Rejestracja i logowanie

3 Maja zyska na wizerunku

Wydarzenia 17-02-2017 Autor: ag
11
3 Maja zyska na wizerunku

O konieczności zadbania o ulicę 3 Maja mówiło i mówi się wiele. Mieszkańcy Kutna zauważają, że ulica w obecnym wyglądzie jest fatalną wizytówką miasta, zwłaszcza, że w pobliżu znajduje się dworzec PKP. Podróżni, którzy wysiadają w Kutnie zastają więc obraz Kutna sprzed kilku dekad. Teraz wszystko ma się diametralnie zmienić.

Wszystko dzięki przyjętemu wczoraj przez radę miasta programu rewitalizacji. Jednym z jego punktów jest „Budowa ciągu pieszo-rowerowego oraz miejsc parkingowych wzdłuż ulicy 3 maja”. W ramach prac zostanie wykonana ścieżka rowerowa i chodnik oraz zostanie zrealizowana nowa koncepcja zieleni (przy uwzględnieniu obecnego drzewostanu). Powstaną też nowe miejsca parkingowe, o które od dłuższego czasu apelują mieszkańcy i pracownicy kolei. Prace przewidziane są na okres 2018-2019.

Natomiast już w tym roku, w ramach Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego, rewitalizacji doczeka się skwer naprzeciwko dworca.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Skandal Dworzec PKP w Kutnie po remoncie a brak bankomatu.Siedzisz gorąco lub zimno ci .Jesteś głodny i pic ci się chce .Jedyne co możesz zrobić to zjeść kartę od Bankomatu.

żeby polepszyć wizerunek, to najpierw trzeba by stamtąd wysiedlić okoliczną patologię...

Po jaką cholerę niszczyć / likwidować jeden z większych parkingów w mieście ??? Kilkanaście lat temu (a w sumie to może kilkadziesiąt - bo 20 - 30) plac Piłsudskiego wyglądał świetnie - komu przeszkadzał pomnik - i nie ważne, że "radziecki" ale to kawał historii... Rozumiem, że nasi WŁADCY starają się coś zrobić... Ale pytam się - po co ????? Nie sztuką jest niszczyć historię - sztuką jest ją szanować...

~kk pisze: "[quote=~mp3]Cholera co z tym przycinaniem drzew......smog brud smród......a drzewa przeszkadzają wszystkim.....NIECH SOBIE ROSNĄ.....i mają piekne korony drzew............a nie kikuty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Jak ci spadnie na łeb sucha gałąź to będziesz szczekał, że nie przycięli. Pomyśl zanim coś powiesz lub napiszesz.[/quote] Człowieku sam pomyśl. Co roku jakiś "mądry" urzednik decyduje o przycinaniu drzew przed moim blokiem. Ledwo coś odrośnie ciach ciach ciach. I kiedy to ma uschnąć, wszystko młode gałązki.Wiadomo taka gałązka jak spadnie może zarysować limuzyny parkujące pod blokiem emoji

Jak się tak przycina lipy to te drzewa umierają

~kk pisze: "[quote=~mp3]Cholera co z tym przycinaniem drzew......smog brud smród......a drzewa przeszkadzają wszystkim.....NIECH SOBIE ROSNĄ.....i mają piekne korony drzew............a nie kikuty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Jak ci spadnie na łeb sucha gałąź to będziesz szczekał, że nie przycięli. Pomyśl zanim coś powiesz lub napiszesz.[/quote] chyba tobie spadnie - lecz się człowieku! drzewa to nasi przyjaciele - należy o nie dbać a nie niszczyći wycinać!

~mp3 pisze: "Cholera co z tym przycinaniem drzew......smog brud smród......a drzewa przeszkadzają wszystkim.....NIECH SOBIE ROSNĄ.....i mają piekne korony drzew............a nie kikuty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Jak ci spadnie na łeb sucha gałąź to będziesz szczekał, że nie przycięli. Pomyśl zanim coś powiesz lub napiszesz.

Cholera co z tym przycinaniem drzew......smog brud smród......a drzewa przeszkadzają wszystkim.....NIECH SOBIE ROSNĄ.....i mają piekne korony drzew............a nie kikuty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na zdjęciu pięknie przycięte drzewko emoji

nareszcie emoji

A zdjęcie na Chodkiewicza przy myjni.

dodaj komentarz
Czytaj także