Rejestracja i logowanie

Kolejna afera na komendzie. Policjant z podrobionym dyplomem?

Wydarzenia 07-11-2016 Autor: joanna.chrzanowska
40
Kolejna afera na komendzie. Policjant z podrobionym dyplomem?

Wyższe wykształcenie, a przez to wyższe zarobki - czy z takiego założenia wyszedł policjant, który miał skłamać w sprawie swojego wykształcenia? Jak ustaliliśmy, funkcjonariusz pionu dochodzeniowo-śledczego posługiwał się fałszywym dyplomem, potwierdzającym jego wyższe wykształcenie. Mężczyzna miał wpaść w związku z procedurą werfyfikacyjną.

- Mogę potwierdzić, że podczas weryfikacji dokumentów złożonych przez jednego z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie została ujawniona rozbieżność, co do okresu odbywania studiów wyższych i uzyskania dyplomu jednej z uczelni. W związku z powyższym w dniu 2 listopada 2016 roku Komendant Powiatowy Policji w Kutnie w trybie art. 134 i ust.4 Ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 roku o Policji (z późniejszymi zmianami) postanowił przeprowadzić czynności wyjaśniające mające na celu sprawdzenie czy nie doszło do naruszenia dyscypliny służbowej ze strony funkcjonariusza. Jednocześnie o ujawnionym fakcie powiadomiono Prokuraturę Rejonową w Kutnie, Wydział Kontroli KWP oraz Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji Wydział w Łodzi - informuje podkom. Paweł Witczak, rzecznik KPP Kutno.

komentarze (40)
Dodaj komentarz

Podajcie jego nazwisko.

Na sile po układzie lansowali nieudacznika najpierw wstydził się munduru i błagał komendanta żeby przeniósł go do dochodzeniówki a potem lansowali go po układzie dawali odznaczenia za zasługi w służbie pytam jakie lewy dyplom bo na skończenie szkoły wyższej był za głupi ... Ciekawe czy go teraz wywalą i zabiorą prawa emerytalne jak nie to trzeba to zgłosić do prokuratury , przecież bedzie karany za przestępstwo umyślne fałszowanie dokumentów itp..

ty kutnianin na policje to dzwonią takie faje jak ty co sobie rady nie dają i chowają sie za monitorkiem jebb ...... sie w głowke bo przez takich pisowców jak ty ten kraj na psy schodzi dosłownie

W głowie się nie mieści, żeby człowiek z grupy zawodowej powołany do ścigania przestępstw / i wykroczeń /, sam, bezkarnie w majestacie prawa i przełożonych, odważył się na taki czyn. Jak to nazwać, głupota, desperacja, brak wyobraźni - nie wiem. Powiem otwarcie, wg mnie od chwili ujawnienia tego niegodnego czynu nie powinien już pracować w żadnej instytucji państwowej, zostań napiętnowany tak dobitnie, aby inni jego koledzy nigdy już nie wpadli na ten "ubogacający " pomysł.

The natorat ! a może pomyśl że w Polsce jest taka bida że brakuję na wszystko także na kolejne wakaty także dyżurny z ęki policjantów nie naruch.....

BSW nie będzie patrzyło na znajomości, pojedzie z każdym jak coś znajdzie. Są bezwzględni dla takich ludzi

Do Baśki... Jest w Anglii miasto Bedford. I tam, ok. godz. 23 wywiązała się szarpanina pod pubem. Po 5 minutach na miejscu były dwa radiowozy policyjne i opanowana sytuacja. Również gdzieś ok 23, na Jagiełły, pod sklepem rozrabia banda piwoszy - zaczepiają przechodzących, tłuką butelki, leją pod sklepem "Exdrobiu". Dyżurny KP, proszony o interwencję twierdzi, że nie ma wolnego radiowozu. Ten przyjeżdża po 45 min. kiedy znudzeni pijaczkowie sami się rozeszli. Byłem świadkiem obydwu opisywanych wydarzeń. Inna sytuacja: znajomy prowadzi wiejski sklep. Pewnej nocy słyszy, że do jego sklepu ktoś się włamał. Ponieważ boi się sam interweniować, wzywa policję. Po pół godzinie jedzie radiowóz na sygnale, który nocą słychać na kilka kilometrów. Złodzieje, oczywiście, uciekają z łupem - jest zimowa, jasna noc i widać ich dokładnie na zmrożonej grudzie. Policjanci mocno zdziwieni pytaniem - dlaczego nie podejmują pościgu... Okradziony znajomy kilka miesięcy musiał chodzić na komendę i prościć, żeby wreszcie umorzono śledztwo (oczywiście na skutek niewykrycia sprawców) bo dopiero wówczas mógł się ubiegać o odszkodowanie. Basiu - kiepska opinia policji nie bierze się z niczego. Policja zawdzięcza ją tolerancji dla niekompetentnych, nieudacznych funkcjonariuszy. Problem w tym, że źle rozumiana "solidarność psów" nie pozwala na samooczyszczenie się tej instytucji. Kutnowska KP nie jest ani gorsza, ani lepsza od innych jednostek - powyżej odmalowany obraz można zobaczyć wszędzie w Polsce. Pewnie, gdzieś bywa lepiej, gdzieś gorzej, ale ujmując rzecz średnio statystyczne - obyś nigdy nie była zmuszona czekać na pomoc policji, szczególnie w sytuacji zagrożenia. Bo akurat możesz mieć pecha i Twoja wiara wystawiona zostanie na próbę. emoji

BTG /!!!!! A TY PÓŁMUZGU PO GIMNAZJUM NADAJESZ SIĘ NA POLE KAMIENIE ZBIERAĆ !!!! A JAK WPIERD....DOSTANIESZ TO GDZIE DZWONISZ ???? NA POLICJE PEWNIE !!!!!

Policjant z tego co wiem powinien mieć nieposzlakowaną opinię. Czy posługiwanie się fałszywymi dokumentami nie rzuca złego światła na osobę, która ma stać na straży prawa i mieć dostęp do broni palnej?

Ale draka ale jojca

Kutnowiak , mentalność tego społeczeństwa jest taka jak twoja . Popierać przekręt to jest ok , wykryć go i zgłosić to be. fajnie myślisz ale z logicznym myśleniem masz już kłopoty.

Pochwalić tego kto to wykrył bo przecież chyba nie komendant, mnie się wydaje logicznym ,że pewnie kadry? Znając mentalność polskiego społeczeństwa to "podkopał" go ten, któremu nie udało się otrzymać tego pewnie dobrze płatnego stanowiska w policji...? Konkurent ma kłopoty a "ja" mam szansę na...? Razem pewnie podnosili kwalifikacje jeszcze...

Pochwalić tego kto to wykrył bo przecież chyba nie komendant, mnie się wydaje logicznym ,że pewnie kadry?

s tego co mi znajomek mieszkajacy w tym chorym polskiem kraju mowi, to tam policji nie da sie szanowac, skoro tak strasznie traktuja obywateli. Idziesz do komisariata, to mowia, ze mala szkodliwosc rzeczy i nie chce im sie szukac, wienc sorry, pozatym statystyki kiepskie, a poprawio mozna tyko na pijanych bikerach lub ludziach co nie ida gdzie zebera wymalowali. Sorry za brak poprawnej polsczyzny - od 30 lat mieszkam w innym kraju, uciekajcie jak mozecie ztamtad.

Dopiero teraz to odkryli a pomyślcie ile on przez te lata zarobił nieuczciwie , co wy musieliście się uczyć przez ten czas i legalnie dyplomy zdobywać

To ze jeden okazał sie oszustem i krętaczem nieukiem nie oznacza ze cała policja jest zła . Weźcie sie trochę zastanówcie . Widac macie powody nie lubić policji . Mi wielokrotnie pomogli i ja ich szanuje . Nie powiem złego słowa . A wy jak macie problemy z prawem to nie do siebie macie pretensje ze jesteście debil...mi a do policji bo was aresztowała , zamknęła na dołku, itd .... Załośni jesteście . Tutaj jakis nieuk chciał sie ślizgać na lewym papierze i poniesie tego konsekwencje . Tak działa prawo . I was tez rozliczają . Stad wasze uprzedzenia - rozumiem . Bo jak matkę albo siostrę wam napadną w parku to na policję pójdziecie z mamusia szukać sprawcy czy tez policja wyedy jest zła ? Hipokryci .

a co się dzieje z fałszywą nauczycielką???

Ha ha,ale debil emoji ta komenda sie zaraz rozleci .Jeszcze paru takich dajcie.

To już rozumiem dlaczego moich rodziców wzywają na przesłuchanie żeby dowiedzieć się gdzie mieszkamemoji nie wpadli na pomysł żeby o to zapytać mnie jak byłam trzy razy przesłuchiwanaemoji

oni nie znają żadnych ideałów, nawet kolegów sprzedają dla kasy

SYF....JAK WSZĘDZIEemoji

Brawo dla komendanta pewno wszystkich krył i się wydało

~Inkwizytor pisze: "kto sprzedał do prasy?!!!!!!"
A po co ci synek ta wiedza?

~Inkwizytor pisze: "kto sprzedał do prasy?!!!!!!"
Policja.

kto sprzedał do prasy?!!!!!!

No to Biuro Spraw Wewnętrznych się nim zajmie. Zrobią z nim porządek

I bardzo dobrze tępić taką patologię.Ciekawe, który taki mądry?

a swoją drogą policjanci to szmaciarze, nawet tego nie potrafili utrzymać w tajemnicy i kolegę sprzedali do prasy.

Ta sprawa powinien sie zajac Rutkowsi emoji ! Ciekawie sie robi, a jak z reszta "milicjantow" do czego to sie czlowiek dopuszcza, zeby miec troche "wladzy" wstyd do szkoly sie nie chcialo chodzic, emoji a wyszczekanym sie bylo, teraz skrucha i paszol won, do biedronki pilnowac kas !!!

Mieszkałem jakiś czas w Danii obecnie mieszkam w Szwecji i w każdym z tych państw policja cieszy się ogólnym szacunkiem i poważaniem . Co jest z tą polską policją nie tak że ludzie na ogół nie mają dla nich szacunku emoji

Trzeba pochwalić komendanta. Miejmy nadzieję, że naprawdę zacznie robić prawdziwe porządki.

to był mgr.inż bez DYPLOMU POlak POtrafi on nie śpi i kombinuje jak zarobic a się nie narobic

Skoro były alkoprezydent Kwaśniewski mógł kłamać w sprawie wykształcenia i nic mu za to nie zrobili to zwykłemu policjantowi nie wolno ? Gdzie tu sprawiedliwość?

Jednej z uczelni a ile w Kutnie tych uczelni? czy to tajemnica co do uczelni. Czy uczelnia mu wydała jakiś tam dyplom? No dziwne , może więcej tych dyplomów takich uczelni zweryfikować?

Której uczelni...? Buhaha

ja pitole, czujesz to ?

Kłamstwo krótkie ma nogi.Szkoda że funkcjonariusz który powinien pilnować ładu i praworządności dopuścił się tak haniebnego czynu , który rzuca złe światło na całą tą formacje . Wykluczyć czarną owce raz na zawsze .

emojiemojidobra psinaemojiemojiemojiemojiemojiemojiemoji

emoji

HeHeHe dobre;-)

dodaj komentarz
Czytaj także