Rejestracja i logowanie

Casting trwa w najlepsze! Który kutnianin zostanie nową gwiazdą "Trudnych spraw"? [ZDJĘCIA]

Wydarzenia 29-07-2017 Autor: bnp
19

W samo południe Hotel Stacja Kutno stał się Mekką miłośników programów paradokumentalnych. Setki śmiałków z całego regionu przybyły na spotkanie z twórcami "Trudnych spraw", "Dlaczego ja?", czy"Pamiętników z Wakacji", by spróbować swoich sił w castingu. Jedni udział w rekrutacji traktują jako przygodę, dla innych - jak sami mówią - to pierwsza furtka do telewizyjnej kariery.

Kilka lat temu paradokumenty przebojem wdarły się do ogólnopolskich stacji telewizyjnych, gdzie na dobre zagrzały miejsce, przyciągając przed odbiorniki miliony widzów. Popularność tego typu programów wydaje się być nieśmiertelna - również w Kutnie i okolicach, czego dowodem jest dzisiejszy casting. Korytarze Hotelu Stacja Kutno wypełniły tłumy chętnych, każdy ze scenariuszem w ręku z niecierpliwością oczekuje na swoją kolej, by zaprezentować swoje umiejętności aktorskie przed szanowną kapitułą. Wśród przybyłych są zarówno dorośli, jak i młodzież i dzieci, nie brakuje również rodzin w komplecie. Poza lekką tremą, sala przesłuchań przesiąknięta jest pozytywnymi emocjami, a uczestnicy castingu z pełnym oddaniem wcielają się w powierzone im role.

Wśród śmiałków są m.in dwaj młodzie kutnianie - Kacper i Janek.

- Zawsze marzyłem o karierze aktora. Co prawda jest to mój pierwszy casting, lecz już wcześniej, z sukcesami mierzyłem się z aktorstwem, m.in w przeglądzie "Łapa". Co roku uczestniczyłem także w przedstawieniach szkolnych. Stwierdziłem, że warto spróbować swoich sił tutaj - opowiada Janek.

Podobnego zdania jest jego kompan, Kacper, choć on dzisiejsze doświadczenie dorzuci do worka wakacyjnych przygód.

- Nigdy wcześniej nie sprawdzałem się w roli aktora. Nie robię sobie wielkich nadziei, ale to fajna przygoda, raz się żyje - mówi z uśmiechem Kacper.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w castingu mają czas do 18. Nie ma na co czekać! Powodzenia!

komentarze (19)
Dodaj komentarz

Nowe KCI ma poziom niższy niż "Trudne sprawy"

kogo przyjeli idz pan w****

A TE SERIALE TO NIE SĄ BEZNADZIEJNE?

fajna pani prowadząca emoji

A oglądanie zdjęć kończę na pierwszym głównym ... galeria beznadziejna ...

Właśnie - koszmarna zmiana stron KCI, nie dość, że chaos to np. w ogłoszeniach zniknęła możliwość filtrowania (nieruchomości - poprzednio były filtry kupię, sprzedam, wynajmę, metrażu a teraz wszystko w 1 worku). Czy szanowna Redakcja w ogóle nie jest zainteresowana jak ta zmiana jest postrzegana? Faktycznie trzeba się przenieść do konkurencji!

Rzeczywiście teraz KCI jest zupełnie nieczytelne do ogłoszenia nie można dodać zdjęć. Redakcjo należy coś z tym zrobic

Beznadzieja stara Strona 100% lepsza

Nic tu nie można znaleźć, strona jest nieczytelna, bałagan nie wiadomo które newsy sa nowe które stare wszystko wjeb...ie na główną u nie wiadomo o co chodzi. Przechodzę na konkurencję.

Jak dodać ogłoszenie w sprawie sprzedaży auta bo nie wiem teraz po zmianie tej strony

Strona KCI jest beznadziejna

A czy dwóch kutnowskich Leszków brało udział w castingu czy maja już miejsca zapewnione ?

Szkoda se mnie w pl nie ma napewno i ja bym startowała Hahahah xd

Jadę do Ciebie. Ładna jesteś? Nakręcimy wspólnie Trudne sprawy.hahaemoji

Co sie **** dzieje Hahahaha Xdd

Zmieńcie wizerunek strony KCI, bo jest kuźwa beznadziejna. Jak nie umiecie zrobić porządnej ,to też zróbcie kasting, kto by ją wam mógł zrobić !!!

Powodzenia !

I fajnie emoji fajna zabawa

a Łucki nie startuje?

dodaj komentarz
Czytaj także