Rejestracja i logowanie

Na osiedlu Jana Pawła płonął samochód

Wydarzenia 05-02-2018 Autor: ez Foto: internet/poglądowe
13
Na osiedlu Jana Pawła płonął samochód

Spokojna noc mieszkańców osiedla przy ul. Jana Pawła została zakłócona przez wycie strażackich syren. A wszystko za sprawą pożaru, który wybuchł na jednym z parkingów. Strażacy chwilę po północy zostali zadysponowani na miejsce.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. 10 minut po północy na osiedlowym parkingu przy Jana Pawła II ogień zaczął trawić samochód osobowy. Jeden zastęp straży przez około godzinę walczył z żywiołem.

- Na miejscu pracował 1 zastęp JRG Kutno. Pożar udało się ugasić o godzinie 1:00. Przypuszczalną przyczyną była utrata izolacyjności przewodów - informuje st. kpt. Zdzisław Pęgowski, rzecznik prasowy KP PSP w Kutnie.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

Spokojnie auto 5 minut i po zabawie,,

Drogi redaktorze. Wnioskuje o zmianę źródła informacji. Po pierwsze stało się to z piątku na sobotę. Po drugie wóz strażacki nie przyjechał na sygnałach dźwiękowych. Po trzecie akcja gaśnicza trwała jakieś 15 minut i nie był to duży ogień. Zwykle podkoloryzowanie artykułu nastawione na wyświetlenia. Pozdrawiam

siema czyje auto i jakie

Opel Zafira a czyje..czy to ważne,dziwię się tylko ,że był mały ogień bo pod maską został tylko silnik wszystko spłonęło

Fajne zdjęcie ale to nie jest Jana Pawła i nie mój samochód...

Jeśli już przekazujcie informacje to może zgodnie z prawda by wypadało? Pożar był z piątku na sobotę...

Do pożaru samochodu, kiedy było zagrożenie zapalenia się stojących obok , przyjechał jeden zastęp JRG a do zablokowanej windy w Urzędzie skarbowym przyjechały dwa wielkie samochody strażackie i jeden mały -ot paradoks

Ugaszenie 3 samochodów wymaga mniejszego nakładu sił niż majstrowanie przy wrażliwym punkcie konstrukcyjnym budynku. Ot, dbanie o bezpieczeństwo.

Na szczęście bardziej doświadczeni niż Ty decydują o tym ile jednostek jest potrzebnych w danej sytuacji. Ty pewnie byś ściągnął wszystkich w promieniu 50 km od Kutna. Nie znasz się to się nie wypowiadaj.

wiesz to dyżurny dysponuje czy wysyła sekcje czy jeden wóz bo on się zna a nie ty pieprzony januszu KUR*A

e kolo,a w pysk chcesz bezmozgu?

Art 109 KK stanowi: § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Spotkamy się jutro na ul. Spokojnej??

nie wydurniaj sie tu kopiowaniem paragrafów, bo to trzeba robic z głową, jak widac jestes mocny tylko w forumowych zaczepkach, a na miejscu odrazu bys kite podwinął i uciekał gdzie pieprz rośnie

dodaj komentarz
Czytaj także