Rejestracja i logowanie

Zderzenie rowerzystów na Kościuszki. Policja prowadzi czynności

Wydarzenia 17-08-2016 Autor: Tomasz Zagórowski
12

Zderzenie dwójki rowerzystów, a w konsekwencji poobijane ręce i pęknięte okulary. To smutny bilans zdarzenia, do którego doszło dziś na ścieżce rowerowej na ul. Kościuszki. Cykliści, mimo niegroźnych obrażeń, wezwali na miejsce policję i pogotowie.

- Pani najechała na mnie z tyłu z dużą prędkością. Przewróciliśmy się i poobijaliśmy. Ja nie chciałem wzywać służb, wolałem się jakoś dogadać, zwłaszcza, że najmocniej ucierpiały tylko moje okulary – powiedział nam jeden z rowerzystów.

Właściciel okularów wycenił je na 800 zł. Jego zdaniem, właśnie ta kwota była zarzewiem do eskalacji konfliktu między cyklistami. Nie udało nam się pozmawiać z rowerzystką, bowiem w chwili naszego pojawienia się na miejscu była opatrywana w karetce przez ratowników medycznych. Jak dowiedzieliśmy się od oficera dyżurnego KPP Kutno, obrażenia poniesione w zdarzeniu nie zagrażają życiu ani zdrowiu kobiety. Skończyło się na potłuczeniach.

Cała sprawa zakończy się tylko ukaraniem mandatem winnej osoby. Funkcjonariusze są w trakcie ustalania okoliczności zdarzenia.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

~pp pisze: "Oj ojoj. Znowu wspoluczestnikiem zdarzenia drogowego byl facet. I to w dodatku w okularach...Tym razem nie poradzil sobie na sciezce rowerowej... Jak to sie dzieje ze zawsze musi byc jakis facet uczestnikiem... Jezdza jak kozacy a potem nie maja jaj zeby sie przyznac do udzialu zwalajac wine na tego drugiego uczestnika...A jesli to kobieta to juz wogole robia z siebie biednego misia ktoremu baba droge zajechala. I placza na forum ze to inni jezdzic nie umieja. A jednak statystyki nie klamia, drogie misie... I tylko czekac az kolejny kozak na drodze sie rozwali. Na pewno tak bedzie..."
Może jechał zygzakiem, albo w ostatniej chwili podjął decyzję, że zawróci emojiemojiemoji

Okulary za 800 zł. Górna półka czy średnia, bo ja mam za 350.

Oj ojoj. Znowu wspoluczestnikiem zdarzenia drogowego byl facet. I to w dodatku w okularach...Tym razem nie poradzil sobie na sciezce rowerowej... Jak to sie dzieje ze zawsze musi byc jakis facet uczestnikiem... Jezdza jak kozacy a potem nie maja jaj zeby sie przyznac do udzialu zwalajac wine na tego drugiego uczestnika...A jesli to kobieta to juz wogole robia z siebie biednego misia ktoremu baba droge zajechala. I placza na forum ze to inni jezdzic nie umieja. A jednak statystyki nie klamia, drogie misie... I tylko czekac az kolejny kozak na drodze sie rozwali. Na pewno tak bedzie...

Czy Policja zainteresuje się mknącym pojazdem przez wieś jeśli podam nr rej. auta? czy jest szansa ukarać dziada ,może babe za jazdę z przekroczeniem prędkości???

oj jojo a kilka dni temu zdarzenie na 29listopada jak psioczyli na kierowców jacy to wulgarni ,bezmyślni kretyni zasmarkańcy nie znający się na przepisach a tu tylko dwa rowery na ścieżce i kraksa [i znów pani] no nie,nie to oczywiście mogło się przydarzyć każdemu ALE SIĘ NIE PRZYDARZYŁO ! tak że drodzy rowerzyści i drogie panie za kółkiem do następnego razu ,kiedy? nie wiem ale na pewno będzie

Oj poluzuj majty 123...

~Rankomat pisze: "Noc na auto poszlo w gore i kierowcy nie maja wyjscia musza placic,[...]"
- nie muszą, mogą skorzystać z komunikacji miejskiem/pozamiejskiej bądź z roweru... Jak ktoś lubi to i pieszo może. ~Rankomat pisze: "Nie wiem gdzie ja czytalem o OC dla rowerow. Mysle, ze to rozwiazanie bylo by idealne, skoro rowerami poruszaja sie po drogach..."
- dobra, i co zrobisz? wprowadzisz prawo jazdy na rower? Może jeszcze obowiązkowe badanie techniczne? A dzieciaki czym się będą kutwa bawić? Telefonami i pokemonami? A może pozamykamy dzieci w domach? W końcu im nic nie wolno. W piłkę na osiedlu nie (bo wszędzie zakazy), na rower nie bo za młodzi i prawka nie mają, no i nie stać ich na OC... Weź Ty lepiej odłącz internet... Bo może wtedy nie będziesz razić swoją ignorancją i głupotą...

ja kiedyś miałem lekką stłuczkę autem ze starym golfem 20letnim i gościu też zaczął się sadzić co to niby za wielkie szkody poniósł i też wezwałem policję - dostałem mandat 200 a dziadzisko ze zardzewiałym wrakiem niech sobie odbiera w firmie krzak

Nie wiem gdzie ja czytalem o OC dla rowerow. Mysle, ze to rozwiazanie bylo by idealne, skoro rowerami poruszaja sie po drogach...dzisiaj wpadla na drugiego rowerzyste jutro wpadnie na samochod, i jeszcze ma problem...a tak kasa pojdzie z ubezpieczenia i po klopocie...ale zaraz beda mowic, tak na rower oc, a po co, a na co...po jajco. Spowodowales kolizje to bierz za to odpowiedzialnosc...oc na auto poszlo w gore i kierowcy nie maja wyjscia musza placic, ty chcesz poruszac sie drogami publicznymi plac.

To na poważnie? Wpadli na siebie na ścieżce rowerowej?

serio ... ??!!

Nawet rowerami nie potrafią jeździć emoji

dodaj komentarz
Czytaj także