Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA] Służby w akcji. Potrącenie na Szpitalnej

Wydarzenia 08-02-2018 Autor: toza Foto: fot. poglądowe
14
[AKTUALIZACJA] Służby w akcji. Potrącenie na Szpitalnej

Do groźnego wypadku doszło tuż przed godz. 18 na ul. Szpitalnej. Z informacji przekazanych nam przez oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji wynika, że kobieta została potrącona przez samochód.

 

Na miejscu nadal trwają czynności prowadzone przez policjantów, którzy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Jak się dowiadujemy, 41-letni kierowca, mieszkaniec Kutna, potrącił kobietę przechodzącą przez jezdnię prawdopodobnie w miejscu niedozwolonym. Kierowca był trzeźwy, natomiast kobieta trafiła do szpitala. Nie wiadomo, w jakim znajduje się stanie.

[AKTUALIZACJA]

Do zdarzenia doszło o godz. 17:30. Potrącona piesza przechodząca przez jezdnię poza przejściem dla pieszych to 58-letnia mieszkanka powiatu.

- Poszkodowana doznała urazu nogi. Zespół Ratownictwa Medycznego zadecydował o przewiezieniu 58-latki do szpitala - informuje podkom. Paweł Witczak z KPP Kutno.

Funkcjonariusze z kutnowskiej komendy wyjaśniają dokładne okoliczności wczorajszego zdarzenia.

fot. poglądowe

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Kierowcę na pewno solidnie przetrzepano(trzeźwość, narkotyki), samochód poddano dokładnym oględzinom. A co ze sprawcą, to pieszy pieprznął w samochód a nie kierowca go potrącił. Czy poszkodowaną zbadano na trzeźwość czy sprawdzono, że mogła się samotnie poruszać i znała zasady ruchu drogowego aby bezpiecznie chodzić po ulicach. Oczywiście kierowcy to "mordercy, zabójcy, nieokrzesani) a piesi lepiej dopieszczani niż święte krowy w Indiach. Kierowcę za niewinność trzepie się kilka godzin, a pieszy najwyżej po kilku minutach jest wolny. Nie zazdroszczę policjantom, że wiedząc kto jest winny muszą upadlać niewinnych kierujących - bo takie mają procedury. A żurnaliści piszcie kto kogo potrącił a nie wydajecie wyrok (41-letni kierowca, mieszkaniec Kutna, potrącił kobietę przechodzącą ) . To ta osoba rozbiła samochód. Kierujący powinien jest zrobić sprawę o odszkodowanie za stres, stracony czas i utrudnienia w życiu codziennym, kiedy naprawiają samochód.

Można było przenieść-byłoby szybciej.

Wypadek był dobrze przed 18

Coraz więcej wypadkow z udziałem pieszych.Na Podrzecznej po remoncie drogi tez strach przechodzić na pasach.

Chodzą gdzie chcą, ta kobieta już się nauczy, a co z resztą pieszych

Nie ma zdjęć poglądowych. Każde zdjęcie to informacja. Pan naczelny powinien doksztalcic swoich podwładnych.

Sensacyja wielka w grodzie tutejszym .

Przecież w tzw mieście to normalne

Kto redaktorów udostępnił to zdjęcie przecież to kłamstwo

poglądowe tępaku naucz się czytać

News tragiczny. Żadnej konkretnej informacji. Żenada.

To zdjęcie to chyba nie aktualne. Pan redaktorek jak zwykle podaje "prawdę"

Przecież jest napisane: zdjęcie poglądowe. Inne portale też tak robią. A news, swoją drogą, tragiczny...

a czego ty oczekujesz? Podania danych kierowcy i poszkodowanej? Jest napisane, że więcej info wkrótce...ludzie czemu jesteście takimi debilami.

dodaj komentarz
Czytaj także