Rejestracja i logowanie

[MEGAGALERIA] Rewelacyjna Anna Wyszkoni na zakończenie Święta Róży!

Wydarzenia 11-09-2016 Autor: Krzysztof Szymański
15

Takiego koncertu jeszcze w Kutnie nie było! Anna Wyszkoni przygotowała dla nas prawdziwy festiwal wzruszeń, malowany muzyką i światłem. Koncert zamykał tegoroczną trasę artystki, która jednocześnie obchodziła 20-lecie działalności artystycznej.

Ze sceny usłyszeć można było największe hity, jak "Czy ten pan i pani?", "Oczy szeroko zamknięte", czy "Z ciszą pośród czterech ścian". Koncert był podróżą artystki przez całe artystyczne życie, dlatego nie zabrakło coverów piosenek, które stały się dla Anny Wyszkoni inspiracją. "Ironic" Alanis Morissette, "Długość dźwięku samotności" Myslovitz, czy "Raz dwa raz dwa" Maanamu rozgrzały publiczność do czerwoności.

Koncert stał na najwyższym poziomie technicznym. Na scenie zamontowany był ekran, na którym pojawiały się wizualizacje do piosenek, ale swoje pięć minut mieli też kutnianie, do których zeszła artystka z kamerą. Śpiewając na żywo mogli na żywo się obserwować.

Anna Wyszkoni utrzymywała świetny kontakt z publicznością, a żywiołowe reakcje mieszkańców naszego miasta spodobały jej się tak bardzo, że zrobiła sobie z nami "selfie".

Jeśli ten koncert nie był najlepszym z dotychczasowych świętoróżanych, to na pewno można zaliczyć go do pierwszej trójki. Brawo Ania!

komentarze (15)
Dodaj komentarz

Świetny koncert obu więcej takich było

~kci91 pisze: "Szkoda że w tym roku na Święcie Róż jak zwykle nie było nic z repertuaru disco polo .emoji"
Disco polo to nie muzyka, to stan umysłu. Dobrze, że się go do Kutna nie wpuszcza. Miejsce disco polo jest w Dąbrowie ach, tam nawet organizują co rok festiwal tych przaśnych przyśpiewek o "rżnięciu na sianie".

Ania była fenomenalna. Lubimy artystów, którzy przygotowują się do swoich występów i chcą sprawić, żeby każdy był inny. Jeśli wokalistka rozruszała nasze miasto(które zawsze stoi jak slup soli w trakcie większości koncertów-np. jak na lecie z radiem) to jest jednoznaczne z tym, że musiała być niesamowita i oryginalna. Dziękujemy za świetną zabawę!

Szkoda że w tym roku na Święcie Róż jak zwykle nie było nic z repertuaru disco polo .emoji

MAREK RADULI był największą gwiazdą tego koncertu!!!

Jak ania wyszkoni moze byc rewelacyjna???

extra zdjęcia emoji

Ania miala mocne wsparcie gitara Marek Raduli szkoda ze nie moglem byc

Coś wspaniałego, Ania ma piękny głos ale też rewelacyjny kontakt z publiką. Uwielbiam IRE ale ten koncert był nr 1 na tegorocznym Święcie Róży.Ania masz nowego fana.emoji

I Aniu kutno dziekuje

super koncert jest to najlepszy koncert jaki byl przygotowany na swieto rozy

przepięknie, kobieta z klasą

Absolutna petarda! Rewelacyjny koncert . Zaskakująco pozytywny !!!!! emoji

Super koncert

Faktycznie koncert MEGA. Dawno tak dobrego w Kutnie nie był. Sama muzyka świetna, rewelacyjnie brzmiał i piękne multimedia. Absolutny spektakl na koniec Święta Róży. SUPER!!!

dodaj komentarz
Czytaj także