Rejestracja i logowanie

Już niebawem święto zakochanych. PSSE zachęca do zrobienia testu w kierunku HIV

Wydarzenia 01-02-2018 Autor: ez/PSSE Kutno
5
Już niebawem święto zakochanych. PSSE zachęca do zrobienia testu w kierunku HIV

Randki, romantyczne spotkania we dwoje... Chyba nie ma osoby, która nie chciałaby spędzić tak Walentynek. Jednak w tym szczególnym dniu warto mieć na uwadze swoje zdrowie. Czasami jedna ryzykowna chwIla może zadecydować o naszej przyszłości.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna zachęca, przede wszystkim młodych ludzi, do bezpiecznych zachowań oraz wykonywania testu w kierunku HIV oraz dbałości zdrowie swoje i najbliższych. Test wykonać można bezpłatnie i anonimowo w punktach konsultacyjno-diagnostycznych. Więcej szczegółów na plakacie.

Wydarzenia

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Więc może wreszcie ktoś pomyśli by wszyscy mogli anonimowo naprawdę się zbadać !! Im więcej ludzi się zbada tym lepiej prawda ???????!!!!!!!!!

Magda się wreszcie z.....ła.

Gdzie jest "Magda"?

Na miłość nie ma lekarstwa to jest fakt. Trzeba być przezornym w dzisiejszych czasach.Badania w kierunku HIV to dobry pomysł.Zresztą w każdym laboratorium można się zbadać tyle ,że odpłatnie.

Takie informacje w dzisiejszych czasach powinny być przekazywanie w każdej szkole, a nie na wyższych studiach, bądź pozyskiwane cichaczem w internecie... Młodzi ludzie myślą, że wystarczy zast. met. kalendarzyka by się ochronić przed ciążą, bo tak powiedziała pani w szkole, albo łyknąć modną pigułkę, bo łyka koleżanka, a niestety, to nie chroni przed chorobami...Wystarczy pojechać do Płocka do stacji diagnostyczno-konsultacyjnej i test będzie za darmo oraz anonimowo. W laboratoriach trzeba zapłacić za dodatkowy western-blot jak coś wyjdzie nie tak, a anonimowości nie ma. Kobiety w ciąży leczące się prywatnie i prywatnie wykonujące odpłatnie badania musza wypełniac śmieszną ankietę z podaniem hasła a i tak na wynikach jest pesel hehehe. Całe Kutno.

dodaj komentarz
Czytaj także