Rejestracja i logowanie

Szkoła Muzyczna przeprowadzi się na ul. Konduktorską

Aktualności 14-02-2017 Autor: ag
14
Szkoła Muzyczna przeprowadzi się na ul. Konduktorską

Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Kurpińskiego w Kutnie ma niebawem przejść generalny remont. Władze miasta zapowiedziały, że postarają sie pomóc w znalezieniu tymczasowej siedziby dla szkoły. Teraz nadarza sie ku temu okazja.

W związku z przeniesieniem Szkoły Podstawowej nr 5 do budynku Gimnazjum nr 3 zdecydowano, że budynek znajdujący sie przy ul. Konduktorskiej przez najbliższe kilka lat, przez okres remontu, będzie służył uczniom kształcącym się w szkole muzycznej i to właśnie tam zostanie utworzona jej tymczasowa siedziba.

- Budynek szkoły muzycznej będzie remontowany, w związku z tym zwróciła się do nas pani dyrektor z prośbą o pomoc szkole w realizacji dotychczasowych zadań. W związku z tym jeżeli się okaże że budynek po SP nr 5 będzie do dyspozycji, to właśnie tam będzie znajdowała się szkołą muzyczna - mówił prezydent Zbigniew Wdowiak podczas dzisiejszej sesji.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Super pomysł.

Zgłoś
0
0

inwestycja za grube melony, a kadencyjnosc wladzy coraz blizej

Zgłoś
0
0

Pod szkołą nr 5 nie ma parkingu dla aut ciekawe jak to sobie wyobrażają nie ma też dobrej komunikacji i jest daleko a zajęcia odbywają się po południu LEPSZYM ROZWIĄZANIEM JEST PRZENIESIENIE DO GIMNAZJUM NUMER 3

Zgłoś
0
0

okolica szkoły nr 5 po południu jest niebezpieczna dla dzieciaków KTO BĘDZIE DBAŁ O BEZPIECZEŃSTWO DZIECIAKÓW ZWŁASZCZA TYCH KTÓRE PRZYJEŻDŻAJĄ Z INNYCH MIAST ?

Zgłoś
0
0

WIDOK NA SZKOŁĘ google.pl/maps/@52.233115,19.3198626,3a,75y,273.71h,75.92t/data=!3m6!1e1!3m4!1spAHgLIVHnxA5sJX28guPoA!2e0!7i13312!8i6656!5m1!1e1?hl=pl

Zgłoś
0
0

APEL DO P.WDOWIAKA-PREZYDENTA O PONOWNE PRZEANALIZOWAANIE PODJETEJ DECYZJI! WIEMY, ZE TRUDNO JEST SIE PRZYZNAC DO BLEDU ALE TU CHODZI O DOBRO DZIECI I MLODZIEZY!CZY JUZ O TYM NIKT NIE PAMIETA?PRZESIEZ SZKOLA JEST WLASNIE DLA NICH .PANIE PREZYDENCIE pAN TEZ JEST OJCEM! PROSIMY TYM RAZEM WCZUC SIE W ROLE RODZICA -DZIECKA UCZESZCZJACEGO DO SZKOLY MUZYCZNEJ!

Zgłoś
0
0

~ZANIEPOKOJENI RODZICE pisze: "APEL DO P.WDOWIAKA-PREZYDENTA O PONOWNE PRZEANALIZOWAANIE PODJETEJ DECYZJI! WIEMY, ZE TRUDNO JEST SIE PRZYZNAC DO BLEDU ALE TU CHODZI O DOBRO DZIECI I MLODZIEZY!CZY JUZ O TYM NIKT NIE PAMIETA?PRZESIEZ SZKOLA JEST WLASNIE DLA NICH .PANIE PREZYDENCIE pAN TEZ JEST OJCEM! PROSIMY TYM RAZEM WCZUC SIE W ROLE RODZICA -DZIECKA UCZESZCZJACEGO DO SZKOLY MUZYCZNEJ!"
Wyłącz CapsLock. Nie wypada się nadzierać do kogoś kto i tak Cię nie wysłucha.

Zgłoś
0
0

Uważam, że część uczniów zrezygnuje z nauki w szkole ze względu na lokalizację!!!!

Zgłoś
0
0

Zastanawiające jest, jak PSM, która do tej pory zajmowała 3 duże budynki z kilkunastoma salami ma się zmieścić w tym niedużym budynku SP nr 5emojiemoji

Zgłoś
0
0

to kto kupi po remoncie?

Zgłoś
0
0

~dick pisze: "Pod szkołą nr 5 nie ma parkingu dla aut ciekawe jak to sobie wyobrażają nie ma też dobrej komunikacji i jest daleko a zajęcia odbywają się po południu LEPSZYM ROZWIĄZANIEM JEST PRZENIESIENIE DO GIMNAZJUM NUMER 3"
To ciekawe. Parking jest i miejsce bardzo bezpieczne dla dzieci. Z tego słynęła "5", z bezpieczeństwa i kameralności. Autobus ten sam z miasta "12", do tego jeszcze "7" i "15" po drugiej stronie torów.

Zgłoś
0
0

~Absolwent PSM pisze: "Zastanawiające jest, jak PSM, która do tej pory zajmowała 3 duże budynki z kilkunastoma salamil ma się zmieścić w tym niedużym budynku SP nr 5emojiemoji"
A czy jest pewne, że cała szkoła przechodzi a nie jej część?.

Zgłoś
0
1

Nie rozumiem skąd te tyle zdań na NIE. Wolelibyscie by Wasze dziecko trafiło do molocha jakim jest np. 9-ka? Jak tu pogodzić szkołę muzyczną z podstawowka pewnie zmianową itp zdjęciami dodatkowymi w tej szkole? Tu jest odremontowana szkoła, nowy parking i nowe boisko oraz plac zabaw czyli dla dzieci przyjemne z pożytecznym. Do tego w głębi ulicy. Bardzo bezpiecznie. Jeśli tu przejdzie część szkoły muzycznej idealna sytuacja dla wszystkich. W Łodzi tez na początku narzekali na remonty dróg, ale zacisneli zęby bo w końcu ktoś się tego odważył i to zrobił, choć niedogodności dla całego ruchu ogromne. Moim zdaniem my musimy zrobić to samo, bo ta szkoła naprawdę wymaga remontu i nie można tego w nieskończoność przeciągać.

Zgłoś
0
0

To niech ,,piątka" zostanie tam gdzie jest,a PSM przeniesie się do gimnazjum nr3 czyi dawnej Szkoły Podstawowej nr3 im. KEN.Blisko dawnej siedziby, budynek duży, łatwiej dojechać.

Zgłoś
0
0
dodaj komentarz
Czytaj także