Rejestracja i logowanie

Ostro z Ostrowską - koncertowe Walentynki

Wydarzenia 14-02-2017 Autor: jej
7

Kiedy nad naszą ogromną betonową wsią z wolna zgasła słoneczna żarówka, na scenie Centrum Teatru, Muzyki i Tańca zajaśniała Małgorzata Ostrowska. I wraz z zespołem dała taki koncert, że drżała podłoga, ściany, a roztańczona publiczność chciała jeszcze i jeszcze...

Tak ognistą atrakcję na Walentynki trudno będzie przebić. Małgorzata Ostrowska w szczytowej formie zaśpiewała swoje największe przeboje, m.in. "Meluzynę" oraz hity zespołu Lombard, takie jak "Śmierć dyskotece!" czy chyba najbardziej wyczekiwaną "Szklaną pogodę". Nie zabrakło również nowszych i najnowszych kawałków, np. utwóru "17", który niewątpliwie będzie kolejnym hitem śpiewanymi przez pokolenia.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Małgosi chyba też się podobało! Zajrzyjcie na jej FaceBook! facebook.com/ostrowska.malgorzata/

Dziękuję pani Małgosi za niesamowite przeżycia podczas koncertu (radość, smutek, euforia) Byle częściej. Coś niesamowitego. Myślę, że trudno będzie przebić to wydarzenie. Przychylam się do opinii, że teatr zbyt mały na tego rodzaju koncert, powinien odbyć się w kinie.

~Zed pisze: "Kurde a ja nic nie wiedziałem!"
proponuję częściej odwiedzać KCI emoji

Kurde a ja nic nie wiedziałem!

taka impreza z taką gwiazda powinna odbyć się w Domu Kultury.muzyka rokowa jaka usłyszeliśmy nie nadaje się do tak małego pomieszczenia a dodatkowo byłoby więcej sympatyków.bo bilety sprzedano na pniu.byłaby to korzyść dla wokalistki i widzów.sprzęt muzyczny zagłuszał wokal a szkoda.

było mega dziekujemy emoji

To było absolutnie WYDARZENIE!!! Rewelacyjny koncert, Ostrowska dała czadu, publiczność chyba rozgrzana do czerwoności, super atmosfera. Oj chyba nie do powtórzenia takie wydarzenie. Gratulacje dla organizatorów, ja oszalałem - było MEGA!!!

dodaj komentarz
Czytaj także