Rejestracja i logowanie

Podpalenie przy ul. Staszica, MDK w ogniu

Wydarzenia 04-02-2018 Autor: bnp
18

Kutnowscy strażacy zostali minionej nocy postawieni w stan gotowości. Ok, godz. 1:00 przy ul. Staszica doszło do pożaru śmietnika, a ogień objął część elewacji budynku Młodzieżowego Domu Kultruy.

Pozornie niegroźny pożar mógł zakończyć się poważnymi konsekwencjami. W płomieniach stanął plastikowy śmietnik znajdujący się tuż przy MDK, ogień szybko rozprzestrzenił się na ścianę budynku. W porę do akcji przystąpili jednak strażacy, którzy szybko opanowali sytuację. W akcji gaśniczej brał udział jeden zastęp JRG Kutno. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie.

komentarze (18)
Dodaj komentarz

Tam jest nocny szalet pod tym oknem... Po imprezie dobrze się wys... ć, co nie?

czyzby znow strazaczki panstwowe narzekaly, ze im sie sielskie nicnierobienie przerwalo? do roboty a nie lezec i kase brac sporą

bardzo dobrze, niech wszystko niszczą !!! dopóki nie będzie konkretnych kar za takie czy inne występki, nic się nie zmieni !

Należy czym prędzej przenieść tę instytucję do pobliskiego KDK. Tam będzie schludniej i bezpieczniej.

Proponuje zakupić Kutnowskiej policji kolejne auta a wzamian ograniczyć piesze patrole (jeżeli w ogóle takie jeszcze istnieją)

Kutnowskiej policji to prawie już nie ma. Jeżeli będzie patrol pieszy to nie będzie patrolu zmotoryzowanego, a to oznacza, że nie będzie miał kto jechać pilnie na interwencję! Tu masowo ludzie uciekają, atmosfera nie pozwala pracować. Nowych nie ma...

Kutnianinie! Czyżbyś nadal jeździł furmanką i używał lampy naftowej?

Z furmanki lepiej by te barany widziały co się wokół dzieje. Z okien zakratowanej bryki mało co widać a i z ciepełka się wyleźć.

Barany to cię robiły i spapraly bydlaku!

Jestem Gay!

Widać jak władze powiatu traktują ten obiekt. Za dyrektora Kowalczyka takiego syfu wokół obiektu nie było

A bywasz tam ze wiesz jak jest? W srodku wiekszosc pomieszczen wyremontowana a cala instalacja elektr. wymieniona wiec nie chrzan jak nie wiesz!

Widzę ten bajzel wokół budynku i oczom nie wierzę, że że od ponad roku nie ma ogrodzenia

Ogrodzenia nie ma bo dzialka zostala przesunieta i zrobiony parking dla korzystajacych z MDK Niestety parkuja tam leniwi mieszkancy Plan na zagospodarowanie jest ale nie wszystko od razu Kasa z nieba nie spada

Skoro parkują tam mieszkańcy to trzeba straż miejska powiadamiać że do znaku się nie stosują i mandaty będą! Problem z głowy.

Bzdury. Zrobić ogrodzenie z jednej strony to śmieszne pieniądze ale powiat ma w nosie MDK. W zresztą nic tam się już nie dzieje odkąd zatrudnionych swoich ludzi. W podobnie jak w kdk.

Tak jest...w mdk to teraz ustawione politycznie towarzystwo klepie po ramionkach i nie ma tam już czego szukać

Ci co piją piwka i inne trunki przy budynku MDK to ich sprawka! Monitoring by się przydał.

dodaj komentarz
Czytaj także