Rejestracja i logowanie

[WIDEO] Policja pilnuje... sarny, czyli nietypowo na kutnowskich drogach

Wydarzenia 12-02-2018 Autor: toza
16
[WIDEO] Policja pilnuje... sarny, czyli nietypowo na kutnowskich drogach

Różnorodność – to słowo dobrze opisuje sytuacje, z jakimi w swojej służbie spotykają się policjanci. Małą próbkę ich (nie)codzienności zarejestrował jeden z kierowców za pomocą samochodowej kamerki.

A wszystko działo się na ul. Bitwy pod Kutnem w sobotę. Z oddali wszystko wyglądało na zdarzenie drogowe lub policyjną kontrolę – oznakowany radiowóz „na bombach”, wolno jadące samochody i dwoje mundurowych. Jednak już po przejechaniu kilkudziesięciu metrów oko kamery zarejestrowało sarenkę stojącą blisko krawędzi jezdni i policjantów, którzy pilnują, by parzystokopytny nie wbiegł pod któreś z aut. Autor filmu podpisał go żartobliwie - „Jelonek aresztowany”.

Jak mówi nam st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno, cała sytuacja miała związek ze zdarzeniem drogowym, natomiast policjanci czekali, aż sarenka zostanie zabrana przez odpowiednie służby oraz pilnowali, by nic nie stało się ani jej, ani kierowcom poruszającym się w tym miejscu.

- Zwierzę wybiegło na jezdnię i zostało potrącone przez samochód. Nikomu nic się nie stało, kierowca był trzeźwy. Zdarzenie kwalifikujemy jako kolizja, natomiast policjanci pilnowali, by zwierzę nie wbiegło pod kolejny pojazd - mówi E. Machnik.

komentarze (16)
Dodaj komentarz

Te odpowiednie służby to straż miejska, która zabrała do radiowozu sarenkę i zawiozła do lek. wet.

Od pierdolcie się od tych policjantów ciekawie co byście zrobili jak by ta sarna wpadła któremu na maskę samochodu tez byście obwiniali policję ze ich nie było jak są to też wam źle...... A ten co ten film przekazał żeby łoś mu wyskoczył i wtedy zobaczymy jaki mądry będzie

Brawo!???? Ludziom nie dogodzisz i tyle. Takie mamy buractwo co tylko lubi narzekać, a już policja jest non stop na topie. Sadzeniaki!

@Burol na gigancie Jeśli nie czujesz ironii, i żartu w poniższych postach, to gdzie jest Twój poziom ? Na wysokości okien piwnicznych ? Buractwo i "sadzeniactwo" wylazło z Ciebie jak pot po dobrym treningu.

Rutynowa kontrola policji... Nie jednego jelenia zatrzymali tego dnia emoji

Sowa pilnuje jelonka no tego nie grali jeszcze.emoji

Ewidentnie widać, że spisywali zeznania sarny

Czy sarna została ukarana mandatem za chodzenie po jezdni, spowodowanie kolizji i brak kamizelki odblaskowej?

przyjć i sie przyznaj ze to tfój post!! zjebuf trza tempić! sarnie nie dano mandatu z względów oczywistych

@merry Narobiłaś tyle byków w tak krótkim komentarzu że podejrzewam iż twoja edukacja zakończyła się na poziomie gimnazjum i to w dodatku nie pełnym emoji Wracaj do szkoły i naucz się poprawnie pisać emoji

A w tej policji to dobrze wszystko? Nic złego tam się nie dzieje? Tak tylko pytam, bo ulica grzmi ale może to tylko plotki a może nie?

A sarenka trzeźwa?

Widać, że zwierzę nie ucieka, więc trzeba było załadować je do "trzeciej klasy" i po problemie. Więcej inwencji, droga Policjo. Nikt by Wam głowy nie urwał.

Ta policjantka jest dobra... fajne ma zdjęcia na FC .. i nawet bez opamiętania w pracy.

Daj link do jej fejsa emoji

Fejs to fejs. I w robocie musi być!

dodaj komentarz
Czytaj także