Rejestracja i logowanie

Konsternacja w Woźniakowie - "ciekawy" kształt krzewów na cmentarzu

Wydarzenia 30-09-2016 Autor: Tomasz Zagórowski
61

Są miejsca, gdzie nawet najwięksi żartownisie powinni zachować powagę z uwagi na godność i szacunek. Bez wątpienia, podobnymi miejscami powinny, i większości przypadków są, nekropolie. Czemu w większości przypadków? Są bowiem cmentarze, gdzie zarządcy o bujnej wyobraźni dają upust swoim fantazjom. O czym fantazjują w Woźniakowie możemy tylko przypuszczać. Uwagę na to zwracają parafianie, którzy na naszą redakcyjną pocztę piszą o kontrowersyjnym wyglądzie alejki przy wejściu do nekropolii. Tu trzeba postawić pytanie – czy to przewrażliwienie mieszkańców, brak powagi ze strony zarządcy, a może po prostu bardzo niskich lotów żart?

- Proszę, zajmijcie się sprawą alei zielonych penisów znajdującej się na cmentarzu w Woźniakowie. Wszystkich Świętych coraz bliżej, a tam ktoś posadził takie tuje. Czy ksiądz nie widzi podobieństwa? Przecież to w oczy razi – pisze do nas Czytelniczka, podpisująca się jako "Zniesmaczona".

- Moją uwagę zwróciły tuje na cmentarzu w Woźniakowie. Główna aleja jest wysadzona krzewami w kształcie męskiego przyrodzenia. Zajmijcie się tym tematem, gdyż zbliża się Wszystkich Świętych, a widok czegoś takiego nie jest przyjemny – pisze do nas kolejna z Czytelniczek, załączając dodatkowo zdjęcia.

Jak widać (nie tylko na załączonym obrazku), „tujowa aleja” budzi niemałe emocje. Jednak czy do kontrowersyjnego wyglądu cmentarnych drzewek odnoszą się w jakiś sposób duszpasterze z Woźniakowa? Niestety, mimo dwukrotnych prób podjęcia rozmowy na ten temat, nie udało nam się uzyskać w tej sprawie żadnego komentarza.

komentarze (61)
Dodaj komentarz

A mi się podoba

Starszym wiekiem ludziom się nie skojarzy ale starszym dzieciom i młodzieży tak.I zamiast odwiedzić i pomodlić się nad grobem zmarłej bliskiej osoby będą się smiać.

piszecie "głodnemu chleb na myśli" a głodny głodnemu wypomni.

To kiedyś był kameralny, piękny, zielony cmentarz - chyba najładniejszy w Kutnie. Niedawno powycinano piękne stare drzewa, założono ohydną kostkę, wydano pieniądze na tuje, które wszystkie padły ... Teraz kolejna twórczość zarządcy... Mówi się, że woda stoi na tym cmentarzu, brak odpływu i gliniasta ziemia. Zamiast zająć się melioracją albo chociaż zostawić stary zdrowy drzewostan żeby drzewa "wciągały" wodę - wydaje się kasę na takie cuda i szpeci cmentarz. Żałuję, że są na nim groby moich bliskich!

Myślę, że niektórzy mają za bardzo rozwiniętą wyobraźnię, a nie można popatrzeć na to jako na piękną kompozycję krzewów. Głodnemu chleb na myśli - chciałoby się przytoczyć powiedzenie.

Jestem "sasiadem" zmarlych/cmentarza/i nigdy nie przyszlo mi do glowy zeby patrzec na drzewa czy rosliny pod katem ich podobienstwa do organow ludzkich.Wiadomo wyobraznia ludzka jest nieograniczona ale juz interpretacja zakrawa na chorobe.Polecam F-book gdzie jeden z najwspanialszych ludzi w bieszczadach pokazuje jakie to odstepstwa od normy pojawiaja sie na drzewach i roslinach/vide A.Zurawel/???LUDZIE...chodzi8 o przyrost!!!

Idiota lub ...Idiotka.Skojarzenia zyciowe!!!

Prawie oplułam się kawą, poprawiliście mi humor tym newsem, w ten szary, deszczowy poniedziałek. emoji Kiedyś słyszałam określenie "Park sztywnych" na cmentarz, teraz to wyrażenie zyskało dodatkowy wymiar. Park sztywnych do kwadratu? emoji

Pewnie to pomysl Woźniaka jaki poseł takie t(ch) uje emoji w końcu w tym burdelu w Mieczysławowie też koło szkoły aleja różana miała być a jak jest niech każdy zobaczy, smród, brud i zero nowoczesności ale czego się spodziewać po takiej kadrze?

Naoglądają się pornoli i potem wszędzie widzą fiuty. Głodnemu chleb na myśli. A redaktorzy, którzy podchwycili taki ,,nośny" temat powinni zapisać się na wizytę do seksuologa. Chy6ba ich stać.

Najłatwiej jest krytykować a wystarczy wziąć sprawę w swoje ręce.Wystarczy zgłosić chęć dosadzenia iglaków. Oczywiście trzeba je zakupić. Mam tylko nadzieję, że te już posadzone tuje nie zostaną wycięte.Przed paniami zgorszonymi pole do popisu. Pokażcie co potraficie.

Nic nowego. Kolejny Coming out księcia. Od dawna wiadomo co im w głowach siedzi.

Co za debil tworzy takie artykuły na takie durne tematy...

Ale jajaemoji

Jak ktos tu nie widzi penisów to jest mocher i PISior. emoji

Brawo KCI - mega temat !!! Jeszcze kilka takich tematów i będziecie lepsi od tvn24 emoji Weźcie się do roboty i nie szukajcie takich sensacji. Nie schodzicie a zeszliście na psy... ŻENADA !!!

ci wielce oburzeni (pseudo) pruderyjni obłudnicy chyba sami nie wierzą, w to, co piszą...

Rezerwuje kwatere w tej alejce...zeby tylko nie wycieli PISuary

Kompletne dno jak można się takimi gupotami zajmować. Pochwalić się lepiej co wasza redakcja zdziałała komu pomogła a nie robić sensacje z gupot. Porażka!!!!

droga redakcjo - zajmujecie sie ch.... wymi tematami a ja czekam na rozstrzygniecie konkursu -ankiety- zamieszczonej na waszej stronie w okolicach Święta róży z nagrodami w postaci wejściówek na basen i roweru. Jak cos zaczynacie to warto to doprowadzić do końca a nie robić z nas baranów i zajmować się tujami , które wyposzczonym idiotom kojarzą się z penisami.

trochę lipnie wygladają te T-H-ujeemojiemojiemojiemojiemojiemoji

Jeśli będę miał wybór to ja wolę być pochowany w alei " wilgotnych wagin " niż w alei " tujowych penisów " emoji

Mi te krzewy nie przeszkadzają emoji A nawet jeśli przypominają penisa to co z tego ? Czy penisa nie stworzył aby Bóg ??? więc proponuję dla równowagi z drugiej srtony posadzić krzewy w kształcie waginy emoji tak dla równowagi emoji

~olek pisze: "Artykul sugeruje ze ktos posadzil Te tuje celowo. Moim zdaniem parafia powinna wystapic na droge sadowa. Panie slezak przemysl pan sobie wiele spraw..."
ciebie do sądu podać konfidencie i nieprzyjacielu wolności słowa...

były piękne stare drzewa to wycięli a ch... e posadzili...

A komu to nie przypomina penisa to albo nie widział penisa albo sam jest penisem heheh...ale jajaemojiemoji

Każdy widzi co che widzieć.

Aleja sztywnych

Właśnie w tej chwili ten portal sięgnął dna.

Artykul sugeruje ze ktos posadzil Te tuje celowo. Moim zdaniem parafia powinna wystapic na droge sadowa. Panie slezak przemysl pan sobie wiele spraw...

glodnemu chleb na mysli to co zdjecia robil emojiemojiemojiemoji

hahaaaemojiemojiemoji

Ten co rozdmuchał ten temat powinien jak najszybciej udać się do lekarza najlepiej psychiatry ze wskazaniem na zbyt długie oglądanie aktów i brak takowych w życiu własnym a jeśli jest to kobieta to raczej temat uważam za zamknięty.

Ludzie, jesteście chorzy, bardzo chorzy! Wystarczy szeroko otworzyć oczy i popatrzeć wokół siebie. Porównywać można wszystko i ze wszystkim kojarzyć! Co powiecie o nożyczkach, rożku lodowym z dwiema gałkami lodów - to też wam będzie się kojarzyło z penisem? Popatrzcie uważnie w lustro i przekonajcie się z czym mogą się kojarzyć wasze oczy i nos! Dobra zmiana też kojarzy się z tym samym, a więc...? Karny ku... dla redakcji KCI za podjęcie takiego tematu! Wy nie schodźcie na psy, to za wysoki dla was poziom, wy zeszliście jeszcze niżej!

Pozdrawiam redakcje Kci schodzicie na psy nawet nie powinniscie tego udostępniać porażka !

Dramat.

brak zajęcia

To też swiadczy o redakcji, która powinna dbać o morale na swoim portalu. Myślę, ze cmantarz jest od czterech lat bardzo zadbany. Widać gospodarza. Cieszę, że jestem parafianinem woźniakowiej parafii. A tymp, ktorym coś się kojarzy, niech idę do seksuologa lub psychiatry. Pozdrawim ludzi dobrej woli. C--

u nas na osiedlu ,jest topola a obok dwa owalne krzewy piękne.

Juz teraz się nie powie: Nie ma ch...ja we wsi! emojiemoji

tym którym to przypomina genitalia są chorzy psychicznie a poziom ich zaburzeń nie potrafi ukazać piękna zdobiącej zieleni.

Już nawet nie chcę myśleć co w głowach "obserwatorów" pojawi się po obejrzeniu starszej bajki ( chociażby "Bolek i Lolek"). Jak ktoś ma problemy i wszystko mu się kojarzy z jednym to polecam lekarza, bo im dłużej zwleka tym gorzej.

przypomniał mi się dowcip o tym, jak psycholog malował figury geometryczne pacjentowi, który na zadawane pytania 'co to jest?' zdecydowanym tonem odpowiadał: 'goła baba'... dziwię się redakcji, że się takimi pierdołami zajmuje.. a wiecie, że wczoraj nad Kutnem była chmura w kształcie chorej na tyfus owieczki? a cień na chodniku przy ulicy kościuszki imitował szatańskie gniazdo? nie mam słów...

Hitemoji

zamiast pisać takie bzdury mogli byście w końcu rozstrzygnąć konkurs z 11 wrześnie gdzie do wygrania był rower... pomysłów nabraliście a nagrody brak....

Szukając czyjegoś grobu można powiedzieć ze znajduje sie po lewej stronie za trzecim ch...jem!!!!! Masakra!!!! A Klecha nabral wody w usta!!!!

Wiekszej glupoty pismak nie mogl wymyslec. W tej redakcji chyba mysli sie o jednym... Potrzebny wan pismaki psychoterapeuta. Dajecie upust niespelnionym marzeniom?

Chorzy ludzie z bujną wyobraźnią. XXI wiek, a tu takie zacofanie. Co złego w ładnie przstrzyżonych krzewach? Patrzyłam na to i nie miałam jakiś chorych skojarzeń. Wygląda to ładnie i estetycznie. Chyba gro ludzi nie ma co robić z wolnym czasem. Żenada

Głodnemu chleb na myśli

chu****jowo to wygląda emojiemoji

Ale jaja!

Raczej przewrazliwienie.jestem na cmentarzu prawie codziennie i jakos nie zauważyłam podobieństwa. Ot co drzewka jak to drzewka nic więcej.

Droga redakcjo żenujący ten artykuł. Krzewy jak to krzewy. Jedne sa wysokie inne niskie. Nie dziwie się że duszpasterze z Woźniakowa nie wypowiadają się na ten temat. Trudno komentować czyjeś chore skojarzenia

Proboszcz, który nakazał wycinkę starych drzew winien znaleźć się w więzieniu - ten cmentarz kiedyś był najpiękniejszy w okolicy jeżeli chodzi o drzewostan - latem był tam cień - można było przyjechać i posprzątać groby bez obawy że człowiek dostanie udaru. Teraz wszystko (dosłownie) zostało zniszczone - w miejsce starodrzewia posadzono jakieś krzewy, które nie uschły po niespełna roku...

Jakieś ch*jowe te krzewy.

Głodnemu chleb na myśli emoji

przypomniał mi się dowcip o tym, jak psycholog malował figury geometryczne pacjentowi, który na zadawane pytania 'co to jest?' zdecydowanym tonem odpowiadał: 'goła baba'... dziwię się redakcji, że się takimi pierdołami zajmuje.. a wiecie, że wczoraj nad Kutnem była chmura w kształcie chorej na tyfus owieczki? a cień na chodniku przy ulicy kościuszki imitował szatańskie gniazdo? nie mam słów...

Same czytelniczki piszą - widocznie im brakuje i wszędzie widzą.

Penisy męskie, jak nic emoji

co zrobić jak zwyrodnialcom wszystko kojarzy się tylko z jednym.....

Widać pani zniesmaczonej wszystko się z jednym kojarzy

dodaj komentarz
Czytaj także