Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Ponad 100 tysięcy na nowy chodnik. Prace na Warszawskim Przedmieściu

Wydarzenia 13-06-2018 Autor: toza Foto: toza, ag
14

Od kilku dni na Warszawskim Przedmieściu trwa remont, którego zwieńczeniem będzie nowy chodnik. Remont zakończy się pod koniec czerwca.

Jak informuje nas Biuro Prasowe Urzędu Miasta, prace na Warszawskim Przedmieściu wykonuje firma „Rajm-Bud” Rajmund Matuszewski.

- Zadanie obejmuje rozbiórkę istniejącej nawierzchni, wykonanie podłoża, ustawienie nowych krawężników i obrzeży drogowych oraz ułożenie nowej nawierzchni z kostki betonowej. Koszt wykonania prac to 110 984,62 zł brutto. Termin wykonania to koniec czerwca 2018 r – informuje Biuro Prasowe UM.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Zobaczcie jak tam idzie robota, dwóch robi 3stoi przez tydzień zerwali trochę płytek,w PRL robiło się szybciej i lepiej to by było zorganizowane

Jak zwykle wszystko robią przed wyborami, tfu!

Interesuje mnie co się dzieje z usuwanymi płytami chodnikowymi. Czy można je nabyć prywatnie do ponownego wykorzystania? Nie bardzo wiem kogo zapytać.

Jeżeli się dowiesz, to napisz tutaj bo ekologicznej jest je ponownie wykorzystać. Pozdrawiam

Już mają właściciela. To znajomi królika...

Nasze Kutno coraz piękniejsze

Społeczeństwo kucienkowe jest zbyt głupie. Remont kawałka chodnika i już wszyscy sikają z ekscytacji. Takimi tumanami łatwo się rządzi i robi się z nimi co chce. Dlatego obecna ekipa rządząca będzie trwać zawsze.

Po prostu nie ma lepszej.

I bardzo dobrze. Będzie ładniej i o to przecież chodzi.

a ty lekarz jestes calkowicie zdrowy

Ochłap wyborczy!!! Nie kupicie NAS. Nie oszukacie NAS wierne, oszukańcze pieski z UM od p. Bełk..a

Teraz szczekasz, a kiedy nadejdą wybory, jak piesek z podkulonym ogonem pobiegniesz do urny i oddasz głos na Burzyńskiego i jego ekipę. Takie jest to wasze obłudne kucienkowe społeczeństwo. Lubicie anonimowo głośno szczekać, ale jesteście tylko strachliwymi ratlerkami.

Posrałem się ze szczęścia.

To się podmyj i myk myk do psychiatry teraz

dodaj komentarz
Czytaj także