Rejestracja i logowanie

Duża wpadka mieszkańca Żychlina. Jechał pijany, bez "prawka", ale z amfetaminą

Wydarzenia 15-02-2018 Autor: toza
22
Duża wpadka mieszkańca Żychlina. Jechał pijany, bez

23-letni mężczyzna jechał wężykiem, co wzbudziło zainteresowanie innych uczestników ruchu, którzy powiadomili o sprawie stróżów prawa. Po zatrzymaniu auta okazało się, że kierowca jest pijany i w tym stanie przewozi pasażerów. Co więcej, mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, a w samochodzie znaleziono narkotyki.

Wszystko działo się w sąsiednim powiecie gostynińskim. Wczoraj pacyńscy policjanci otrzymali anonimowe zgłoszenie o kierowcy, którego tor jazdy stwarzał zagrożenie na drodze. W Skrzeszewach (gmina Pacyna) funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego hondą. Był nim 23-letni mieszkaniec Żychlina.

Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie i w tym stanie przewoził dwóch pasażerów. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania oraz nie miał przy sobie żadnych dokumentów od pojazdu. Policjanci dokonali również szczegółowej kontroli pojazdu, w trakcie której ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Policyjna analiza potwierdziła, że jest to amfetamina.

23-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem, gdzie wymierzona zostanie mu kara zarówno za posiadanie środków odurzających, jak również za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Może mu grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

- Wczorajsze zatrzymanie policjantów wskazuje, że rośnie świadomość użytkowników dróg, którzy natychmiast reagują na podejrzane zachowanie kierowcy czy jazdę całą szerokością jezdni „z prawego do lewego". Takie obywatelskie postawy pomagają funkcjonariuszom w szybkim przeprowadzaniu interwencji. Pamiętajmy, że w dużej mierze nasze bezpieczeństwo zależy od nas samych! - mówi oficer prasowy gostynińskiej policji, Dorota Słomkowska.

komentarze (22)
Dodaj komentarz

Znaczek Mazdy a jechał Hondą?

i jak dzieki kci wiemy, pił piwo którego nazwe podano niżej

alfa romeo czyt. amfa mohero

Piwo Carslberg

kolega wysłał pismo do producenta piwa które jest na foto, wiec niech kci sie liczy z konskkwencjami wypocin swoich pracowników

A WIDAC DOKLADNIE JAKIE TO PIWO ??? NIE! WIEC CISZA !!!!!!!!!

widać bardzo dokładnie, kazdy kto kiedykolwiek widział piwa w zielonych butelkach, skojarzy

jest zamazany napis wiec możesz naskoczyc

ciebie zapomnieli wymazac przed urodzeniem, racja, kci powinno dostac kare za ta antyreklame

HAHAHAHAHAAHAHAH TY POPŁACZ SIĘ JESZCZE BO NAZWE PIWA WIDAĆ. HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

ZROB Z TEGO AFERE I IDZ Z TYM DO TELEWIZJI

to nie jest żadna reklama czy antyreklama. żadnej kary nie będzie, nie widoczny jest napis i tyle w temacie. w jednym z seriali (nie będę pisał tytułu) zakryte są znaczki/loga aut. ja wiem co to za auto i co z tego? to samo tutaj.

typowa antyreklama dla tego konkretnego piwa, powinni sie dobrac do **** kci za to

ja już nigdy nie napije sie tego piwa, pijany kierowca źle mi sie kojarzy a teraz bedzie mi sie kojarzyl z tą konkretną marką piwa

Wysadzić w powietrze ten patologiczny Żychlin. Same patole

Odczep sie od zychlina mieszkają tutaj też normalni ludzie normalne rodziny ... wszędzie znajdzie sie delikwent po alko narkotykach czy jakis psychol

To samo jest w Kutnie, nawet więcej.

coś ci się pomyliło !!!!!!

nic mi się nie pomyliło. mam trochę większą wiedzę na ten temat niż ty. policja nie chwali się wszystkim, uwierz. po za tym, im większa miejscowość tym więcej takich rzeczy się dzieje. prawda jest taka, że takie rzeczy dzieją się w całej Polsce, nie tylko w Żychlinie czy Kutnie.

BO TY WIESZ JAKA JA MAM WIEDZE

Kto to jest ?

Mówiłem, że to slamsidła **** patole

dodaj komentarz
Czytaj także