Rejestracja i logowanie

Do kutnowskiej komendy trafiły nowe radiowozy

Wydarzenia 01-02-2018 Autor: ez/KPP Kutno Foto: KPP Kutno
69

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie odbyło się uroczyste przekazanie i poświęcenie nowych radiowozów. Na oficjalnym wręczeniu funkcjonariuszom pojazdów pojawili się: Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański, policjanci oraz przedstawiciele samorządów.

Dzięki finansowemu wsparciu samorządów lokalnych możliwe było zakupienie 2 nowych pojazdów. Oznakowane pojazdy marki Opel Mokka zostały sfinansowane w części ze środków Urzędu Miasta i Starostwa Kutna.

W uroczystej zbiórce udział wzięli Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański, Starosta Kutnowski Krzysztof Debich, Prezydent Miasta Kutna Zbigniew Burzyński , proboszcz parafii Św. Wawrzyńca w Kutnie ks. dr J. Swędrowski oraz kadra kierownicza kutnowskiej komendy. Nadkom. Krzysztof Szymański podziękował za wsparcie finansowe oraz za współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu kutnowskiego. Kolejnym punktem uroczystości było poświęcenie radiowozów przez ks. dr J. Swędrowskiego oraz symboliczne przekazanie kluczyków do nowych pojazdów policjantom, którzy będą z nich korzystać. Jeden z radiowozów trafi do Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji kutnowskiej komendy, drugi natomiast do Komisariatu Policji w Żychlinie.

komentarze (69)
Dodaj komentarz

Daje im kaczucha, daje... musi tresować żeby znowu zaczęli strzelać do narodu. Wszystko w swoim czasie

Szymański co masz na głowie... widać że rodziną Macierewicza taki sam pajac emoji

Gdzie kutnowskie związki zawodowe? Co, oprócz zbierania składek i organizowania imprez robią? Czemu nie stają w obronie policjantów w tej komendzie? Boją się, że na nich wszystko się zemści?

Beda mieli co rozbijac przeciez oni jezdzic nie potrafia kto im dal prawko

Tym w Żychlinie to ja bym rowery dała a nie radiowóz. Po co im radiowóz jak oni na nic nie reagują, nie ma ich teoretycznie wcale, jak latem gówniarstwo imprezuje pod oknami mieszkańców na Łąkowej i drze się całe noce to trzeba prosić by patrol z Kutna przyjechał bo Ci z Żychlina podjadą grzecznie poprosza o cisze by ich znajomi tak nie hałasowali bo pani XYZ się skarży i jeszcze dokładnie powiedza kto wzywał patrol...i pojadą ....

No to ja rozumie , ale żeby jeszcze łapali to bedzie dobrze

Wiesiek ma renaulta. Wiesiek ma wszystko najlepsze!

Żenada. Powinni jeszcze święcić papier do drukarek. Nie wiem czy gdzieś na świecie robią taki rozgłos medialny z zakupu radiowozów.

Nadmiar radiowozów spowoduje u policjantów utratę zdolności posługiwania się kończynami dolnymi / zwanymi też NOGAMI /.-

Samochody kupują a papieru do ****, mydła nie ma! Gdzie nowe ksera, papier do ksero?! Gdzie długopisy i inne materiały biurowe? Parkingi robią, samochody kupują a podstawowych rzeczy do pracy nie ma!!!

Brejwik nie ciesz się, komentarze są powiewiem, po weekendzie będzie wiatr, huragan dopiero nastąpi...

wróć ze zwolnienia bo czeka na ciebie awans

Oooo brejwik na zwolnienie uciekł? Wystraszył się?

Awans? Raczej wypad w błysku fleszy!

Tymi radiowozami zatruwacie powietrze osadzonym na dołku.

Wiesz gdzie mamy zatrzymanych? Tam właśnie!

Zatrzymani nie są istotni akurat. Nikt im nie każe pchać się na dołek.

Te Borowicz zebys nie pekl tak sie napinasz emoji

jaki pan taki kram ukłony dla Komendanta i Naczelnika WRD dbają o drogówkę nie ma co

niezle prwencja po miescie mokka a lotna na trasie oplem corsa hahaha

A co nas lotna, oni mogą taczkami jeździć. Prewencja to podstawa policji! Fundament!

Bo jak dadzą zwykłym policjantom to się okaże że znowu dali szajs jak te które są teraz

Czy może mi ktoś wytlumaczyc w jakim celu święci sie radiowozy?

Żeby były poświęcone. Napewno nie chroni to przed rozje.....m

Teraz widać kto testuje nowe umundurowanie dla Policji, sprawdzają je ci tylko co za biurkiem siedzą

Lansuje sie bo niczego innego nie potrafi.

Chaos do sardinesu

Za kierownika kierownicy Lublina!

Ostatnio widziałem z bliska Kia Ceed policjantów z drogówki. To jest żenada, przepraszam to złom nadający się tylko do huty.

Tak właśnie dbają policjanci o państwową flotę! Wszyscy jeżdżą i niszczą!

To prawda, nowe radiowozy zrujnowane przez policjantów! Nie dbają, jeżdżą brudnymi! Wstyd. Rowery im dać!

Takie słowa mogły paść tylko z ust kierownika GMT, który jest największym kłamcą w komendzie!

Słowa prawdziwe. Niszczą samochody tylko policjanci! Nowe i za chwilę rozbite, zniszczone!

Mam takie pytanie: A więc jadąc Barlickiego w kierunku Toruńskiej, zatrzymuje się na światłach, zapala się czerwone, więc stoję i mogę jechać prosto czyli dalej Listopada, albo skręcić w prawo, czyli pierwsza w prawo to jest w kierunku KDK-u, a druga w prawo to Skłodowska. Zapala się strzałka w prawo, która obliguje do pierwszego skrętu w prawo czyli w kierunku KDK-u. A więc dlaczego kierowcy jak widzą tą zapaloną strzłkę również w Skłodowską, jak ona ich nie obowiązuje. Zgadza się ?!

Tam formalnie jest skręt w ul Skłodowskiej, a następnie od Skłodowskiej jest skręt w prawo w Żółkiewskiego. Dlatego skręcając w prawo z listopada jest powierzchnia wyłączona z ruchu p-21. Więc w prawo na strzałce skręcasz w skłodowskiej

Zgadza się i czasem drogówka tam złapie parę jeleni.

Zgadza się. Przejeżdżają na czerwonym!

No OK. Więc jak chcę skręcić w prawo, czyli w Skłodowską, a to jest druga w prawo, to strzałka mnie nie obowiązuje, ale jednak skręcam w prawo to muszę włączyć prawy kierunkowskaz, a w tedy Ci z tyłu zaczynają trąbić bo chyba myślą, że ja będę skręcać w kierunku KDK-u.

Tam nie ma drugiej w prawo, jest skręt w Skłodowskiej a że Skłodowskiej po kilku metrach jest skręt w prawo w żółkiewskiego

Pierwsza w prawo to ulica Prosta, a druga to Skłodowska

Jest druga w prawo. Pierwsza w prawo z Z Listopada to w kierunku KDK-u, a druga to w Skłodowską. Strzałka obowiązuje tylko tych, którzy skręcają w pierwsza w prawo, czyli w kierunku KDK_u, a nie tych którzy mają zamiar jechać Skłodowską.

Projekt, opracowanie graficzne oraz oklejanie wszystkich Opli w Polsce wykonala lokalna firma z Wierzbia.

Kto czyta te wypociny na pewno nie Panowie z KWP Łódź czytaj BSW takich policjancików mają w d...... i nigdy nie będzie nikogo interesowało co się dzieje w kutnowskiej komedzie . Kto i jak rządzi tylko sami policjanci wiedzą . Więc dobrze im pod tymi rządami skoro nie potrafią nic z tym zrobić . 

I nikt z tym nic nie zrobi bo każdy portkami trzęsie!!!

Gdzie związki zawodowe? W Kutnie ich nie ma? Boją się!!!

Jak jesteś taki odważny to się przedstaw. A nie udajesz hojraka

A co tam robi klecha ?Zawsze się na darmową wódkę wbijają,byle piardnięcie w powiecie i już.Niedługo na działce stawiam nowy kibel,też zaproszę xindza,a co tam.

ciekawe kiedy napiszą ? " Do komendy przyszło kilkunastu policjantów?

"Przyjechał bezdomny i dał Policji dwa samochody... niestety Pan Stanisław zmarł" emoji

Policjanci skoro jest tak źle to może warto coś z tym zrobić a nie pracować resztą sił i " krzyczeć " zza komputera emoji

Odpowiednie instytucje już zostały powiadomione. Jutro początek...

wróć ze zwolnienia bo czeka na ciebie awans

Awans? Hahaha Chyba dyscyplinarka ewentualnie wyjazd z hukiem nowym brukiem!

Najpierw trzeba być na liście

A może jeszcze kupić opony do tej żychlińskiej corsy , te co mają są zimowe ale prawie bez bieżnika . Pomijając wszystkie aspekty , Panowie policjanci nie boicie się o własne życie . Jeździcie na takich oponach a później larum na forach że rozbiliście radiowóz , a to nie wasza wina. Pozdrawiam

Będą co opijac

Chyba rozbijać. W naszej komendzie nie potrafią jeździć. Samochody są brudne, zaniedbane. Policjanci powinni chodzić pieszo.

I tak zaraz rozbiją, więc na ch.j drążyć temat?

Może przy tej okazji do jasnej cholery ktoś zainteresuje się tym, co dzieje się na tej komendzie! Co wyprawia kierownictwo ( Krzysztofy Sz. ) swoim prymitywnym zarządzaniem, które zniechęca szczególnie ludzi z wiedzą i doświadczeniem do pracy. Niedługo nie zostanie tam chyba nikt, bo Panowie nie mają pojęcia o kierowaniu zasobami ludzkimi i tępią wszystkich mądrzejszych od siebie. W organie, który powinien pilnować prawa i porządku, panują zasady oparte na wyzysku i ukierunkowane na zamęczanie pojedynczych jednostek na maksa, podchodzące pod mobbing, niczym w Pinim... brak słów na to wszystko...

Gdzie jest kur.. BSW?!!!! Za co tam pieniądze biorą, za tępienie zwykłego policjanta???!!!!

Brejwik, Chaos do dymisji, ten trzeci nowy też wypad!

Mamy dość!!!

Zobaczymy czy jutro będzie też taki zadowolony ten kamandir? Hahaha Bedziem się śmiać do rozpuku! Czas na porządki...

W co ten komendant się ubrał? Pasuje mi ta furażerka jak kij do .... Hahaha

Na żychlinskich złodziei nawet nowy radiowóz nie pomoże

Czy preparaty do czyszczenia układu paliwowego można używać do innych aut

i znowu ten z wasami

samorządy nie mają na co wydawać że policje sponsorują?po co to komu

dodaj komentarz
Czytaj także