Rejestracja i logowanie

Żychlinianka jechała na podwójnym gazie. Wpadła w sąsiednim powiecie

Wydarzenia 08-02-2018 Autor: bnp
4
Żychlinianka jechała na podwójnym gazie. Wpadła w sąsiednim powiecie

Wsiadła za kółko będąc pod wpływem alkoholu, na szczęście jej dalszą jazdę udaremnili funkcjonariusze gostynińskiej drogówki - mowa o 34-letniej mieszkance Żychlina, która wczoraj została poddana kontroli w trakcie działań NURD. Kobieta straciła prawo jazdy, ponadto grozi jej grzywna, bądź areszt.

Do zatrzymania kobiety doszło wczoraj na terenie powiatu gostynińskiego. Tamtejsza policja włączyła się w ogólnopolskie działania na rzecz bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu drogowego, a funkcjonariusze wytypowali do kontroli m.in. żychliniankę. Jak się okazało, siedząca za sterami renault traffic 34-latka była pod wpływem alkoholu. Kobieta straciła prawo jazdy, a zgodnie z art. 87§1 kodeksu wykroczeń grozi jej kara grzywny lub aresztu oraz utrata uprawnień na okres od 6 do 36 miesięcy. 

Komentarze
komentarze (4)
Dodaj komentarz

Ale ile miala promili tego juz nie napisali

Najczęściej ci "pijacy" to mają syndrom dnia wczorajszego w granicach 0,21 ÷ 0,25‰. Kasa się liczy #dobrazmiana...?

sensacyja na skalę krajową, redakcja kci powinna wysłać złapanej oficjalne podziękowania, bo gdyby nie jej wybryk, nie mieliby o czym napisaćemoji

I dobrze loszce

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także