Rejestracja i logowanie

Nie będzie prądu. Tym razem w...

Wydarzenia 01-02-2018 Autor: ez
1
Nie będzie prądu. Tym razem w...

Nowa pula miejscowości, w których mieszkańcy przez kilka godzin mogą nie mieć zasilania w swoich domach. Energa zaplanowała kolejne wyłączenia. Tym razem energii elektrycznej może nie być w 12 okolicznych wsiach. Sprawdź, które to miejscowości.

Nie mamy dobrej wiadomości dla mieszkańców Walewa (gm. Daszyna). Już jutro (2 lutego) prądu może nie być tam od godziny 8:30 aż do godziny 19:00. Kolejne wyłączenia operator energii zaplanował na dzień 5 lutego. Utrudnienia potrwają tylko półtorej godziny - 8:00-9:30. A wystąpią w miejscowościach Śladków Podleśny, Śladków Rozlazły, Czerników, Mysłówka, Borowiec, Mchowice, Pokrzywnica Młyn, Górki Łubnickie (gm. Piątek, gmina Łęczyca). W tym samym dniu zasilania może nie być również w Krzyszkowicach (gm. Strzelce). Tu natomiast trochę dłużej, bo od 8:00 do 14:00. 7 lutego zaś ten problem sięgnąć może mieszkańców Balkowa (gm. Piątek) i Załusina (gm. Bedlno). W Balkowie przerwy w dostawie prądu wystąpić mogą w godzinach 8:00-13:00, zaś w Załusinie o wiele dłużej - od 8:30 do 19:00.

Komentarze
komentarze (1)
Dodaj komentarz

świetnie że o tym piszecie można się przygotować, inna sprawa że energa wzięła się na remonty w środku zimy, gdzie piece chodzą na prąd w co drugim domu

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także