googlead436e2987868acc.html
Rejestracja i logowanie

Policjant zabił za długi?! Szokujące ustalenia w sprawie zabójstwa w Strzegocinie

Wydarzenia 07-01-2017 Autor: Krzysztof Szymański
173
Policjant zabił za długi?! Szokujące ustalenia w sprawie zabójstwa w Strzegocinie

Miał stać na straży prawa a zabił z zimną krwią? Tak wynika z ustaleń prokuratury, która w sprawie śmierci 36-letniego mieszkańca Podczach postawiła zarzut zabójstwa 29-letniemu policjantowi z powiatu kutnowskiego. Funkcjonariusz najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Fot. Zwłoki znaleziono w lesie w Strzegocinie.

Przypomnijmy, że w lesie w Strzegocinie znaleziono samochód, w którym znajdowały się zwłoki 36-letniego mieszkańca Podczach. Sądowo-lekarska sekcja zwłok ujawniła pięć ran postrzałowych i jedną ranę kłutą. Jak wynikało z ustaleń do zabójstwa doszło 31 grudnia wieczorem.

- Dzięki niezwykle intensywnej, trwającej nieprzerwanie kilka dni pracy policjantów Biura Spraw Wewnętrznych KGP – Wydział w Łodzi, KPP w Kutnie, KWP w Łodzi oraz ekspertów Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Łodzi, doszło do wytypowania, jako sprawcy zabójstwa 29-letniego funkcjonariusza policji, wykonującego obowiązki w jednej z jednostek powiatu kutnowskiego - poinformował Fakt24.pl Krzysztof Kopania z Prokuratury Okręgowej w Łodzi, który dodaje, że prawdopodobnym motywem były zobowiązania finansowe, jakie wobec zamordowanego miał 29-letni policjant.

Zatrzymany mężczyzna nie przyznał się do winy. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

komentarze (173)
Dodaj komentarz

Jak sie nazywa ten policjant i z.kad jest?

tamta sprawę z krosniewicami za PO zamietli a tu za PISu poplynie kilku f-szy.emoji

Ludzie przestańcie oceniać!!! Stało się trudno nikt nie wie jak było naprawdę jakie były przyczyny, co kierowało funkcjonariuszem... wiadomo szkoda zginął młody człowiek,ale to się stało nic na to nie poradzimy niestety. Każdy mądry po fakcie jest i potrafi oczerniac.. nikt nie ma ochoty czytać tych waszych wypocin!!! Popełnił przestepstwo i teraz zostanie zastosowana wobec niego kara... Ale to nie wy ją wymierzycie więc te wasze bzdurne komentarze chyba są tu zbędne!!!

~afos pisze: "Ile bylo kaso Dzień dobry ile było kasy pożyczony od policjanta że nie mógł oddać musiał zastrzelić nawiedzonego Czarka z targu Lubię kochać się ze starymi babami A teraz za dużo miał po na pogrzebie ludzi"
Co to za bełkot?

czytam te komentarze, i muszę stwierdzić że słabo w tych głowach macie poukładane. szkoda słów !. Nie piszcie nic już więcej.

Ile bylo kaso Dzień dobry ile było kasy pożyczony od policjanta że nie mógł oddać musiał zastrzelić nawiedzonego Czarka z targu Lubię kochać się ze starymi babami A teraz za dużo miał po na pogrzebie ludzi

Takiej Policji my nie chcemy. Zreformować służby porządkowe. Zlikwidować Policję i Straż Miejską w Kutnie! Będzie dobrze albo jeszcze lepiej. Powołać szeryfa. Powołać społeczne osiedlowe grupy trzymające porządek publiczny, tak jak jest w Księstwie Jawabo. Będzie bezpieczniej! Zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na opiekę nad dziećmi, chorymi i starymi ludźmi, oraz na organizowanie imprez oświeceniowych. To będzie bardzo dobry i mądry krok w górę, w stronę raju... Panie prezydencie.... Pomożemy....

O burwa! Jaki kurdel! Nawet w Policji kurdel! Ja peerldole! Koniec świata! I co ja sam mam z tym wszystkim zrobić? Obywatele! Pomóżcie! Bo nas powystrzelają jak kaczki i zaorzą.... Ksiądz, policjant, sędzia trzeci - to szatańskie dzieci! I bądź tu człowieku mądry i twórz bajki i wiersze.... Nieznane są wyroki niebios.... Skażenie fanatyzmem i komunizmem w Polsce jest o wiele groźniejsze, niż skażenie po wybuchu dwóch bomb atomowych w Japonii.... Się narobiło....

Miejmy nadzieje ze to policyjne scierwo morderca zdechnie tak samo.

Sadze, ze są tu pomówienia. Każdy może zejść na złą drogę ale żeby wkopać niesłusznie policjanta. Nie sadzę żeby policjant miał tak aż dużo pieniędzy aby pożyczyć , policjant mało zarabia . Zabili człowieka a popchnęli chłopaka młodego ponieważ nie chciał współpracować. A oceniając Czarka najpierw oceń siebie czy ty wszystko robisz legalnie i zgodnie z prawem .Młody chłopak zginął a miał rodzinę dzieci ..... szok !!!!zorganizowana grupa przestępcza!!!!!

kk jestes policjantem czy konfidentem

a jak handlowal robil przekrety to mógł munduru nie zakladac ale jak nie handlowac jak koledzy wiedza i nie ma kontroli.....???? haha

drodzy czytelnicy powinien przejsc badania lekarskie ale jak ma plecak nie zda to odznacza osoby ktora zdala jemu a ta osoba sorry uslyszy zobaczcie wszyscy co sluza to synki corki i mega znajomi wstyd i hańba to co sie dzieje i udaja ze pracuja na niewinnych ludziach,i jeszcze nius a policjant jak sluzyl z lewymi papierami wyzszego wykszt.? co nie wiedzieli ? jak sie wydalo porażka

ddd jaki mój czaruś? handlował ale wszystko już wywieźli to po co pilnują dzień i noc jego domu ?

czytałem kiedyś jak facet dochodził swoich praw po tym jak policjanci z Kutna go pobili przegrał Sąd wiadomo po której stronie ,następnie komendant z Kutna zabił dziewczynę samochodem , szybko odszedł na emeryturę . No i wreszcie sam się trzykrotnie postrzelił z broni policjanta psychola przesłuchiwany a teraz dodaję pikanterii morderca policjant z Kutna . Co jest z tą policją , czyżby brak profesjonalnych badań a może jak za komuny .

kolejny morderca w policji

~stiiloo pisze: "po co policja stoi cały czas pod domem Czarka? Za dużo radiowozów mają ?"
a po to ze twoj swietty czarus handlowal lewy spirytusem i fajami...

Bo długi to trzeba oddawać

~WKURZONA pisze: "tak jest z policją w Kutnie.Naprzyjmują chłoposzków którzy ledwo skończyli gimnaz jum i nie wiem czemu są w policji.Kto to słyszał żeby policjant miał 29 lat!!!!!!.Powinien iść do więzienia o zaoostrzonym rygorze!!!!Ciekawe który policjant MA TAK NAPRAWDĘ SKOŃCZONĄ SZKOŁĘ POLICYJNĄ Z PRAWDZIEWGO ZDARZENIA.Przyjmowani są tylko po umiejętnościach sprawnościowych a jak widać to nie wystarcza.Tylko patrzeć ja zaraz będą się odznaczać medalami za (dzielną) pracę."
To ile lat Twoim zdaniem powinien mieć policjant? 50,60, czy może więcej, a może mniej?

tak jest z policją w Kutnie.Naprzyjmują chłoposzków którzy ledwo skończyli gimnaz jum i nie wiem czemu są w policji.Kto to słyszał żeby policjant miał 29 lat!!!!!!.Powinien iść do więzienia o zaoostrzonym rygorze!!!!Ciekawe który policjant MA TAK NAPRAWDĘ SKOŃCZONĄ SZKOŁĘ POLICYJNĄ Z PRAWDZIEWGO ZDARZENIA.Przyjmowani są tylko po umiejętnościach sprawnościowych a jak widać to nie wystarcza.Tylko patrzeć ja zaraz będą się odznaczać medalami za (dzielną) pracę.

~prawdziwe pisze: "kiedys mój syn dostal wezwanie na policje dochodzodzeniowo sledcza wezwała go na przesluchanie miał 17 lat lub 16 nie pamiętam dokładnie bynajmniej okazalo sie po rozprawie sądu ze jest nie winny zaszła pomyłka kiedy syn wyszedł z przesłuchania był roztrzesiony blady i powiedział ze kazali mu sie przyznac do czegos czego nie zrobił bili go po głowie ja jako ojciec z jeszcze moim ojcem odrazu poslismy do komendanta zostalismy przyjeci przedstawilismy sytuacje ja nalgałem zeby komendant wezwał do pokoju komendanta tego kozaka policjanta który bił syna za niewinnosc i wpirał zeczy zmyslane komendant tak manipulował z nami zeby nie pokazac tego kozaka policjanta bo chciaostałem go poznac spojzec w oczy nie udało sie reka policyjna myje reke policjanta dostał muj syn jeszcze jedno wezwanie po którym syn byl juz grzecznie traktowany ale co wczesniej przezył to było dla niego szokiem sąd uniwinnił syna zaszła pomyłka był do kogos podobnie ubrany i policjanci dziwią sie ze młodziesz buntuje sie przciwko nim ze wyzywają na nich przeklinają rozmawiałem niedawno ze znajomym policjantem cieszy sie ze jest juz na wczesniejszej emeryturze i nie pracuje w kutnowskim komisariacie"
~rodziny pisze: "dlaczego tak jst dlaczego policja nie przechodzi badan legalnych psychiatrycznych to wy policjanci powinniscie nas chronic nie wszyscy jestesmi ći żli a my sie was poprostu boimy waszego zachowania zero kurtóry do normalnego zachowania co sie z wami dzieje nasze dzieci oglądają wiadomosci ciągle ostatnio robi zle policja to fakty my obywatele powinnismy czuc sie bezpiecznie dosc przemocy na ulicach napadow rozboi kradzierzy wyjdzcie z tych nowych ciepłych policyjnych samochodow nie chodzcie w dwóch w czterech aby bylo bezpiecznie my tez pracujemy na mrozach na budowach wchodzimy na oblodzone rusztowania i po 11 godzin spedzamy na mrozie płacimy wam podatki nie male wescie sie do pracy tak jak w niemczech i innych krajach tam policja działa patrole piesze i nikt nie podskakuje policji a co w naszej polsce sie wyrabia brak słów to nie złosliwy opis ale ja czy ktos inny chce byc bezpieczny idąc z dziecmi po ulicy zostawiając auto i zeby stało nie uszkodzone brak słów pozdrawiamy"
Zamknąłbym Cię już za to jak traktujesz język ojczysty. Wstyd, a na dodatek piszesz pod tak wrażliwym tematem.

policja to policja kazdy ma cos za uszami nikt normalny tam nie idzie

Pogrzeb we wtorek o godz 14.00 w Szczawinie Kościelnym.

po co policja stoi cały czas pod domem Czarka? Za dużo radiowozów mają ?

dlaczego tak jst dlaczego policja nie przechodzi badan legalnych psychiatrycznych to wy policjanci powinniscie nas chronic nie wszyscy jestesmi ći żli a my sie was poprostu boimy waszego zachowania zero kurtóry do normalnego zachowania co sie z wami dzieje nasze dzieci oglądają wiadomosci ciągle ostatnio robi zle policja to fakty my obywatele powinnismy czuc sie bezpiecznie dosc przemocy na ulicach napadow rozboi kradzierzy wyjdzcie z tych nowych ciepłych policyjnych samochodow nie chodzcie w dwóch w czterech aby bylo bezpiecznie my tez pracujemy na mrozach na budowach wchodzimy na oblodzone rusztowania i po 11 godzin spedzamy na mrozie płacimy wam podatki nie male wescie sie do pracy tak jak w niemczech i innych krajach tam policja działa patrole piesze i nikt nie podskakuje policji a co w naszej polsce sie wyrabia brak słów to nie złosliwy opis ale ja czy ktos inny chce byc bezpieczny idąc z dziecmi po ulicy zostawiając auto i zeby stało nie uszkodzone brak słów pozdrawiamy

dziekujemy z info kiedy pogrzeb

Pogrzeb Czarka we wtorek o 14 w Szczawinie Kościelnym.

5002 pisze: "To musi byc idiota jak on sie dostal do policji jakim cudem przeszedl psychotesty.odbijala mu tzw.wladza"
Obejrzyj ten film to zrozumiesz. Na tym filmie sa wszystkie odpowiedzi na twoje pytania. youtu.be/tSFCTkBIxFo

kiedys mój syn dostal wezwanie na policje dochodzodzeniowo sledcza wezwała go na przesluchanie miał 17 lat lub 16 nie pamiętam dokładnie bynajmniej okazalo sie po rozprawie sądu ze jest nie winny zaszła pomyłka kiedy syn wyszedł z przesłuchania był roztrzesiony blady i powiedział ze kazali mu sie przyznac do czegos czego nie zrobił bili go po głowie ja jako ojciec z jeszcze moim ojcem odrazu poslismy do komendanta zostalismy przyjeci przedstawilismy sytuacje ja nalgałem zeby komendant wezwał do pokoju komendanta tego kozaka policjanta który bił syna za niewinnosc i wpirał zeczy zmyslane komendant tak manipulował z nami zeby nie pokazac tego kozaka policjanta bo chciaostałem go poznac spojzec w oczy nie udało sie reka policyjna myje reke policjanta dostał muj syn jeszcze jedno wezwanie po którym syn byl juz grzecznie traktowany ale co wczesniej przezył to było dla niego szokiem sąd uniwinnił syna zaszła pomyłka był do kogos podobnie ubrany i policjanci dziwią sie ze młodziesz buntuje sie przciwko nim ze wyzywają na nich przeklinają rozmawiałem niedawno ze znajomym policjantem cieszy sie ze jest juz na wczesniejszej emeryturze i nie pracuje w kutnowskim komisariacie

Najpierw milicjant z komisariatu w Żychlinie zamordował człowieka, teraz pijani menele podpalili szopkę w kościele i próbowali pobić strażaków, a w ogródku działkowym znaleziono zwłoki. Co się dzieje z tym zapyziałym -Żelechlinkiem-? To chyba jakaś patologiczna gmina, w której mieszka większość kryminalistów, alkoholików i meneli?

Moja intuicja podpowiada mi że ten policjant zabił bo był zbyt mocno umoczony w nielegalne interesy a ten denat o tym wszystkim wiedział bo razem z tym psem mmiał spółkę i za dużo wiedział więc trzeba było pozbyć się świadka jak się grunt zaczął palić pod nogami.

Jakie bzdury nie zyje koleś w****i mu 5 kulek, wczesniej inny na komendzie dostał 3. To są fakty. Nie wiem kto jest winny nie jestem sądem. Wiem jedno że obu zabiła policyjna broń. Zabezpieczona niezabezpieczona policyjna. Odpowiedzialnośc za to nie ponosi mysliwy czy Poczta Polska tylko kutnowska POLICJA.

Niektóry wypisują nawet obecnie. Wystarczy poczytać poniżej.

To musi byc idiota jak on sie dostal do policji jakim cudem przeszedl psychotesty.odbijala mu tzw.wladza

Dopiero Internet pokazał, ilu w naszym kraju żyje prymitywów, debili i świrów. Pamiętam, że kiedyś tacy wypisywali swoje wypociny na drzwiach od publicznych toalet.

Słusznie gość napisał jakby trochę pochodzili po mieście to po pierwsze trochę więcej wiedzieliby, mieli lepszy kontakt z mieszkańcami szybciej by czas w pracy leciał same korzyści. A ile oszczędności. Same plusy. Jetem przekonany, że władze Kutna to przemyślą. A tak to naprawdę my pilnujemy miasta uzbrojeni w tel. komórkowy. A tel. alarmowy w Kutnie często nie odpowiada. Jest to świetny pomysł. Brawo.

znaczy się że to był taki Misiewicz ten policjant oj w Kucienku ile takich PLATWORMERSKICH Misiewiczów jest ,nie tylko w policji co intratniejsza fucha to jest dla takiego Misiwicza a potem mamy takie grzybki pół biedy jak gość czuje blusa na takim etacie ale to rzadkość chodzi tylko o kasę i żeby się nie narobić NEPOTYZM TO RAK KTÓRY NISZCZY TEN KRAJ

od jakiegos czasu moja córka boi sie policji kiedys szła sobie na autobus na boku stał radiowóz pomimo jej wieku 21 lat policjant siedzący z boku zaczepiał ją mówiąc jak do prostytutki zignorowala to i poszła dalej potem dziwią sie ze jako swiadek ktos ma wezwanie i boi się isc na komende są policjanci i policjanci ale z tego co widac i słychac nie będzie dobrze będziemy bronic sie sami strach będzie wychodzic na ulice policja nie będzie tam gdzie powinna byc juz tak jest mniej policji na ulicach pieszych patroli tylko w ciepłych autach siedzą tylko akcje policji drogowej są bardziej intensywne i to wszystko co mam do powiedzeniamozecie panstwo to zignorowac to inwidualna sugestia kazdego z was pozdrawiam

Kci komentowanie powinno być zablokowane wstyd wstyd wstyd takie głupoty tu co niektórzy wypisują dajcie rodzinie w spokoju go pochować

Na jakiie telewizi bedzie

Na jakim kanale bedzie ten program ?

~klakier pisze: "dzis program o 17 40"
Podaj kanał na którym będzie ten program.

~klakier pisze: "dzis program o 17 40"
NA JAKIM KANALE?

jaki pan taki kram

po prostu na psychotestach do policji wstrzelił się w profil policjanta: celnie

może ktoś podać inicjały tego gangstera

Zaje****a mamy policje a potem sie wszyscy dziwia ze kazdy ich wyzywa i nie ma poszanowania dla policji zamiast bronic to sami sa bandziorami po prostu super brawo :/

~ppppp pisze: "Obejrzyjcie program państwo w państwie z 13 listopada o skorumpowanej wladzy w policji. Wypowiada się tam m.in. przestepca który odbył karę i mowi on co robi się z niewygodnym policjantem (nieskorumpowanym) ...niewygodnego policjanta żeby się go pozbyć najlepiej wrobic go w morderstwo... . Może trochę wszystkim rozjasni zanim osądzimy.. Pania dr też osądziliśmy wcześniej. Dla mnie to ten policjant musiałby byc totalnym idiota żeby zabijając jeszcze pewnie z broni sluzbowej myślałby że to sie nie wyda"
-sprostowanie:on jest idiotą,podobnie jak Kucharski i paru jeszcze z Kutna.Praca w policji niektòrym daje złudzenie bezkarności.Ale to tylko złudzenie.

dzis program o 17 40

do lukas a co tu pisać że w Kutnie obowiązują wzajemne powiązania i zależności , kążdy normalny człowiek zdaje sobie sprawę . I nie zależnie czy to się tyczy policji , kutnowskiego sądu , amztów czy polfarmeksu . coś jeszcze mam napisać ???

do lukas - uuu ale mi pojechałeś po rajtach, normalnie jeszcze się po chlastam emoji A tak na serio to chyba trafiłem w sedno sprawy ,skoro taka riposta jest z Twojej strony emoji emoji

do ~tak to ja emoji : hahahah ogarnij się człowieku bo żal czytać co piszesz... każdy człowiek ma coś takiego jak ROZUM... ale widze Ty go nie masz... to może zamiast pisać takie bzdury które wogóle nie odnoszą się do tematu idż i go poszukaj i zacznij używać emoji

Obejrzyjcie program państwo w państwie z 13 listopada o skorumpowanej wladzy w policji. Wypowiada się tam m.in. przestepca który odbył karę i mowi on co robi się z niewygodnym policjantem (nieskorumpowanym) ...niewygodnego policjanta żeby się go pozbyć najlepiej wrobic go w morderstwo... . Może trochę wszystkim rozjasni zanim osądzimy.. Pania dr też osądziliśmy wcześniej. Dla mnie to ten policjant musiałby byc totalnym idiota żeby zabijając jeszcze pewnie z broni sluzbowej myślałby że to sie nie wyda

To ze tutaj piszesz o skupie toyota itd... Oznacza ze jesteś oszustem i cwaniakiem za pięć groszy

i takich mamy policjantow...cala podstawowke byl popychadlem,szkola srednia znecali sie nad nim,psycha kleka.teraz dali mu bron i jest gosc mam wladze teraz ja wam pokaze heh na zawodowe prawko sa bardziej wybiorcze psychotesty

na tle innych służb mundurowych, Straży pożanej, Wojska, Służby wieziennej, Straży ochrony kolei, policja wypada bardzo negatywnie, za dużo tych czrnych owiec w tej formacji

BSW-służba specjalna i elita policji-ale się ubawiłem hahahahahahahaemoji

Ale ciemniaki tu piszą . Szkoda czasu na czytanie.

powiązania z pini

w kutnieemojiemojiemojiemoji

a gdzie pracował

Jaki minister MSW taka POLICJA

Wiedziałem, że jak KCI napisze ten artykuł to zaraz znajdzie się masa specjalistów od kryminalistyki, balistyki i... plotek. Bogate miasto mamy

jacek-j208 pisze: "szkoły nie pokączone tylko jakies dziwne kursy jak większosc tych psów i tak się własnie dzieje"
A Ty miałeś problemy z jęz. polskim w podstawówce "POKĄCZONE" Chłopie, lepiej nie bierz się za pisanie

Dla zainteresowanych polecam fora i witryny poświęcone broni. Wycieczka na strzelnice będzie równie cenna. Można porozmawiać, zobaczyć co i jak i rozpocząć starania o pozwolenie...

Panowie policjanci jeszcze niedawno tak żeście się obrażali, że nazywają was bandytami w mundurach, chcieliście ścigać ludzi wypowiadających się niekorzystnie o was a co teraz powiecie?

Przecież wszyscy wiemy że się tak samo wyślizga jak ten wariat Kuchara emoji to jest tylko Kutno emoji

Do obiektywna tak jasne płacisz mandaty czy Ty masz nas za idiotów ??? Pewnie jesteś kuratorem lub pracujesz w sądzie. PS. Jak czytam Twoją wypowiedź to staje się zdecydowanym przeciwnikiem aborcji - ponieważ wyskrobano nie tych co trzeba emoji

[quote=~obiektywna]Witam. Fakt ostatnio to co się słyszy jest nie do pomyślenia ale ludzie nie oceniajcie wszystkich Policjantów jedną miarą... Sama osobiście znam kilku Panów mundurowych i nie mogę powiedzieć na nich złego słowa. Pracuje w miejscu gdzie bardzo często potrzebuje ich interwencji (niestety ludzie są momentami naprawdę dziwni) i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Przyjeżdżają, pomagają... tak tak wiem to ich praca zgadza się... ale żeby tak każdy wypełniał Swoje obowiązki w pracy...A bądzmy szczerzy to akurat oni lekkej, łatwej i "lajtowej" pracy nie mają więc ludzie troszkę empatii...Lecz niestety nasze Kutnowskie społeczeństwo słynie z tego że bardzo lubi oceniać innych i zawsze wszystko wie najlepiej, szkoda tylko że nie potrafi obiektywnie popatrzeć na siebie... a jeżeli już bardzo chcecie kogoś oczerniać to może należy się przyjrzeć innym władzą Kutnowskim? Jeszcze informacja dla złośliwych i jak zawsze wszystkowiedzących: nie jestem dziewczyną, żoną , matką ani córką żadnego z naszych Kutnowskich Policjantów emoji Nie zostałam przekupiona nikt mi nie kazał tego napisać i tak jak każdy płace mandaty emoji Pozdrawiam[/quote] tak oczywiście emoji my wiemy że policjanci to zwykłe ... Korzystając z okazji chciałbym złożyć policji Noworoczne życzenia : Otóż z okazji Nowego Roku życzę wam wszystkim ( bez wyjątków ) serdeczne ... emoji

Nie dożyje do procesu,koledzy z policji ze służbą więzienną już o to zadbają.

Witam. Fakt ostatnio to co się słyszy jest nie do pomyślenia ale ludzie nie oceniajcie wszystkich Policjantów jedną miarą... Sama osobiście znam kilku Panów mundurowych i nie mogę powiedzieć na nich złego słowa. Pracuje w miejscu gdzie bardzo często potrzebuje ich interwencji (niestety ludzie są momentami naprawdę dziwni) i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Przyjeżdżają, pomagają... tak tak wiem to ich praca zgadza się... ale żeby tak każdy wypełniał Swoje obowiązki w pracy...A bądzmy szczerzy to akurat oni lekkej, łatwej i "lajtowej" pracy nie mają więc ludzie troszkę empatii...Lecz niestety nasze Kutnowskie społeczeństwo słynie z tego że bardzo lubi oceniać innych i zawsze wszystko wie najlepiej, szkoda tylko że nie potrafi obiektywnie popatrzeć na siebie... a jeżeli już bardzo chcecie kogoś oczerniać to może należy się przyjrzeć innym władzą Kutnowskim? Jeszcze informacja dla złośliwych i jak zawsze wszystkowiedzących: nie jestem dziewczyną, żoną , matką ani córką żadnego z naszych Kutnowskich Policjantów emoji Nie zostałam przekupiona nikt mi nie kazał tego napisać i tak jak każdy płace mandaty emoji Pozdrawiam

Ojciec i wujek tego policjanta dawali mu ochronkę to sobie pozwalał.

W Las Palmas strzelają , w Las Vegas strzelają, a w Las Strzegocin mordują.

szkoły nie pokączone tylko jakies dziwne kursy jak większosc tych psów i tak się własnie dzieje

~adi pisze: "[quote=~Tobiasz]To zrób sobie pozwolenie sportowe... sportowo mozesz strzelać nawet z kałasznikowa emoji mając pozwolenie sportowe masz wręcz obowiązek jak juz gdzies sie przemieszczasz z bronią, miec ja nabita... robisz europejska kartę broni i mozesz juz po całej UE śmigać z bronią legalnie...[/quote]to se zrób haha jak nawet pozwolenia w Polsce dostanie haha"
. To po chu**dzwonisz jak ci sie cos dzieje ..zdezorientowana kretynko. Proponuje zamknac na jeden dzien komende zobaczymy co wtedy zrobicie popaprancy

Napewno miał wspólników sam tego nie dokonał to chodzi o napewno o wielką kasę, przetrzepia porządnie wszystkich niebieskich naszych kochanych policjantów to się dowiemy więcej bo napewno są w tej sprawie wspólnicy .Ale napewno zrobią z niego ofiarę a nie przestępcę.

~GiT pisze: "W kryminale będzie płakał.....Grypsera się nim zajmie....PDW"
bedzie siedzial z urzednikami czy innymi policjantami w innym bloku a grypsery juz nie ma

~Tobiasz pisze: "To zrób sobie pozwolenie sportowe... sportowo mozesz strzelać nawet z kałasznikowa emoji mając pozwolenie sportowe masz wręcz obowiązek jak juz gdzies sie przemieszczasz z bronią, miec ja nabita... robisz europejska kartę broni i mozesz juz po całej UE śmigać z bronią legalnie..."
to se zrób haha jak nawet pozwolenia w Polsce dostanie haha

Szkoda cokolwiek pisać. Dzieje się źle w kutnowskiej policji i taka prawda. OBYWATELE WAM NIE UFAJĄ I BOJĄ SIĘ WAS. Kto teraz na wezwanie się stawi na komendzie jako świadek? Jeszcze kulke dostać można. OGARNIJCIE SIĘ PAŁY.

Strzegocin mia100 bezprawia Strzegocin nowe porządki

Zablokujcie tą pisaninę,odbierzcie mięso KUTNOWSKIEJ HOŁOCIE mądrzą się,a tak naprawdę gówno wiedza.

~Tobiasz pisze: "To zrób sobie pozwolenie sportowe... sportowo mozesz strzelać nawet z kałasznikowa emoji mając pozwolenie sportowe masz wręcz obowiązek jak juz gdzies sie przemieszczasz z bronią, miec ja nabita... robisz europejska kartę broni i mozesz juz po całej UE śmigać z bronią legalnie..."
Wydaje mi się, że to nie jest rozwiązanie. A co jeśli użyjesz tejże sportowej broni do obrony koniecznej? Czy to nie jest nadużycie? Co powiesz- se miałem pod ręką broń i se strzeliłem napastnikowi w kolano? Za piękne by to było, żeby było prawdziwe... Dla sportu raczej nie bronisz się przed napastnikiem...

To zrób sobie pozwolenie sportowe... sportowo mozesz strzelać nawet z kałasznikowa emoji mając pozwolenie sportowe masz wręcz obowiązek jak juz gdzies sie przemieszczasz z bronią, miec ja nabita... robisz europejska kartę broni i mozesz juz po całej UE śmigać z bronią legalnie...

~Tobiasz pisze: "[quote=~colt]kiedy będzie ogólnodostępne posiadanie broni czym mam się bronić !!!!!!!"
Juz jest ogólnodostępny dostęp do broni palnej... Poczytaj ustawę o broni i amunicji... Bez zezwolenia na dowód osobisty w sklepie mozesz kupic broń czarnoprochową rozdzielnego ładowania... Nie masz naboju tylko ładujesz Czarnym prochem dajmy na to 6 strzałowy rewolwer... wkładasz kule ołowianą np 0,44 cala i juz... mozesz strzelać, ale tylko na strzelnicy! Jest to broń bardzo skuteczna i celna. Poszperaj w sieci...[/quote] Nie chodzi o rewolwer i o strzelanie na strzelnicy- tylko o legalne posiadanie i przemieszczanie się z bronią palną po ulicy- żeby mieć w samochodzie. Chcę jeździć zawodowo samochodem- może się przydać taki "gadżet"- ale np jak prawo unijne do tego podchodzi- z kim można o tym porozmawiać i uzyskać wiarygodne info- czy pozwolenie na broń palną sięga na całą UE? Nie wyobrażam sobie być zatrzymanym do kontroli w Niemczech i łęb mi odstrzelą, że tylko posiadam w schowku giwerę? Są tu jacyś zawodowi kierowcy co mają tego typu doświadczenie??

~Asssss pisze: "Naprawde policjant funkcjonariusz publiczny az tak naduzyl swoich kompetancji zawodowych zeby zamordowac innego zywego czlowieka, pozbawic go zycia i to dzieki zabawkom (broni) ktoras ktos Za mpje podatki mu powierzyl?! Co to za samowolka i prywata!? Zwykle bandziory staja sie policjantami! Moze ktos w koncu zaczal by to weryfikowac?!?!"
Wytłumacz mi proszę jak można zabić martwego człowieka- napisałeś "zamordować innego żywego człowieka " A co do sprawy: no słabo to wygląda... Jak mnie do kontroli zatrzymają to wypada się od razu na glebę położyć i czekać na kulę w łeb!!! Pany POLICJANCI: czy wam się we łbach popierdo loliło? Znam was wielu prywatnie, ale chyba przestanę ze wszystkimi kontakty utrzymywać bo strach żeby któryś kosy w plecy nie sprzedał... Teraz na poważnie. Wiem, że google jest, ale może ktoś to przerabiał jakoś ostatnio: jaka jest procedura uzyskania pozwolenia na broń palną?

~colt pisze: "kiedy będzie ogólnodostępne posiadanie broni czym mam się bronić !!!!!!!"
Juz jest ogólnodostępny dostęp do broni palnej... Poczytaj ustawę o broni i amunicji... Bez zezwolenia na dowód osobisty w sklepie mozesz kupic broń czarnoprochową rozdzielnego ładowania... Nie masz naboju tylko ładujesz Czarnym prochem dajmy na to 6 strzałowy rewolwer... wkładasz kule ołowianą np 0,44 cala i juz... mozesz strzelać, ale tylko na strzelnicy! Jest to broń bardzo skuteczna i celna. Poszperaj w sieci...

W kryminale będzie płakał.....Grypsera się nim zajmie....PDW

kiedy będzie ogólnodostępne posiadanie broni czym mam się bronić !!!!!!!

Do ~P_T Uważasz, że tylko w Kutnie dzieją się w Policji takie rzeczy? Tak jest w całej Polsce tylko my patrzymy na to co dzieje się na naszym podwórku, bo reszta nas nie interesuje.

dwie osoby zastrzelone, podrobiony dyplom, jeden rozjechany pod Elidą, inny wpadł pod pociąg chyba w Gołębiewku, co jest z nimi nie tak w tej małej komendzie?? aż tak słabi psychicznie??

Ile bo kasy. Jak sie nazwal piesek i gdzie mieszka i kturo pososuwk kure za zaczelil

A co z tym policjantem z fałszywym dyplomem moze powinna zainteresowac sie prokuratura łódzka a nie kutnowska bo kazdy wie ze kutnowska zamiecie pod dywan. Chodza pogloski ze ponoć juz na emeryturce?

[quote=~babcia Hortensja - królowa]To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę. Podków szczęścia nie wyrzuca się na złom, Nie wynosi się na śmietnik snów i wzruszeń. ,,,,,,,,,, jawabo@op.pl[/quote] Konradzie K. Przestań przestań po trzykroć przestań bełkotać bo Serenda przyjdzie!!

emojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemojiemoji

a był taki porządny taki uczciwy

A teraz przyjedzie dzielny zomowiec detektyw Rutkowski i obroni tego niewinnego Policjanta . Teraz to już strach dzwonić do Kutno po Policyjna pomoc bo nie wiadomo czy cie zastrzelą na komendzie może w lesie a może zaraz jak przybędą na miejsce Tam sami psychicznie chorzy ludzie pracują to jakieś bandziory mafia

A tak poza tym powiem Wam jedno podzielę się takim odczuciem. Uważam że policja działa tragicznie jak w PRL. Wszystko poszło do przodu a oni stoją w miejscu.Wczoraj oglądałem film "Samowolka" dzieło to dotyczy wojska gdzie też działy się zdziczenia.Problem rozwiązało zrezygnowanie z poboru wojskowych jak leci. W policji mamy ten sam problem tylko widocznie nie został on jeszcze rozwiązany. Zauważmy że to sa stosunkowo młodzi funkcjonariusze z krótkim dośc stażem. Czyli tutaj po prostu zawodzi selekcja. Nie można brać na takie stanowisko osób " jak leci". Kopiujemy tyle bezsensownych rzeczy z zachodu może warto tam podpatrzec rozwiązania. Tylu ludzi po studiach chodzi po ulicy bezrobotnych. Może warto byłoby wprowadzić jakiś system doszkoleń. Stworzyć jakieś szkolenia oficerskie np osoba po studiach licencjackich o innym kierunku miałaby jakieś dwuletnie doszkolenie na oficera policji. Mielibyśmy więcej oficerów czyli ludzi po studiach, którzy nie oszukujmy się mają więcej ogłady i są mniej agresywni i poprostu milsi.

Porachunki finansowe... to raczej śmierdzi narkotykami

To zablokujcie możliwośc dodawania komentarzy ...

BUHAHAHAHAHAHA

Je.. psy odbija im odznaki do glowy uderzaja

Ja wiem, że teraz Policja jest najgorsza. Te afery wszystkie i teraz jeszcze to. Mimo wszystko uważam, że nie wszyscy policjanci są nienormalni, a ci co nie są wykruszają się sami. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.

Po co te komentarze... i tak nic to nie da . A za komentarze oczerniające innych powinni was wyłapać i postawić wam ZARZUTY. zawsze i wszędzie trafi się czarna owca. Wasze wypociny nic tu nie dadzą. Ale chociaż miejcie jaja aby się podpisać

A teraz przyjedzie dzielny zomowiec detektyw Rutkowski i obroni tego niewinnego Policjanta . Teraz to już strach dzwonić do Kutno po Policyjna pomoc bo nie wiadomo czy cie zastrzelą na komendzie może w lesie a może zaraz jak przybędą na miejsce Tam sami psychicznie chorzy ludzie pracują to jakieś bandziory mafia

~The Natoorat pisze: "Szkoda, dobry był Witczak w swoim fachu - świetnie mówił, nic nie mówiąc... A co teraz robi ?"
pan naczelnik......emoji

Policja jest potrzebna i powinna działać z cała stanowczością wobec ludzi łamiacych prawo. Tylko ma to być grupa ludzi pełniących tą służbę z zaangażowaniem i uczciwością. Tylko ostatnimi czasy w niewielkiej części zrobiła się z niej firma rodzinna, z wizerunkową szkodą dla tych gliniarzy, którzy nadal robią tam dobrą robotę i pracują czując na sobie oddech tych wszystkich synków, chrześniaków, kuzynów i innych chłopców z rodziny emoji którym ta robota uratowała życie. Widać podstawowe wartości jak honor i uczciwość są im obce. I tu mamy przykład takiego chłopca. Mundur widać był po to żeby robic kasę. I z takich gości powinno się Policję oczyścić.

To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę. Podków szczęścia nie wyrzuca się na złom, Nie wynosi się na śmietnik snów i wzruszeń. 1. To nie sztuka wytrenować sobie mózg. Sztuka sprawić, by rozumiał ludzi, By pozwolił nam się wsłuchać w deszczu plusk, By nie budził z marzeń nas jak budzik. Ref: 2. To nie sztuka skonstruować superplan, Wszystko z góry mieć zaplanowane. Sztuka z losem grę prowadząc sam na sam, Nie bać się przegranej i wygranej. Ref: 3. To nie sztuka bijąc głośno w głośny gong, Nóg tysiące zmusić do tupotu. Sztuka skomponować tak ulotny song, Co bezskrzydłym da przyjemność lotu. Ref: 4. To nie sztuka z cudzej studni wodę pić, Zbierać cudze zasługi i winy. Sztuka swoim własnym rytmem życie śnić, Znaleźć źródło w najsuchszej pustyni. Ref: Bóg z nami!!! Dobrzy ludzie!!! Gdzie drwa rąbią, tam skry lecą. No cóż, Kutno - miało być miastem róż. A jest miastem burz. Miastem bez serc i bez dusz. Dyktatura burzokracji zbiera swoje owoce. Ciężkostrawne owoce. Bezprawie? Bezkrólewie? Czy to już jest tyrania?/// Bulder wszędzie, w Sejmie, w Szkołach,w Gminach, w Parafiach, w Wojsku, w Policji, na Ołtarzu i w Urzędzie. Strach się bać??? Takiej Policji, to my nie chcemy. Nie szkoda róż, gdy płonie las. Obudźmy się!!! Żeby nie było za późno. Żeby nas nie zaorali. Nie spoczniemy.... Rozkwitały pąki białych róż.... Na POLICJĘ, CIEMNOTĘ, GŁUPOTĘ i NIECNOTĘ grosza nie dajmy. Na kolędę też nie. Dobrymi chęciami, paciorkami, fikołkami i koziołkami, to piekło jest wybrukowane. Albo ma się miłość, światłość i postęp, albo nienawiść, ciemność i upadek. Wszystko na "Redutę". Na OŚWIECANIE. Pokomunistyczne skażenie terenu jest ogromne. Nie lękajmy się!!! Wypływajmy na głębię!!! Nawracajmy się!!! Oświecajmy się!!! I weźmy się w końcu za prawdziwą robotę. Baczność! Spocznij! I do dzieła! Biegiem marsz! Tak nam dopomóż Bóg! Kto z nami??? Pozdrawiam ~The Natooreta. Dziękujemy za pocztę internetową i za wsparcie duchowe i materialne. Polskie Towarzystwo Oświeceniowe "Reduta". Stowarzyszenie Walki z Kutnowskimi Patologiami. Bajeczny Raj Oświeceniowy "Perpetum Mobile". jawabo@op.pl

Potraktowac tego kretyna tak samo šmierč za şmierč .ludzie kto to słyszał żeby za długi policjiant zabił, kto na to pozwala szok .....

oni nie bija oni nie zabijaja hhahhaah

a skad byl

Ale jazda dwóch policjantów-y dwie ofiar na przestrzeni 2 lat !

Jak BSW przyjrzy się lepiej. To zarzutów będzie więcej. Warto zwrócić uwagę na Kutnowską Prokuraturę, która ukrywała i ukrywa przestępców. Mowa o funkcjonariuszach publicznych.

Wygląda na to, że stajnia Augiasza, jaką jest kutnowska KP, zaczyna czyścić się sama - bez udziału współpracowników policjanta-gangstera sprawa nie trafiłaby do BSW i pewnie długo wisiałaby w próżni.

~adi pisze: "[quote=~dsfgds56]BSW jako służba specjalna policji (elita policji) wiedziała już co robi...[/quote]ty jebn jestes jaka słuzba specjalna"
Wpisz na wikipedii Biuro Spraw Wewnętrznych i poczytaj sobie

~dsfgds56 pisze: "BSW jako służba specjalna policji (elita policji) wiedziała już co robi..."
ty jebn jestes jaka słuzba specjalna

Jeśli to on zrobił to niech zdycha w pierdlu już tam się nim zajmą a ty Czarus spoczywaj w pokoju niech Ci będzie lekka ziemia nie zasłużyłes na taki koniec kondolencje dla rodziny i dziewczyny

BSW jako służba specjalna policji (elita policji) wiedziała już co robi...

No jeśli ze służbowej broni Policjant strzelał...jeśli. To balistyka to wykaże dokładnie z jakiego modelu broni konkretnego( jeśli broń była rejestrowana). No jeśli to Policjant no to fakt czarne chmury nad Toruńską 14. To kogo zatrudniają wszędzie to już inna sprawa. Psychotesty, wywiad środowiskowy, badanie poligraficzne (wariograf) co 5 lat min. O lekarskich i sprawnościowych nie wspomne. Dać wtedy przywileje a od PRAWDZIWYCH wtedy Policjantów oczekiwać prawdziwej SŁUŻBY. Branie z ulicy po znajomości ludzi bez predyspozycji to porażka. Większość widzi: pieniądze i odejście na emeryture szybką. Takich Policjantów wyrzucać. Nie każdy Musi! być Policjantem, lekarzem, adwokatem

Szkoda, dobry był Witczak w swoim fachu - świetnie mówił, nic nie mówiąc... A co teraz robi ?

~The Natoorat pisze: "No, już współczuję rzecznikowi KP Witczakowi - ciekawe, co za masło maślane biedaczek wyda z siebie tym razem ?"
witczak juz nie jest rzecznikiem ~ccccccc pisze: "[quote=~Koszmar][quote=~zio][quote=~The Natoorat]No, już współczuję rzecznikowi KP Witczakowi - ciekawe, co za masło maślane biedaczek wyda z siebie tym razem ?"
witczak juz nie jest rzecznikiem[/quote]wlazil w d... Komendantowi to już nie jest.[/quote] Oficer prasowy: podkom. Paweł Witczak tel. kom. 693-997-235 tel. 24 253 22 88 tel. resortowy 8422288 adres e-mail: rzecznik@kutno.ld.policja.gov.pl p.o. oficera prasowego: asp. Emil Kowalski tel. kom. 693-997-235. tel. 24 253 22 77 tel. resortowy 8422277 adres e-mail: rzecznik@kutno.ld.policja.gov.pl ze strony KPP[/quote] nie zaktualizowali, od stycznia nie jest.

~ŻYCZLIWY pisze: "To ten łysy ,, Komandos ,, TO ON !!!!! WYGLĄDA NA TAKIEGO ZBIRA !!!!!"
-ten akurat za głupi jest,potrafi jedynie bòjki prowokować.Na niego też przyjdzie pora,rok temu chciał pobić kolesia ktòry nie odpuszcza.Znajdą narkotyki lub dziecięce porno i po komandosie.

~Koszmar pisze: "[quote=~zio][quote=~The Natoorat]No, już współczuję rzecznikowi KP Witczakowi - ciekawe, co za masło maślane biedaczek wyda z siebie tym razem ?"
witczak juz nie jest rzecznikiem[/quote]wlazil w d... Komendantowi to już nie jest.[/quote] Oficer prasowy: podkom. Paweł Witczak tel. kom. 693-997-235 tel. 24 253 22 88 tel. resortowy 8422288 adres e-mail: rzecznik@kutno.ld.policja.gov.pl p.o. oficera prasowego: asp. Emil Kowalski tel. kom. 693-997-235. tel. 24 253 22 77 tel. resortowy 8422277 adres e-mail: rzecznik@kutno.ld.policja.gov.pl ze strony KPP

spokojnie zaraz media zrobią kolejnego policjanta męczennika heh kurna oni mogą wszystko

Jeżeli zaangażowało się Biuro Spraw Wewnętrznych, to wiedzieli, że to policjant.

komendat i reszta policjantow na glebe zabijają na komendzie siwy gnije a morderca się buja teraz następny co to k...a jest widać ze to scierwa a nie policja zatrzyma cie do kontroli i sprzeda kule jedynie wierze ze kopania rozpierdzieli ten burdel czyli cala komendę wraz z tymi pseudo policjantami

~zio pisze: "[quote=~The Natoorat]No, już współczuję rzecznikowi KP Witczakowi - ciekawe, co za masło maślane biedaczek wyda z siebie tym razem ?"
witczak juz nie jest rzecznikiem[/quote]wlazil w d... Komendantowi to już nie jest.

..jak sie nie placi policjantom za prowadzenie dochodowych ciemnch interesow,to sie laduje z kula w glowie w lesie..

~The Natoorat pisze: "No, już współczuję rzecznikowi KP Witczakowi - ciekawe, co za masło maślane biedaczek wyda z siebie tym razem ?"
witczak juz nie jest rzecznikiem

na oglądali się filmów na komendzie i nie odróżniają fikcji od rzeczywistośći gimbusy

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...

Najpierw CBŚ zlikwidowalo nielegalna fabryke papierosow a teraz mord, jak pisza z towarem bez akcyzowym w tle i policją?

Zastrzelony na komendzie,zastrzelony w lesie.Strach będzie wyjśc na ulice,żeby nie ustrzelił Cie człowieku jakiś policjant.Czym ja mam się bronić?Wiatrówką?Z kolei gdy wyjde na ulice z wiatrówką,to mnie ustrzelą.Jak tu żyć,żeby przeżyc.Ręce opadają.

Znaczy się nie bardzo rozumiem... Ten po-licjant zastrzelił chłopaka z broni służbowej i myślał, że to się nie wyda??? To takich pustych policjantów się doczekaliśmy??? A na wykładach w szkółce to chyba **** spał... emoji

No, już współczuję rzecznikowi KP Witczakowi - ciekawe, co za masło maślane biedaczek wyda z siebie tym razem ?

Siwy czarek kto następny się pytamy czy tam pracują normalni

Karę. Śmierci powinni wprowadzic

A miało być Miasto Róż ! Trup na komendzie, afera Pini, trup w lesie - zapewne będą aferki "odpryskowe"... Taki wierszyk jest: Tu wszystko chore, tu wszystko głupie, Zewsząd odory czuć tylko trupie, Spróchniałe drzewca, przegniłe belki, Dawno stąd zniknął rozsądek wszelki. Tu co dzień goni aferę granda, Jedna się z drugą naparza banda, Kocioł garnkowi wytyka błędy, Jakieś uwagi ma ćwok do mendy. Zbawcy, mesjasze, pijane głąby I zaczadzone kasiorą trąby, Prostaki zwykłe i postrzelone, Głupki normalne i nieskończone. Dziś już nie wierzy tu nikt nikomu! Ale jesteśmy w swym własnym domu, Gdzie wszędzie kpina i popelina! I nic nie zmienisz. Taka to gmina! Nic dodać, nic ująć... I zgoła nie różami tu trąci.

WIELKIE BRAWA DLA FUNKCJONARIUSZY Z BSW KTÓRZY SWOJĄ CIĘŻKĄ PRACĄ ZŁAPALI BANDYTĘ !!!!

co sie dziwic przyjmuja kogo popadnie do policji,bo to wygodna praca,,szybka emeryturka i takie efekty,w kutnie to juz plaga w komendzie...swolocz..

~ŻYCZLIWY pisze: "To ten łysy ,, Komandos ,, TO ON !!!!! WYGLĄDA NA TAKIEGO ZBIRA !!!!!"
"komandos" hehe po komandosie to on może przechodzone buty dostał i aż tyle w sobie miał z komandosa.

Naprawde policjant funkcjonariusz publiczny az tak naduzyl swoich kompetancji zawodowych zeby zamordowac innego zywego czlowieka, pozbawic go zycia i to dzieki zabawkom (broni) ktoras ktos Za mpje podatki mu powierzyl?! Co to za samowolka i prywata!? Zwykle bandziory staja sie policjantami! Moze ktos w koncu zaczal by to weryfikowac?!?!

Wielkie uznanie dla BSW za ich wiedzę i zaangażowanie. Takich ludzi trzeba zamykać !!!!

To ten łysy ,, Komandos ,, TO ON !!!!! WYGLĄDA NA TAKIEGO ZBIRA !!!!!

Powinni go tak samo potraktowac, a nie jeszcze zywic dziadostwo.

cala policje kutnowska do likwidacji..bandyci i lapowkarze

Co to za piesek ? Z zhl czy Kutna

A dzięki policji mięliśmy czuć się bezpieczni ... Normalnie wierzyć się nie chce w to wszytko. Ja oglądam jaki serial sensacyjny???

W Dzienniku Łódzkim piszą że to Policjant z Komendy Powiatowej w Kutnie i moga być kolejne zatrzymania w tej sprawie.

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...

No to pora jeszcze na kilku kutnowskich prokuratoròw,też umoczonych.Kutno nowe porządkiemojiemoji

Dlaczego nie jest podawane imię sprawcy i pierwsza litera nazwiska.

A komendant podał się już do dymisji?

[quote=~Klichol]Powodzenia za murami więzienia, koledzy z celi będą zachwyceni (oj tyłek będzie bolał). Ps. Tak to jest jak do policji przyjmowani są ludzie po znajomości nie spełniający niekiedy żadnych norm psychologicznych.[/quote] Kto wie może mu się to nawet spodoba emoji

[quote=~Klichol]Powodzenia za murami więzienia, koledzy z celi będą zachwyceni (oj tyłek będzie bolał). Ps. Tak to jest jak do policji przyjmowani są ludzie po znajomości nie spełniający niekiedy żadnych norm psychologicznych.[/quote]po jakich znajomosciach jego tato to tylko byly z-ca naczelnika Ruchu Drogowego a poprzedni komendant wujo i podobno nawet chrzestny

To teraz sraczka w Komendzie. Bo sam pewnie nie działał. Młode wilki zamiast policjantów. Nowa jakość w Policji.

Powodzenia za murami więzienia, koledzy z celi będą zachwyceni (oj tyłek będzie bolał). Ps. Tak to jest jak do policji przyjmowani są ludzie po znajomości nie spełniający niekiedy żadnych norm psychologicznych.

dlaczego policjanci nie przechodzą okresowych badań psychologicznych tylko wstępne???

~wega pisze: "Ludzie czy wy jesteście ślepi całe to bsw karku ten policjant też miał zginąć bo nie wszedł w ich chory układ teraz wykanczaja się wzajemnie pewnie teraz jego odpala jak wcześniej go nie zniszczą obejrzyjcie reportaż uwaga zły pies z Onetu otwórzcie oczy"
Wierz we wszystko co ci onet powie to będziesz zimą w klapkach chodził o ile już nie chodzisz :d

Bedzie opier... Od szefa na kolegium nie dosc ze po konkurencji to jeszcze literówki.

Ludzie czy wy jesteście ślepi całe to bsw karku ten policjant też miał zginąć bo nie wszedł w ich chory układ teraz wykanczaja się wzajemnie pewnie teraz jego odpala jak wcześniej go nie zniszczą obejrzyjcie reportaż uwaga zły pies z Onetu otwórzcie oczy

a co to za policjant był ? gdzie pracował ?

jedna sprawa z siwym zabitym na komendzie nie wyjaśniona jeszcze a tu już druga ;d

Jaki kutnowski policjant jak on robil w Żychlinie

~Król Julian pisze: "Z okazji Nowego Roku życzę wszystkim policjantom serdeczna H***W***D***P !!!!"
A policjantką w Nowym Roku życzę przedwczesnej menopauzy oraz grzybicy miejsc intymnych emoji

Z okazji Nowego Roku życzę wszystkim policjantom serdeczna H***W***D***P !!!!

BRAWO !!!! Świetnych mamy policjantów nie ma co emoji Jak to było funkcjonariusz policji to człowiek o podwyższonym zaufaniu społecznym - tak jasne emoji Weź tu dla przykładu spróbuj podważyć zeznania policjanta w sądzie - to jest nie wykonalne emoji

****. Zgraja morderców, a nie stróże prawa.

W lecie?? A nie czasami w lesie ?

~kazels pisze: "Dobre 40minut po konkurenci brawo paproki hahahah"
Kondziu Sob. w akcji z EK 24 HAHAHA

Piec ran postrzałowych i rana kłuta i tacy ludzie maja nas bronic???

Wiadomo kto?

KCI jak zwykle opóźnione. Standard ha ha ha żenada.emojiemojiemojiemoji

Dobre 40minut po konkurenci brawo paproki hahahah

dodaj komentarz
Czytaj także