Rejestracja i logowanie

Końca nie widać. Kiedy Podrzeczna będzie przejezdna?

Wydarzenia 09-08-2017 Autor: toza Foto: fot. archiwum
14

Nie przedwczoraj, nie wczoraj, a już na pewno nie dzisiaj. W oczy mieszkańców Kutna zagląda widmo zeszłorocznego remontu Wojska Polskiego, który, jak wszyscy pamiętają, przeciągał się niemal w nieskończoność. Tym razem sprawa dotyczy I etapu przebudowy ul. Podrzecznej, który według pierwszych informacji przekazywanych przez magistrat, miał zakończyć się w poniedziałek.

Miał się zakończyć, ale potrwa jeszcze… tylko kilka tygodni. Skąd wynika całe zamieszanie? O to zapytaliśmy dziś rano biuro prasowe urzędu miasta. W odpowiedzi czytamy, że remont trwa, i ku wątpliwej uciesze kutnowskich kierowców, trwał będzie co najmniej do września. Okazuje się, że pierwsze informacje o tym, że przebudowa Podrzecznej zakończy się 7 sierpnia wynikały z nieprecyzyjnego komunikatu urzędu miasta.

- W odpowiedzi na liczne zapytania pragnę doprecyzować komunikat, który został przesłany do Państwa w dniu 10 lipca 2017 r. Ulica Podrzeczna na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Krótkiej (etap I) pozostanie całkowicie wyłączona z ruchu drogowego do czasu zakończenia wszystkich prac tego etapu, tj. do września br – czytamy w dzisiejszym komunikacie biura prasowego.

Okazuje się, że pierwszy komunikat dotyczył robót wykonywanych przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, a nie całości pracy wykonywanych na ul. Podrzecznej.

-W dniach 17 lipca - 7 sierpnia br. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kutnie wykonywało regulacje urządzeń wodno-kanalizacyjnych. Następnie rozpoczęto dalszą część prac zakładających wykonanie chodników, nowej nakładki asfaltowej i oświetlenia ulicznego oraz rozbudowę sieci kanalizacji deszczowej – informuje Paulina Trzaskowska z biura prasowego.

Zmotoryzowanym i mieszkańcom pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość na kolejne tygodnie, i mieć nadzieję, że wszystkie terminy zostaną dotrzymane.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Już nie mogę się doczekać jak zamkną drugi odcinek i te pijackie łajzy nie będą łazić i pierdolić farmazony pod oknami. Zamknąć na stałe Podrzeczną . Spokój będzie.

Trzech siedzi na kupie piachu i sprawdzaja fb w tel jeden podsypuje szpadlem i czasem cos koparka przesypie tak to wygląda ta budowa, a wkoło sklepy konają wszyscy płaczą ze tragedia przez ta budowę, na Bazarze to samo .

Takich pracowników to tylko na drogę puścić,bo w zakładzie zamkniętym to oni się nie nadają.

A może by tak ktoś przyjrzał się na serio jak te prace wyglądają !!!! ZGROZA

Ani szybko ani wolno tylko w określonym terminie

Wszyscy myślą ze miasto ma dyżurnego dżina i prezydent wypowie życzenie a on w jedna noc wykona zaplanowany remont. A tak na poważnie - wszyscy chcą szybkiego remontu , a po pewnym czasie wyjdą niedoróbki i znów krzyk ze znowu dziury i pieniądze pójdą na latanie a nie na co inne. Ludzie myślcie jak robicie remont sami to tez szybko i z niedoróbkami.

Nie spinaj się tak, to nie ma znaczenia czy będą robić miesiąc czy pół roku i tak wyjdą niedoróbki i sporo usterek... jak z każdym remontem w tym mieście...

Nie ważne w jakim terminie, ważne że firma z Kutna

Raczej z Woźniakowa jeżeli mamy nie nie mijać się z prawdą.

jak zwykle pier.................lenie w bambus, terminowość , punktualność, słowność to pojęcia obce, rzekłbym obcojęzyczne dla magistratu a usługodawcy skrzętnie to wykorzystując, dymając rzeczony magistrat bez mydła

Naucz się polskiego- później wypowiadaj

shut up f............ing m..........f.............r

Dobrze... mieszkańcy odpoczywają emoji

Coś w tym jest, można spac przy otwartym oknie... emoji luksus na Posrzecznej.

dodaj komentarz
Czytaj także