiMR. Niech wróci ns Sienkiewicza i dokończy naprawę sprzetu RTV

Powiadomić TVN24 Łódzki radny z wyrokiem i kierownik AMIMR

No to radny ma teraz spory kłopot - musi przeprosić pod nazwiskiem i zapłacić nawiązkę. Wg porzekadła - głupi dwa razy traci?

To teraz 2 wyjścia: 1. Debich składa doniesienie do prokuratury i Kłopot będzie skazany w sprawie karnej co oznacza jego koniec w polityce. 2. Robi koalicje z Debichem, a on nie idzie z tym do sądu karnego.

I magnetowid do zwrotu.

dodaj komentarz
Czytaj także