Rejestracja i logowanie

Zostań gwiazdą ''Pamiętników z wakacji!'' Casting w Kutnie już jutro!

Wydarzenia 28-07-2017 Autor: agKCI Foto: takomedia.pl
12
Zostań gwiazdą ''Pamiętników z wakacji!'' Casting w Kutnie już jutro!

29 lipca może okazać dniem, w którym spełnisz swoje marzenia - właśnie wtedy w Kutnie odbędzie się casting organizowany przez producenta seriali telewizyjnych, takich jak m.in. "Pamiętniki z wakacji", "Dlaczego Ja", "Detektywi w akcji" czy najnowszy "Rewir". Jeśli więc zawsze marzyliście o aktorstwie, to nie ma na co czekać! Od czegoś trzeba zacząć.

- Jeżeli chcesz spróbować swoich sił na planie filmowym, zobaczyć powstawanie seriali "od kulis", przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, przyjdź na bezpłatny casting - zachęcają organizatorzy.

Jakie są wymagania dla kandydatów na przyszłe gwiazdy?

Praktycznie nie ma żadnych - producent poszukuje amatorów w każdym wieku, bez względu na aparycję, płeć oraz wiek. Nie jest wymagane również żadne doświadczenie filmowe, więc wszyscy mają równe szanse.

Firmie zależy jednak na nowych twarzach. Z tego powodu do wzięcia udziału w castingu zapraszają osoby, które nigdy nie były na ich castingach lub były ponad dwa lata temu. 

Casting odbędzie się w sobotę, 29 lipca w godzinach od 12:00 do 18:00 w Hotelu Stacja Kutno.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

praca uczciwa

Dobrze, że jest Internet to przynajmniej niektórzy mogą sobie( " żółci ulać" ). Te dyskusje są żenujące. Złośliwości i jeszcze raz złośliwości. Prawda jest taka,że na castingi do seriali zgłasza się bardzo dużo ludzi, a zaproszenie na drugi casting dostaje już niewielu, a z niego zostaje tylko garstka, czyli ci którzy spodobali się reżyserowi.

moze zagram w filmie u znanego rezysera bede miala z nim romans

pamietacie tego goscia co n a s r a l do bidetu

Do Elka pierwsza tam pobiegniesz ,a tu udajesz wielka damę ha ha ha.

Nie martw się nie będę konkurencją dla Ciebie. Sobotę spędzę z rodzinką więc nie masz co się martwić. emoji Więc zawsze masz większe szanse, że może Ci się uda wystąpić w tych głupkowatych serialikach. haha

Do Elka obciachem to jest to że wsrod komentujacych sa tacy jak ty,ktorzy krytykuja tutaj kazdy post i kazda informacje.Banda nieudaczników .

Kochana Zosiu, nieudacznikiem to jesteśTy. Ja nie muszę sobie dorabiać w kompromitujących ''serialach'' bo stać mnie i moją rodzinę na godne życie. A tacy ludzie jak Ty, już dziś planują jutrzejszy casting bo myślą że wielką karierę zrobią w tych ''tandetnych serialikach''. hahaha

Elka, tak piszą które mają EGO większe od swojego mózgu. Z resztą takie Bogaczki jak Ty nie mają poczucia humoru i nie wiedzą co to zabawa. Żal mi takich osób, skoro nie lubią się bawić. Możliwe że dzieciństwo miałaś przerąbane. I TU CIĘ BOLI. Coo?!?

Wystarczy policzyć ile już takich seriali było i ile w nich pojawiło się nowych twarzy. Widocznie setki (a może nawet tysiące) ludzi chodzą na takie castingi więc może dla nich to nie jest taki obciach!

No raczej nikt do tych beznadziejnych ''seriali telewizyjnych'' sie nie zgłosi - przecież to obciach

Ty też jesteś obciachem, wstydzisz się siebie?, bo człowiek nie ma się czym wstydzić. Żadna praca nie chańbi. Ale to nie praca tylko dobra zabawa.

dodaj komentarz
Czytaj także