Rejestracja i logowanie

Szkoła Muzyczna przeprowadzi się na ul. Konduktorską

Wydarzenia 14-02-2017 Autor: ag
14
Szkoła Muzyczna przeprowadzi się na ul. Konduktorską

Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Kurpińskiego w Kutnie ma niebawem przejść generalny remont. Władze miasta zapowiedziały, że postarają sie pomóc w znalezieniu tymczasowej siedziby dla szkoły. Teraz nadarza sie ku temu okazja.

W związku z przeniesieniem Szkoły Podstawowej nr 5 do budynku Gimnazjum nr 3 zdecydowano, że budynek znajdujący sie przy ul. Konduktorskiej przez najbliższe kilka lat, przez okres remontu, będzie służył uczniom kształcącym się w szkole muzycznej i to właśnie tam zostanie utworzona jej tymczasowa siedziba.

- Budynek szkoły muzycznej będzie remontowany, w związku z tym zwróciła się do nas pani dyrektor z prośbą o pomoc szkole w realizacji dotychczasowych zadań. W związku z tym jeżeli się okaże że budynek po SP nr 5 będzie do dyspozycji, to właśnie tam będzie znajdowała się szkołą muzyczna - mówił prezydent Zbigniew Wdowiak podczas dzisiejszej sesji.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

To niech ,,piątka" zostanie tam gdzie jest,a PSM przeniesie się do gimnazjum nr3 czyi dawnej Szkoły Podstawowej nr3 im. KEN.Blisko dawnej siedziby, budynek duży, łatwiej dojechać.

Nie rozumiem skąd te tyle zdań na NIE. Wolelibyscie by Wasze dziecko trafiło do molocha jakim jest np. 9-ka? Jak tu pogodzić szkołę muzyczną z podstawowka pewnie zmianową itp zdjęciami dodatkowymi w tej szkole? Tu jest odremontowana szkoła, nowy parking i nowe boisko oraz plac zabaw czyli dla dzieci przyjemne z pożytecznym. Do tego w głębi ulicy. Bardzo bezpiecznie. Jeśli tu przejdzie część szkoły muzycznej idealna sytuacja dla wszystkich. W Łodzi tez na początku narzekali na remonty dróg, ale zacisneli zęby bo w końcu ktoś się tego odważył i to zrobił, choć niedogodności dla całego ruchu ogromne. Moim zdaniem my musimy zrobić to samo, bo ta szkoła naprawdę wymaga remontu i nie można tego w nieskończoność przeciągać.

~Absolwent PSM pisze: "Zastanawiające jest, jak PSM, która do tej pory zajmowała 3 duże budynki z kilkunastoma salamil ma się zmieścić w tym niedużym budynku SP nr 5emojiemoji"
A czy jest pewne, że cała szkoła przechodzi a nie jej część?.

~dick pisze: "Pod szkołą nr 5 nie ma parkingu dla aut ciekawe jak to sobie wyobrażają nie ma też dobrej komunikacji i jest daleko a zajęcia odbywają się po południu LEPSZYM ROZWIĄZANIEM JEST PRZENIESIENIE DO GIMNAZJUM NUMER 3"
To ciekawe. Parking jest i miejsce bardzo bezpieczne dla dzieci. Z tego słynęła "5", z bezpieczeństwa i kameralności. Autobus ten sam z miasta "12", do tego jeszcze "7" i "15" po drugiej stronie torów.

to kto kupi po remoncie?

Zastanawiające jest, jak PSM, która do tej pory zajmowała 3 duże budynki z kilkunastoma salami ma się zmieścić w tym niedużym budynku SP nr 5emojiemoji

Uważam, że część uczniów zrezygnuje z nauki w szkole ze względu na lokalizację!!!!

~ZANIEPOKOJENI RODZICE pisze: "APEL DO P.WDOWIAKA-PREZYDENTA O PONOWNE PRZEANALIZOWAANIE PODJETEJ DECYZJI! WIEMY, ZE TRUDNO JEST SIE PRZYZNAC DO BLEDU ALE TU CHODZI O DOBRO DZIECI I MLODZIEZY!CZY JUZ O TYM NIKT NIE PAMIETA?PRZESIEZ SZKOLA JEST WLASNIE DLA NICH .PANIE PREZYDENCIE pAN TEZ JEST OJCEM! PROSIMY TYM RAZEM WCZUC SIE W ROLE RODZICA -DZIECKA UCZESZCZJACEGO DO SZKOLY MUZYCZNEJ!"
Wyłącz CapsLock. Nie wypada się nadzierać do kogoś kto i tak Cię nie wysłucha.

APEL DO P.WDOWIAKA-PREZYDENTA O PONOWNE PRZEANALIZOWAANIE PODJETEJ DECYZJI! WIEMY, ZE TRUDNO JEST SIE PRZYZNAC DO BLEDU ALE TU CHODZI O DOBRO DZIECI I MLODZIEZY!CZY JUZ O TYM NIKT NIE PAMIETA?PRZESIEZ SZKOLA JEST WLASNIE DLA NICH .PANIE PREZYDENCIE pAN TEZ JEST OJCEM! PROSIMY TYM RAZEM WCZUC SIE W ROLE RODZICA -DZIECKA UCZESZCZJACEGO DO SZKOLY MUZYCZNEJ!

WIDOK NA SZKOŁĘ google.pl/maps/@52.233115,19.3198626,3a,75y,273.71h,75.92t/data=!3m6!1e1!3m4!1spAHgLIVHnxA5sJX28guPoA!2e0!7i13312!8i6656!5m1!1e1?hl=pl

okolica szkoły nr 5 po południu jest niebezpieczna dla dzieciaków KTO BĘDZIE DBAŁ O BEZPIECZEŃSTWO DZIECIAKÓW ZWŁASZCZA TYCH KTÓRE PRZYJEŻDŻAJĄ Z INNYCH MIAST ?

Pod szkołą nr 5 nie ma parkingu dla aut ciekawe jak to sobie wyobrażają nie ma też dobrej komunikacji i jest daleko a zajęcia odbywają się po południu LEPSZYM ROZWIĄZANIEM JEST PRZENIESIENIE DO GIMNAZJUM NUMER 3

inwestycja za grube melony, a kadencyjnosc wladzy coraz blizej

Super pomysł.

dodaj komentarz
Czytaj także