Rejestracja i logowanie

Żychlin: znaleziono ciała trzech osób!

Wydarzenia 28-12-2016 Autor: Tomasz Zagórowski
25

Dzisiejszego południa w Żychlinie przy ul. Barlickiego dokonano makabrycznego odkrycia. Mundurowi znaleźli ciała trzech mężczyzn.

- Około godz. 12 Policję i Straż Pożarną wezwała pracownica socjalna, która nie mogła dostać się do jednego z mieszkań. Strażacy wyważyli drzwi - informuje podkom. Paweł Witczak, oficer prasowy KPP Kutno.

Policjanci, po wejściu do mieszkania znaleźli ciała dwóch osób, mężczyzn w wieku 48 i 55 lat. Po dokładnym sprawdzeniu, w kolejnym z pomieszczeń, piętro niżej, znaleziono kolejne ciało, tym razem 68-letniego mężczyzny.

Strażacy sprawdzali, czy w budynku nie ulatniał się tlenek węgla. Nie wykryli jednak nic niepokojącego. Na miejscu czynności prowadzi prokurator.

- Lekarz stwierdził zgon, ale wykluczył udział osób trzecich. Śledczy biorą pod uwagę zatrucie alkoholem. Jedną z hipotez jest także zatrucie tlenkiem węgla - dodaje P. Witczak.

Wkrótce więcej informacji.

komentarze (25)
Dodaj komentarz

Większość wypowiada się o tych ludziach jakbyście ich znali,lecz co najwyżej coś tam o nich słyszeli.Łatwo kogoś szkalować bo byli uzależnieni od alkoholu.Ten czy tamten jest pijakiem,więc go nie szkoda niech zdycha najlepiej pod mostem lub płotem,ale jeśli ktoś umiera zasłużony,bogaty lub na stanowisku no to takiego człowieka rzeczywiście jest szkoda.Strata każdego człowieka jest wielką stratą dla kogoś innego dla znajomych,bliskich,rodziny.Faktycznie być może w przeszłości robili komuś krzywdę swoim piciem i zachowaniem,ale największą krzywdę robili sami sobie.Przecież byli kiedyś dziećmi potem ojcami lub dziadkami,więc nie byli tylko i wyłącznie pijakami czy jakimiś potworami.Być może nie każdy z nas może spaść na samo dno lecz chyba każdy nie chciałby w stosunku do swojej osoby obojętności i znieczulicy ludzkiej.Z własnego doświadczenia wiem,że tzw.lump może być kulturalniejszy i pomocny względem innego niż osoba z tzw wykształceniem dzieje się tak ponieważ to oni szczególnie wiedzą co to znaczy być w potrzebie.Więc czasami zastanówmy się co mówimy i jak kogo oceniamy.

w Kutnie i Żychlinie to sie przeciętnie zyje 55 lat! nORMALKA

f 16 cie zawsze dogonie!

żychlinka - i wszystko jasne...

A jak sekretarz w Bedlnie jechał z pracy i milicja mu lejce zabrała,i z wizyta był TVN to KRÓL Gminy BEDLNO do ochrony URZĘDU i SIEBIE zawezwał MILICJE z ZYCHLINA.

W Żychlinie policja poluje podstępnie tylko na osoby co przechodzą ulicę na drugą stronę. Łatwo bez wysiłku, siedzą w nieoznakowanym aucie i polują jak na zwierzynę. Wstyd !emoji

rubin uwazaj co piszesz

juz to wylali do kibla

pod zegarem w żychlinie stoi cwaniaczek i pożycza kase na procent policja codziennie go widzi i nic nie robi a on się śmieje im w twarz taką mamy policje w żychlinie

Policja jest zbyt zajeta ściganiem baronów narkotykowych z gramem i uczniaków z piwem zeby na porządną robotę czasu starczyło. Zresztą jak tu własne źródełko fajek likdwidować ?

Jak nie zauwazyliscie takie tam nazwane " NIEROBY KTORE CIAGNA KASE Z MOPSU CZY ZUSU" byli juz w podeszlym wieku. Wiec co to za glupie pisanie ze do roboty nie chcieli sie wziasc. Oni swoje juz przepracowali zasluzyli na rente czy emeryture. Ludzie zastanowcie sie co piszecie!!! Szkalujecie ludzi ktorzy nie zyja ktorych losy byly ciezkie. Ci co maja lekko i zyja w bogactwie nie wiedza co to bieda. Moze kiedysci wlasnie biedacy byli bogaci. Niewiadomo jaki nas spotka los. Byc moze ci co sa teraz bogaci zaznaja kiedys biedy. I poczuja na wslasnej skorze co to znaczy nie miec pieniedzy nie miec nic z zycia a los tak okrutny jest ze ludzi popycha wlasnie do alkoholizmu , poniewaz nie wiedza jak maja zyc. Kazdy sie przejmuje swpim losem( rodzina) a nawet nie wiecie ile ludzi jest bezdomnych i pijacych alkohol. Kazdy jest kowalem swojego losu ale przechodzac obok czlowieka ktory jest glodny zadna bogata osoba nie kupi takiemu bulki czy chleba. Wiec zycze takim bogatym ludziom by sami kiedys przezyli takie zycie jak ci biedni ludzie. Wspolczuje bogatym tej obojetnosci wobec biednych ludzi. emoji

A w Kutnie na Zamoyskiego w starych blokach mozna za zeta setę i ogóra . I co? I nic.

no, a po krosniewicach srebrnym passatem b5 (wersja przed liftingiem)jezdzi pijany bardzo gruby koles i nikt mu nie zabierze prawka a powinien!!!!

~kinia pisze: "Policja wie kto handluje tym dziadowskim alkoholem ale nic nie robią w tym kierunku.A handel kwitnie."
-podobnie jak w Kutnie,lepiej pijaczków na rowerze łapać albo sprawdzać kto groził nieudacznikowi Tadzikowi.

emojiemojiemojiemojiemoji

Ludzie po co się spinać ??? Po patrzmy na to z drugiej strony emoji Nasze państwo przestało łożyć na trzech nierobów i pasożytów , którzy nie płacili żadnych składek emoji A za to czerpali z MOPSU i ZUS-u " całymi " garściami emoji PS - Jest zima , jest zimno więc nieroby palcie w piecach śmieciami plastikami i czym tam tylko sobie chcecie i rozweselajcie się najtańszą berbeluchą z mety emoji emoji

emojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemoji

To bzdura,ze nie ma pracy,w strefie Kutno i w Łowiczu,bez problemu,ogłoszenia do Mszczonowa i gdzieś tam jeszcze.Najlepiej jednak się nie wysilać i do opieki,potem koleśie i flaszeczka i taki jest Żychlin.Młodzież,ta co nie wyjechała,włóczy się i nie uczy,popija i grandzi i tak jest w tym biednym miasteczku.

a gdzie kupili

Policja wie kto handluje tym dziadowskim alkoholem ale nic nie robią w tym kierunku.A handel kwitnie.

To był metanol ,najgorsze dziadostwo jakie można pić .Policja powinna się teraz wziąć za te meliniarskie nasienia które to sprzedają( aczkowliek kupujący to nie byli dzieci i swój rozum mają)

To efekt picia tzw. niesprawdzonych wynalazków szkoda chłopów, chociaż swoje widać przeżyli....

Żychlin nam sie tak wyludnia ginie w oczach patrzec jak będziemy wiochą jak juz się nie stajemy małą wichórką.. sa markety brak kasy, sa ludzie brak roboty,wiec o czym mowaemoji

emoji

masakra

dodaj komentarz
Czytaj także