Rejestracja i logowanie

Przy Sienkiewicza płonęła wersalka

Wydarzenia 02-12-2017 Autor: jej Foto: nadesłane
14
Przy Sienkiewicza płonęła wersalka

Dwie jednostki straży pożarnej gasiły pożar pustostanu, do którego doszło ok. godz. 14. na skrzyżowaniu ulic Krasińskiego i Sienkiewicza w Kutnie. Jak się okazało, w płomieniach stanęła wersalka.

Akcja gaśnicza trwała około godziny. W momencie przyjazdu straży pożarnej, na miejscu zdarzenia nikogo nie zastano. Póki co nie wiadomo jak doszło do wybuchu pożaru. Najprawdopodobniej jednak jego przyczyną było zaprószenie ognia,

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Chętnie kupię tę ruinę i wyremontuję

Witam,odnosnie kamienicy,to z parteru antena by mi się przydała satelitarna,tylko mam obawy żeby Policja albo Straż Miejska się nie przyczepili

Tam może już się nie pali, ale wszędzie w Kutnie czuć dym. Zerknijcie na dane ze stacji pomiarowej na Urzędzie miasta: http://infomet.nazwa.pl/meteo/kutno/zapylenie.htm . Stan powietrza zły na pograniczu bardzo złego. PM10 - o 17:00 było 179 µg/m3, PM2.5 - 126 µg/m3. A może zamiast w kolejne róże Urząd Miasta powinien zainwestować w rozbudowę sieci ciepłowniczej i większe dofinansowanie do wymiany kotłów węglowych na gazowe? Tu chodzi o nasze zdrowie.

Kamienica jest prywatną a właściciel jak byli tam lokatorzy to tylko czynsz zbierał .Ciekawa jestem czy właściciel jeszcze żyje bo moglo to przejść na jego syna .

KRasickiego

Tłumanie Krasinskiego idioto

Sam jestes tluman pedale

I teraz tez sie pali na wenecij

Co sie pali?

Nie rozumiem dlaczego nie można wyburzyć tej ruiny. Ani to zabytek, ani to bezpieczne, a już nie jednemu tynk na głowę z elewacji spadł.

Dlatego, że to prywatna ruina.

Dwa lata temu: http://kutno.net.pl/artykuly/aktualnosci,71159.html " Miasto ma związane ręce, gdyż budynek jest prywatny, właściciel z kolei jest nieuchwytny". Teraz jest tylko o tyle lepiej, że już nikt nie mieszka w tym budynku.

Puststan, a zapaliła się wersalka? To raczej nie pustostan..

dodaj komentarz
Czytaj także