Rejestracja i logowanie

Sprawa znęcania się nad suczką w prokuraturze. Pies wciąż walczy o życie

Wydarzenia 05-02-2018 Autor: toza
6
Sprawa znęcania się nad suczką w prokuraturze. Pies wciąż walczy o życie

Niedawno informowaliśmy o interwencji policji i Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami pod Kutnem (KLIK). Obrońcy praw zwierząt poinformowali, że przeciwko właścicielowi psa już skierowano zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa do prokuratury.

To jednak nie wszystko, ponieważ suczka wciąż walczy o powrót do zdrowia. Obecnie koszty leczenia już przekroczyły tysiąc złotych i wciąż rosną. Jak informuje ŁTOnZ, suczka miała poważne rany, w tym dziurę w tchawicy.

- Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami odebrało od właściciela interwencyjnie ok. 3 letnią sunię owczarka niemieckiego w fatalnym stanie. Sunia z uwagi na zagrożenie życia została natychmiast przewieziona do lecznicy i operowana. Otwarte, gnijące rany, ropa i ogromne cierpienie - na to wszystko skazana była psina. Okazało się że na szyję psiaka jakiś czas temu założono gumkę recepturkę, która wrastała w skórę powodując ranę. Sunia już po operacji. Teraz musi dojść do zdrowia. Jak tylko wyzdrowieje, będzie szukała nowego domu – informuje ŁTOnZ.

W pomoc suczce może zaangażować się każdy z nas. Wystarczy wejść POD TEN LINK.

Komentarze
komentarze (6)
Dodaj komentarz

Tylko szkoda że niektórzy oceniają, a nie wiedzą jaka jest tego wszystkiego prawda. Pieska im skradziono, wrócił jakiś czas temu z taką już raną. A leczenie było bardzo kosztowne.

Skoro wrócił z taką raną to właściciel powinien zgłosić się do weterynarza i leczyć psa a nie patrzeć jak cierpi. Nic go nie usprawiedliwia.

Tej osobie założyć tom gumkę recepturkę na ptaszka już tak delikatnie napisze s****la takiego dobić poznęcać się nad nim zobaczył by jak to jest że nie ma na takich zwyrodnialców kary tak nie może być powinny być surowe kary dla takich s****li takie jest moje zdanie i nikt tego nie zmieni bo zwierzęta to istoty które czują bul i kochają ludzi a ludzie im stwarzają piekło na ziemi .

Znowu ta laleczka pani Inspektor

A o**** ci chodzi pajacu.

Za te skonfiskowane szlugi niech psa leczą

dodaj komentarz
Czytaj także