Rejestracja i logowanie

Zabójstwo w Strzegocinie - strzelał syn byłego naczelnika z komendy?

Wydarzenia 12-01-2017 Autor: Tomasz Zagórowski
65
Zabójstwo w Strzegocinie - strzelał syn byłego naczelnika z komendy?

Na jaw wychodzą kolejne szokujące fakty dotyczące niedawnego zabójstwa w Strzegocinie. O tym, że zarzuty usłyszał jeden z mundurowych piszemy TUTAJ. Policjant, który miał pociągnąć za spust trafił do Kutna z Łodzi, w służbie pracuje od ok. 10 lat. Okazuje się, że na terenie powiatu kutnowskiego pracował zarówno w komendzie powiatowej, jak i komisariatach w Żychlinie i Krośniewicach. To jednak nie wszystkie fakty, które udało nam się ustalić.

Policjant to 29-letni Łukasz M. Jego ojcem jest były naczelnik jednego z wydziałów kutnowskiej komendy.

W środowisku kutnowskich policjantów ma opinię zamkniętego w sobie, a o jego wybrykach krążą legendy.

- Przełożeni przerzucali go z jednej jednostki do drugiej. Najpierw trafił do komendy w Kutnie, potem przeniesiono go do Krośniewic, stamtąd trafił do Żychlina - dowiadujemy się od naszego informatora.

Powody, dla których mundurowy miał trafić do Żychlina są więcej niż szokujące. Jeśli wierzyć plotkom, jakie krążą od kilku dni na korytarzach komendy, nie można wykluczyć, że 29-latek mógł być związany z niesławnym pożarem komisariatu w Krośniewicach, do którego doszło w marcu 2015r., gdzie znajdowały się papierosy bez polskich znaków akcyzy, które były rozprowadzane na terenie gminy Krośniewice.

- Ostatnią osobą, która była w posiadaniu kluczy do magazynów na komisariacie był Łukasz M. - słyszymy od jednego z policjantów, który zastrzegł sobie anonimowość.

Prokuratura umorzyła śledztwo ws. podpalenia komisariatu.

Więcej na ten temat piszemy w dzisiejszym wydaniu Gazety Lokalnej.

komentarze (65)
Dodaj komentarz

TVN UWAGA - 20 stycznia 2017 godzina 19.45 Zobaczymy czym reporterzy nas uraczą.

Na TVN24 jest reportaż emojiemojiemojiemoji tvn24.pl/cezary-zginal-w-sylwestra-prokuratura-morderca-byl-policjant,706834,s.html

Zamknięty w sobie-no to teraz będzie bardzo otwarty,przynajmniej od strony odbytu !!!

w przyszłym tygodniu ma byc w uwadze

~d pisze: "usuwają komentarze!!!"
Nie tylko. Nawet tekst artykułu został poddany cenzurze. Co nieco z niego zniknęło.

to je mafia...........

W uwadze nie ma o czarku , chyba mają go w ....szkoda byłby fajny program emoji Moze Jaworowicz coś powie za tydzień, trzeba czekać.

~Ziom pisze: "To w końcu będzie to dzisiaj w uwadze,,?"
Nie emoji Zapewne emisja będzie w przyszłym tygodniu.

~Ziom pisze: "To w końcu będzie to dzisiaj w uwadze,,?"
O godz. 20:05 się dowiemy emoji

To w końcu będzie to dzisiaj w uwadze,,?

Nieprawda nie będzie tego w uwadze

O której ma być w tv to?

~lll pisze: "Bo może chą coś ukryć albo całą sprawę zamieść pod dywan bo jaķ słychać to tu grube ryby są zamieszane."
Gupik pawie oczko emoji

dzisiaj w uwadze ma byc

Dokładnie w końcu to policjant sprawa powinna być rozdmuchana na cała Polskę A tu cisza.

Bo może chą coś ukryć albo całą sprawę zamieść pod dywan bo jaķ słychać to tu grube ryby są zamieszane.

A czemu taka cisza o tej sprawie w mediach. Jak byla wcześniejsza afera z udzialem policjanta (strzelanina nakkomendzie) to nie minęła godzina od zdarzenia a cala Polska huczała a tu cicho sza. Dziwne. Przecież to policjant i to policjant. emoji

~Nicko pisze: "Zastanawia mnie tylko jedno: dlaczego sprawca (kim by nie był) nie próbował nawet pozbyć się zwłok? Albo był ta pewnym siebie albo kompletnie rozum mu odebrało. Być może naoglądał się filmów gangsterskich ale nie wyciągnął z nich wniosków."
-proste,bo to debil ,jak i reszta psiarni.

Zastanawia mnie tylko jedno: dlaczego sprawca (kim by nie był) nie próbował nawet pozbyć się zwłok? Albo był ta pewnym siebie albo kompletnie rozum mu odebrało. Być może naoglądał się filmów gangsterskich ale nie wyciągnął z nich wniosków.

~Ty pisze: "Jak się nazywa ten policjant,?"
~Ty pisze: "Jak się nazywa ten policjant,?"
Rozwiąż rebus. Jak się nazywa bulwa zjadana na obiad zamiast K wstaw M REBUS SAM SIĘ ROZWIĄŻE

~gzzzz pisze: "taki Gorący Kartofel"
Prawie Jak jego nazwisko tylko zmienić K na M emojiDDDDDDDDD emojiemojiemojiemojiemojiemoji:oczyemoji:emojiemoji

~Oiyrw pisze: "Niech w końcu zrobią porządek z tą kutnowska policja. Za pewnie cwaniaki się czują"
-popieram 100%,do tego jeszcze z kutnowską prokuraturą.Tam też jest syf i kolesiostwo.Mnòstwo spraw umorzonych i zamiecionych pod dywan.Cała ta kutnowska śmieszna elita,prokuratorzy,policjanci i biznes to jedna wielka klika.Chlają wòdę na polowaniach i aby kombinują jaki wałek zrobić.Zwykłych ludzi traktują jak bydło czego częste przykłady macie np. w pini.

taki Gorący Kartofel, którego nikt nie chce mieć w rękach, żeby się nie oparzyć

Policja to taki rodzimy interes.

strzeżcie się policjantów. Ja na wszelki wypadek, chodzę z trzema ochroniarkami. Strzeżonego Pan Bóg strzeże. Ostrożności nigdy za dużo.... Ciężkie czasy nastały.... Strach się bać.... O burwa mać.... Kiedy tych księży, policjantów i sędziów pozamykają.... Wtedy by było bezpieczniej, weselej, sprawiedliwiej, lepiej i piękniej.... Ja to bym ich pozamykał w WOŚP czyli w Wielkim Ośrodku Świątecznej Psychoterapii u dr Owsiaka.... I niech tam siedzą do końca świata i jeden dzień dłużej.... Panie prezydencie! Do roboty..... Pomożemy....

W Kutnie na układy nie ma rady, z wróbla zrobią orła, trzeba zmienić władze, która przez długie lata doprowadziła do tego syfu,

Jak uczęszczał do mechanika to zawsze zwolnienie z w-f miał ze sobą emoji a zaraz po skończeniu liceum jakimś dziwnym trafem w szkółce w Szczytnie się znalazł w tempie expresowe

Jak się nazywa ten policjant,?

usuwaja komentarze!!!

Czytam ten artykuł i wasze komentarze i w sumie tracę wiarę w ludzi. Nigdzie nie jest napisane, że ten człowiek na pewno zabił Czarka a wy jeździcie juz po nim jak po szmacie za przeproszeniem. Jeżeli okaże się, że jest nie winny tez zbierzecie się na odwagę żeby chociaż przeprosić? Nie sądzę. Dlaczego jego znajomi z policji udzielają jakiś wypowiedzi anonimowo? Zazdrość, że to nie ich rodzina tam pracuje i chcą go bardziej wkopać? Teraz każdy będzie wymyslal i dodawał od siebie żeby tylko bardziej go pogrążyć. Mam nadzieję, że szybko znajdą prawdziwego sprawcę bo w wine policjanta nie wierzę.

kochana redakcjo śledzę wszystkie komentarze ale mam wrażenie że co jakiś cas te pikantniejsze są usuwane. boicie się czegoś?

Jak w Kutnie tak i w Żychlinie ta sama opcja.

DO ROBOTY SIE WEZTA NYGUSY

Jak w Kutnie tak i w Żychlinie ta sama klika

I znowu poszlaki kochana redakcjo. Ciśnienie rośnie....

Niech w końcu zrobią porządek z tą kutnowska policja. Za pewnie cwaniaki się czują

w kutnie zawsze i jest wielka mafia rodzinna ale jak przychodzi do rozwiazania prostych spraw kryminalnych to brak wiedzy wychodzi nie wiem dlaczego BSW jeszcze tutaj nic nie robi. mialem do czynienia z policja w kutnie jako pomrzywdzony i to ja musialem mowic policjantom co maja robic bo debile nie wiedzieli co robic. taka policja w kutnie jest

~ciekawy pisze: "A kto był tym "ojcem chrzestnym"?"
Wieli mały człowiek.

A kto był tym "ojcem chrzestnym"?

Czy też tego byłego komendanta córka nie pracuje przypadkiem w KPP Kutno i zięć.

ten policjant był nietykalny w powiecie. Nawet po odejściu "ojca chrzestnego" obecne władze komendy też przymykały na niego oczy. Przykład: Brał pieniądze za brak mieszkania posiadając mieszkanie. od wielu miesięcy. Sprawa wyciszona....

ej...oooooo............kup sobie slownik

jak ta menda ma na nazwisko dawac emojiemojiemoji

A co z fałszywym dyplomem jak postepowanie? On ponoć na emeryturce a żonka ma posadke na komisariacie w Żychlinie. Zapomnialem przecież to prowadzi słynne Kutno czyli do umożenia. Przecież policjanci z Kutna mogą wszystko.

~------- pisze: "ten koleś to jakaś popierdułka, oglądający za dużo filmów, nie bandyta w mundurze. Tata załatwił pracę z policji, tata wynajmie adwokata, tak kończą bananowi chłopcy"
Trudno się z tym nie zgodzić.

ten koleś to jakaś popierdułka, oglądający za dużo filmów, nie bandyta w mundurze. Tata załatwił pracę z policji, tata wynajmie adwokata, tak kończą bananowi chłopcy

Jak on się nazywa ten Łukasz? Przypadkiem Nie jest on z krzesina jakoś tak?

Jak on się nazywa ten Łukasz? Przypadkiem Nie jest on z września jakoś tak?

Ludzie tak mówią i mówili o tym co piszecie w artykule, więc coś w tym jest emoji

Układy- układzikiemoji

~JW 2236 pisze: "[quote=~Vega]Czy ten komendant pracował jak karka wrobiono w groźby,? Jeśli tak to wszystko jest jasne wrobili karkowe bo wiedział za dużo... Boją się że wróci i pozamyka ich... Rozbicie ten układ[/quote]-po pierwsze pisz po polsku,nie kalecz języka naszych przodkòw.Po drugie mało wiesz,karkòwa nie został wrobiony,to pajac,debil i morderca.A po trzecie ten co Czarka zabił to tylko zwykły morderca ,działał z chęci zysku a to już dno.Jak poruszasz się troche po mieście to powinieneś wiedzieć że obaj zdechną jak tylko sprawa przycichnie.Chyba że też jesteś psem,wtedy nie ogarniesz niczego.Zbyt skomplikowane."
hahaha rozbawiłeś mnie pajacyku

..nie od dzis wiadomo,ze niektorzy policjamci z wydzialu do zwlczania przestepczosci gospodarczej w kutnie bierze kase ,lapia tylko biednych emerytow co maja 2 kartony z fajkami pod lozkiem,a grube ryby od lat sa bezkarne..

~Vega pisze: "Czy ten komendant pracował jak karka wrobiono w groźby,? Jeśli tak to wszystko jest jasne wrobili karkowe bo wiedział za dużo... Boją się że wróci i pozamyka ich... Rozbicie ten układ"
-po pierwsze pisz po polsku,nie kalecz języka naszych przodkòw.Po drugie mało wiesz,karkòwa nie został wrobiony,to pajac,debil i morderca.A po trzecie ten co Czarka zabił to tylko zwykły morderca ,działał z chęci zysku a to już dno.Jak poruszasz się troche po mieście to powinieneś wiedzieć że obaj zdechną jak tylko sprawa przycichnie.Chyba że też jesteś psem,wtedy nie ogarniesz niczego.Zbyt skomplikowane.

albo jesteś pies, albo jesteś srangster...

Kci niech uważa o czym i i kim pisze bo może kogoś to ranić!? Te wasze cwane zagranie! ?.... żal

Czy ten komendant pracował jak karka wrobiono w groźby,? Jeśli tak to wszystko jest jasne wrobili karkowe bo wiedział za dużo... Boją się że wróci i pozamyka ich... Rozbicie ten układ

Poszukajcie w necie. 5 min mi zajęło i znalazłem nazwisko. na fejsie też jest.

Ludzie czego Wy się spodziewaliście przecież to tylko Kutno to miasto wzajemnych układów i powiązań emoji PS. Dzieci z takich " dobrych domów " często są po pier*****lone na potęgę i jeszcze zamknięty w sobie - to już wiadomo że wariat !!!

Skandal,mam nadzieje że Prokuratura Regionalna z Łodzi przyjrzy się sprawie tego umorzenia

o kim jest mowa? Lukasz M?

Redaktorku zmień informatora.emoji

po pożarze przeniesienie do Kutna wraz z awansem dostał dzięki komediancikowi- wujciowi chrzestnemu, obecnie emerytowi zajmującemu ciepłą posadkę w kutnowskim starostwie. brawo !!! emojiemojiemoji

każdy normalny wie że kutnowskie psy to od lat 90 są wszystkie do uśpienia, niektórzy mafia, większość głąby kapuściane.

Tak się kończy koneksja...

Osadzic gnoja, winny ? Do paki minimum na 25 lat ! Kogo to interesuje kogo syn, kim jest jego ojciec chrzestny emoji oni teraz moga tylko puscic baka, pod cela pod cela...policjanta w....emoji

dodaj komentarz
Czytaj także