Rejestracja i logowanie

„The bomb has been planted”, czyli innowacja e-sportu

Wydarzenia 23-02-2017 Autor: Adrian Mazur
6

Od roku szkolnego 2016/2017 uczniowie klas I i II Zespołu Szkół Nr 4 w Kutnie – Azorach biorą udział w innowacji E-sport/projektowanie gier komputerowych. Grupa przyszłych informatyków prowadzona jest przez Kubę „Kubika” Kubiaka.

Podzieleni na drużyny reprezentacyjną i rezerwową szlifują „skila” w każdy piątek. Do tej pory rozegrali już kilka meczy przez sieć, uzyskując bardzo dobre wyniki. Dlatego właśnie już w marcu wezmą udział w Mistrzostwach Polski Szkół E-sporcie, które odbędą się w Turku.

W najbliższych miesiącach Zespół Szkół Nr4 w Kutnie - Azorach zamierza zorganizować turniej w CS GO dla drużyn z gimnazjów powiatu kutnowskiego.

Komentarze
komentarze (6)
Dodaj komentarz

extra sprawa!!!

Uczęszczam na te zajęcia, należę do pierwszego składu reprezentacji szkoły i mogę powiedzieć że zabawa jest niesamowita. Można ćwiczyć nie tylko swojego skilla w grze, ale również nauczyć się pracy zespołowej, gdyż CS:GO jest nastawiony głównie na grę drużynową. Fajnie że e-sport w Polsce, a tym bardziej w Kutnie zaczyna raczkować emoji

nie każdy znakomity gracz to dobry trener. akurat Kubik w roli trenera sprawdza się znakomicie. Pozdrawiam

Ja bym na miejscu szkoły zaprosił na ich lekcje kogoś z byłych profesjonalnych zawodników bo jednak Kubik to pół profesjonalny byly gracz, mam na myśli kogoś jak Lord emoji

w przyszłości na e-sporcie więcej będzie można zarobić niż tyrając 200h miesięcznie

super pomysł! oby więcej takich

dodaj komentarz
Czytaj także