Rejestracja i logowanie

Budynek Urzędu Gminy w Żychlinie z tytułem Elewacji roku

Wydarzenia 21-04-2017 Autor: aleksandraw
11
Budynek Urzędu Gminy w Żychlinie z tytułem Elewacji roku

Świeżo wyremontowany budynek Urzędu Gminy w Żychlinie został doceniony na arenie ogólnopolskiej. Firma Elvis Roberta Kaczmarka, która zajęła się inwestycją, zdobyła główną nagrodę w konkursie Kraisel-Elewacja 2016 w kategorii "Budynek po rekonstrukcji lub adaptacji".

Konkurs na najlepszą elewację ma na celu propagowania interesujących rozwiązań architektonicznych oraz wyróżnienie architektów, inwestorów i wykonawców. Do czwartej edycji można było zgłaszać inwestycje budowlane oddane do użytku w ciągu całego 2016 roku. Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w sześciu kategoriach: nowy budynek do 1000 m2 , nowy budynek powyżej 1000 m2, budynek po rekonstrukcji lub adaptacji, budynek z wielkiej płyty po rekonstrukcji lub adaptacji, budynek po renowacji (zabytkowy) oraz budynek z zastosowaniem nowości produktowych 2016.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Najwyższy czas, aby weszła w życie Ustawa o dwu-kedencyjności wójtów, burmistrzów i prezydentów, a takie ukazujące się beztalencia w różnych mieścinach znikną z powierzchni politykiersko-wsze-samorządowej "ziemi" pełnej ugorów, bez-intelektualnych, politykierskich niedoróbek! P.S. Coby nie napisać i nie powiedzieć, to cała ta ferajna pt. bez-rada nie odstaje w ogóle od swojego pryncypała, Boże zlituj się i odwróć, i nic sobą pozytywnego nie reprezentują prócz bywania na ichnich, lokalnych, politykierskich spędach, o zgrozo!

Nagrodę to powinna dostać firma która robiła boisko niby orlik w Dobrzelinie za najgorzej wykonaną robotę wszechczasów.Tak ogólnie to myślę że to dobry temat dla Kci.Pieniędzy z tego co pisało Echo Żychlina pamiętam poszło kupę ,a strach dzieci puszczać żeby nóg nie połamali na tych dziurach,nie wspomnę że miał ponoć być monitoring i.t.d..A podatki płacimy równe .Burmistrzu Żychlina ,który tak wspierasz działalność sportową(ale tylko tą Żychlińską) popraw to dzieło bo to wstyd chyba że znów musi powrócić temat referendum na temat odłączenia się Dobrzelinia i okolic od Gminy Żychlin.

Nagrodę to powinna dostać firma która robiła boisko niby orlik w Dobrzelinie za najgorzej wykonaną robotę wszechczasów.Tak ogólnie to myślę że to dobry temat dla Kci.Pieniędzy z tego co pisało Echo Żychlina pamiętam poszło kupę ,a strach dzieci puszczać żeby nóg nie połamali na tych dziurach,nie wspomnę że miał ponoć być monitoring i.t.d..A podatki płacimy równe .Burmistrzu Żychlina ,który tak wspierasz działalność sportową(ale tylko tą Żychlińską) popraw to dzieło bo to wstyd chyba że znów musi powrócić temat referendum na temat odłączenia się Dobrzelinie i okolic od Gminy Żychlin.

Ta klatka jako wejście do budynku jest tak samo urocza jak zardzewiałe pasaże na dworcu w Kutnie !!

A moze zamiast nagród szanowny UG w Żychlinie ujawni rozliczenie tej inwestycji i informacje o karach jakie powinien do kasy miasta wpłacić wykonawca z tytułu opóźnień które chyba każdy widział ? A może informacja dlaczego ten genialny budynek nie ma podjazdu dla wózków ??

Obsługa niepełnosprawnych odbywa się w budynku obok, takie od początku było założenie użytkowe tego drugiego budynku

Kci - napiszcie artykuł o mieszkaniach socjalnych tych w Żychlinie przy ul. Narutowicza przed mostem od strony kościoła i o tych przy ul. W. Jagiełły na " Wsi dobrzelskiej " przed parkiem od strony Żychlina - zobaczycie nasz żychliński " dobrobyt " !!!

O zgrozo !!! Żychlin umiera , nie ma pracy !!! Młodzi ludzie ci bardziej ogarnięci uciekają z Żychlina na potęgę !!! W mieście panuje bieda , stagnacja i marazm !!! A tu proszę , zamiast chwalić się sprowadzeniem do Żychlina nowych konkretnych inwestorów to czytamy jakieś bzdury o remoncie , który tak na prawdę nie był potrzebny !!! To jest bardzo słabe !!!

To tylko Polacy - NARZEKAĆ I CIESZYĆ SIĘ Z CZYJEGOŚ NIESZCZĘŚCIA

Brawo dla władzy. Jeszcze tylko medal za najlepsze samochody służbowe i najwygodniejsze fotele i będzie komplet. Szczere gratulacje z wyróżnienia

Noo, i to są te "sukcesy" ichniej tzw. władzy, pożal się Boże! Jak nie "medal" dla hochsztaplera, który rozłożył solidny niegdyś podmiot w -żelechlinku- i przy okazji napędził ogromne bezrobocie w tej mieścinie, to jakieś imprezki typu kolorowe wycinanki w miejscowej świetlicy dla pospólstwa, "święcenie" trawy na tzw. sportowej "inwestycji", kończąc, no właśnie, na urządzaniu sobie urzędniczej grzędy. A problemy Lokalnej Społeczności, a kto się tym będzie z tej ferajny przejmował, dla nich kasiory wystarczy, a cała reszta będzie potrzebna przy wyborach, niestety!

dodaj komentarz
Czytaj także