Rejestracja i logowanie

Kutnowska drogówka przeprowadziła wzmożone kontrole

Wydarzenia 05-02-2018 Autor: ez
14
Kutnowska drogówka przeprowadziła wzmożone kontrole

Na terenie naszego powiatu policjanci ruchu drogowego prowadzili dwie akcje - działania „SMOG" oraz działania „Niechronieni”. W ramach tych działań przeprowadzono łącznie 98 kontroli. Funkcjonariusze zatrzymali kilka dowodów rejestracyjnych i odnotowali kilka przypadków pieszych i rowerzystów poruszających się bez elementów odblaskowych. Jak wygląda bilans?

W czwartek, 1 lutego kutnowska drogówka przeprowadziła na terenie powiatu kutnowskiego 62 kontrole. Miały one na celu zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i emisję spalin do atmosfery.

- Z tego tytułu skontrolowano 62 pojazdy, z czego sześciu kierowcom zabrano dowody rejestracyjne, gdyż ich samochody tej kotroli nie przeszły - informuje podkom. Paweł Witczak z KPP w Kutnie.

Następnego dnia - 2 lutego w piątek mundurowi od 6:00 do 22:00 prowadzili działania "Niechronieni". W ramach nich policjanci zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów.

– Przeprowadzonych zostało 36 kontroli, podczas których ujawniono 7 pieszych poruszających się poza terenem zabudowanym bez elementów odblaskowych oraz 2 rowerzystów, którzy nie posiadali oświetlenia – mówi podkom. Paweł Witczak.

Komentarze
komentarze (14)
Dodaj komentarz

kto po Qtnie śmiga z Yankiem jak ja?

Większość aut u nas takich kontroli przechodzić nie będzie. Dlatego kierowcy nawet w takich przypadkach będą się ratować yanosikiem starając się je ominąć...

Police polisz

Oni nie umia odczytywac urzadzen9.

Tak jak ty nie umiesz poprawnie zbudować zdania.

A jak drogowka kutnowska sprawdzała spaliny z pojazdów? Jestem ciekaw ile przeprowadzono tego typu badań na analizatorze spalin?

6 na 62 nie przeszło kontroli... około 10% aut na naszych drogach to rupcie, ktore nigdy na drogi nie powinny wyjeżdżać!

Nie kazdego stac na eksyra fure

Twój jest najnowszy? Taki superowy, świeżo bity?!

Mobbing w kutnowskiej Policji?! Już niedługo cała prawda o sytuacji w tej jednostce.

To nie była akcja "niechronieni". Tylko chyba akcja "NIEŚMIERTELNI" bo piesi i rowerzyści nie używając odblasków za takich się uważają

Myslalem ze policja to dowody rejestracyjne zabiera a nie tablice...????????????oj dobra zmiana nawet w kci juz jest????

Haha "zabrano tablice rejestracyjne"

Jak można zabrać tablicę rejestracyjne????

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także