Rejestracja i logowanie

Prima Park - oczekiwania vs. rzeczywistość ciąg dalszy

Wydarzenia 03-11-2016 Autor: ag
30
Prima Park - oczekiwania vs. rzeczywistość ciąg dalszy

O tym, że wygląd budowanego właśnie parku handlowego pozostawia wiele do życzenia pisaliśmy już na naszym portalu w artykule Prima Park - oczekiwania vs. rzeczywistość. Dziś przedstawiamy kolejny aspekt tej sprawy i wytłumaczenie dlaczego wizualizacje są tak dalekie od jego rzeczywistego wyglądu.

Przypomnijmy, że wiceprezes zarządu Kleba Invest, czyli inwestora odpowiedzialnego za budowę parku handlowego, tłumaczył, że taki stan rzeczy spowodowany jest pewnymi ograniczeniami nałożonymi odgórnie i firma zrobiła wszystko co w jej mocy.

Tymczasem skontaktowaliśmy się z firmą Multimedia Polska, czyli właścicielem budynku znajdującego się przy ul. Grunwaldzkiej 1, który początkowo miał zostać zaadaptowany pod część obiektu handlowego Prima Park, co widać było na przedstawianych przez inwestora wizualizacjach.

Dlaczego tak się nie stało?

- Rzeczywiście się nie dogadaliśmy z inwestorem parku handlowego. Było kilka wersji wyglądu tej inwestycji, wiele rozmów na ten temat, ale ostatecznie nie osiągneliśmy porozumienia - informuje krótko Krystyna Kanownik, rzecznik prasowy Multimedia Polska.

Okazuje się więc, że wizualizacje przedstawiające estetycznie oszklone witryny od dawna były nieaktualne.

komentarze (30)
Dodaj komentarz

Jakby dwa klocki z zupełnie innych zestawów...pasują do siebie jak...emoji

Ale ta galeria teraz groteskowo wygląda O.o no szkoda, szkoda... ciekawe po czyjej stronie leży wina.

Jeden nie wypał!!! Nie dziwcie się że ludzie narzekają miała być to galeria prawdziwa miało być kino piętro dużo sklepów innych niż te co już są A tu co sklepy się powtarzają otworzą tam może jeszcze ccc mimo że już są dwa może cropa kolejnego !!!!!! Do Cholery mic nie ma ciekawego W tej galerii I nowych miejsc pracy też dużo nie będzie to samo co marcredo taki szał był bo galeria. A pieniądze poświęcone na galerie Z pewnością się rozpłynęły

Jaką pracę,skoro przenoszą te same sklepy z tymi samymi pracownikami np.sklep 5 10 15 to gdzie tu mowa o zatrudnieniach,niewypał zamiast otworzyć coś nowego to przenoszą stare sklepy ,które już są w mieście.żenada a nie galeria,kolejny niewypał jak marcredo

Ogloszenia byly na kci trzeba dobrze szukac ~Bezrobotna pisze: "Gdzie były ogłoszenia o zatrudnieniu???????????????????"

Co ma piernik do wiatraka, nie chodzi tylko o oszklenia z multimedia, tylko o całość w czym jedno przypomina choc w 1% drugie ???

Po co był projekt. Kto zezwolił na takie coś emoji

Ale Kutnowskie galerjanki i tak się cieszą z tej galerii emojiemojiemoji

Multimedia Polska za dużo kasy chcieli za obiekt przy ulicy Grunwaldzkiej . Koszta przeniesienia centrali itp .

Tragedia... Jak się nie dogadali, to po cholerę było ruszać z budową??! Chyba NAJPIERW sie dogaduje projekt a potem buduje.....? Nie ten inwestor, to inny! Czyżby kolejna pralnia pieniążków...?

Gdzie były ogłoszenia o zatrudnieniu???????????????????

Zniszczyć tak ładny budynek dla takiej budy ... MASAKRA!!!! Po jakiego ...nam tyle sklepów typu rosman, aptek itp. ??? Zamiast zrobić jedną a porządna z prawdziwego zdarzenia galerie a nie budy!!!

Wielki nie wypaaał

Moja znajoma Krystyna z gazowni będzie miała tam sklep. Można będzie tam kunia kupić.

~as pisze: "[quote=~asasasa][quote=~www]Ale ludzie, ile osob bedzie miało prace, dodatkowe sklepy, po co ciągle narzekać, zawsze ludzie beda marudzić co by sie nie zrobiło."
A nie byłoby lepiej gdyby Ci ludzie pracowali u Polaków lub w SWOICH mniejszych sklepach? markety wykańczaja drobnych, a Wy cieszycie sie ze pojdziecie do pracy za jakiś ochłap i dorabiacie Nimców, albo Zabojadów[/quote] Która firma kutnowska a w szczególności sklepikarz da godziwie zarobić?[/quote] A który "markijet" a w szczególności w Polsce da godziwie zarobić?????????

Co za różnica-idzie się kupować nie podziwiać,a deski doskonale nadają się do recyklingu

~as pisze: "[quote=~asasasa][quote=~www]Ale ludzie, ile osob bedzie miało prace, dodatkowe sklepy, po co ciągle narzekać, zawsze ludzie beda marudzić co by sie nie zrobiło."
A nie byłoby lepiej gdyby Ci ludzie pracowali u Polaków lub w SWOICH mniejszych sklepach? markety wykańczaja drobnych, a Wy cieszycie sie ze pojdziecie do pracy za jakiś ochłap i dorabiacie Nimców, albo Zabojadów[/quote] Która firma kutnowska a w szczególności sklepikarz da godziwie zarobić?[/quote] Na pewno nie MPC, najniższa krajowa po15 godzin dziennie i darcie mordy przez pseudo kierowniczków

~asasasa pisze: "[quote=~www]Ale ludzie, ile osob bedzie miało prace, dodatkowe sklepy, po co ciągle narzekać, zawsze ludzie beda marudzić co by sie nie zrobiło."
A nie byłoby lepiej gdyby Ci ludzie pracowali u Polaków lub w SWOICH mniejszych sklepach? markety wykańczaja drobnych, a Wy cieszycie sie ze pojdziecie do pracy za jakiś ochłap i dorabiacie Nimców, albo Zabojadów[/quote] Która firma kutnowska a w szczególności sklepikarz da godziwie zarobić?

....do rozbiórki

Odpieprzony babol....!!!

~www pisze: "Ale ludzie, ile osob bedzie miało prace, dodatkowe sklepy, po co ciągle narzekać, zawsze ludzie beda marudzić co by sie nie zrobiło."
A nie byłoby lepiej gdyby Ci ludzie pracowali u Polaków lub w SWOICH mniejszych sklepach? markety wykańczaja drobnych, a Wy cieszycie sie ze pojdziecie do pracy za jakiś ochłap i dorabiacie Nimców, albo Zabojadów

Miasto poinno otworzyc tam droge wenetrzna kolo biedronki , miflexu do pks to stworzylo by nowe centrum handlowe tak jak kaufland i cerrfour i stworzylo by nowe miejsca pracy dla kobiet. Castorama ma tam byc i tesco podobno.

W duzym niebieskim magazynie po miflexie ma byc castorama

Ale ludzie, ile osob bedzie miało prace, dodatkowe sklepy, po co ciągle narzekać, zawsze ludzie beda marudzić co by sie nie zrobiło.

Moja córka jak przejeżdżamy obok tej „galerii” zadaje pytanie tato, czemu ta „galeria” jest z desek ? emoji

Tak jak moje małżeństwo."miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze"

Blaszak + karton gips + płyta osb= PRIMA PARK Lumpeks dla Kutna emojiemojiemojiemoji

Byli tacy co wiedzieli ale teraz siedzą cicho. Nie można zrażać wyborców.

Wygląda nieciekawie...

od strony Żwirki i Wigury wygląda okropnie a nawet szpeci a na dodatek wycięto połowe Puszczy Białowieskiej na budowe tego obiektu

dodaj komentarz
Czytaj także