Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA] [WIDEO, ZDJĘCIA] Akcja służb na Szpitalnej. Z dachu wprost do karetki

Wydarzenia 05-02-2018 Autor: ksz,ez Foto: toza
25

Chwilę po godzinie 14 służby w mieście postawione zostały na nogi za sprawą mężczyzny na dachu jednego z budynków przy ul. Szpitalnej. Na tę chwilę nie wiadomo, jak, ani dlaczego się tam znalazł. Za pomocą wysięgnika strażakom udało się bezpiecznie sprowadzić go na ziemię.

 

Na dachu jednego z budynków przy ul. Szpitalnej przebywał mężczyzna, który wymagał opieki lekarskiej. Skręcił bowiem nogę. Zespół Ratownictwa Medycznego zadysponowany na miejsce potrzebował pomocy strażaków w ściągnięciu mężczyzny na ziemię. Na miejsce zadysponowano więc 2 zastępy straży pożarnej.

- Zgłoszenie wpłynęło do nas od dyspozytora pogotowia ratunkowego. Dotyczyło ono pomocy przy przetransportowaniu mężczyzny z dachu budynku do karetki, gdyż wymagał opieki medycznej - informuje nas dyżurny KP PSP w Kutnie.

[AKTUALIZACJA]

Wstępnie ustalono, że mężczyzna wszedł na dach, by zamontować antenę. Sprawy potoczyły się dla niego na tyle niefortunnie, że w trakcie prac doznał urazu stawu kolanowego, przez który nie był w stanie zejść z dachu o własnych siłach.

- Zgłoszenie do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło o godzinie 13:53. Akcja na miejscu trwała godzinę i 4 minuty - dodaje dyżurny KP PSP.

komentarze (25)
Dodaj komentarz

bylam kiedys tam w sklepie jakas mloda dziewczyna chciala na kreske chleb to jej niedala a stal tam pijak to powiedzial podaj mi wiesz co.....a sprzedawczyni podala setke i dala na zeszyt zajebiscie woda na kreske ,,,,,

Wiadomości raczej z palca wyssane, bo w sklepie nikt nie pije, sprzedawczynie nie pozwalają

Pozwalają

wiecej razy tam zakupow niezrobie w tym sklepie atmosfera jest niemila stoja w sklepie pija i patrza sie na ciebie i sprzedawczynie tez niemile.wogole to czuc odur wiecie czego,,,,

A gdzie nie pija od SZPITALNEJ WARA

TEN CO SOBIE KOLANO USZKODZIL TO AKURAT NIE PIL ZAKLADAL ANTENE I PROSZE NIE SZUKAC PODTEKSTOW

To prawda pija te same twarze ten sklep to centrum ich zycia towarzyskiego brak jakichkolwiek zintetesowan

jak sprzedawczynie pozwola robia tylko meline

Jak to czytam to Mi was żal . Na każdym osiedlu piją pod sklepem a wy się przy..... do tego na Szpitalnej. Temat był o człowieku na dachu a nie o tych co pod sklepem stoją . A na marginesie nie każdy co tam stoi pije. A w sklepie nie piją bo Panie nie pozwalają . Pani Izabella ma złe informacje.

Robię tam zakupy od lat i codziennie te same twarze w sklepie i pod sklepem..aż się nie chce tam wejść...wszyscy bardzo dobrze wiedzą ,że w sklepie też piją.A młodzież na to patrzy ..

Wszędzie pija i nikt nic nie widzi.no ale żeby chlać koło szpitala?-chyba ze sama patologia tam mieszka i wszyscy machaja na to reka.

patologia to stoi pod sklepem codziennie

Jakoś mieszkam tu 5 lat i nie uważam siebie oraz moją rodzinę za patologie więc nie obrażaj innych mieszkańców pajacu

Do podstawówki to tych co pod sklepem stoją codziennie już od 6 rano...

kto pisze te artykuły???!!!! do podstawówki uczyć się!!

Tam powinien policjant stać 24 h...żeby z tym towarzystwem spod sklepu porządek zrobić...

od tego sa sprzedawczynie zeby przeganiac a jak nie to akcyze zabiora

A kto będzie obsługiwał klientów jak sprzedawczynie będą przeganiać konsumentów

Widocznie paniom,które sprzedają w sklepie to towarzystwo nie przeszkadza...bo w sklepie też stoją i piją.........niestety....

A może to jeden z tych "panów" co ciągle stoją pod sklepem..i po spożyciu super trunku rozum mu odjęło...

tam od rana do wieczora stoja i drinkuja

przejdz sie to zobaczysz jak drinkuja i plotkuja

Nie wiesz- nie pisz

I 20 tys. PLN poszło z moich podatkow na akcje ratownikow aby sciagnac niedoszlego skoczka... No chyba ze ten pan byl w gosciach? A swoja droga jak wszedl to tamtendy mogl wyjs...

Aleś ty głupi...

dodaj komentarz
Czytaj także