Rejestracja i logowanie

Kolejny pożar kombajnu - 5 zastępów straży walczyło z żywiołem

Wydarzenia 01-08-2018 Autor: ez Foto: OSP Wola Kałkowa
13
Kolejny pożar kombajnu - 5 zastępów straży walczyło z żywiołem

Tuż przed godz. 17 doszło do drugiego w ciągu dzisiejszego dnia pożaru. Tym razem ogniem objęty został kombajn, na szczęście sytuacja jest już opanowana i nikomu nic się nie stało.

Aż 5 zastępów straży pożarnej udało się do miejsc. Załusin (gm. Bedlno), gdzie w płomieniach stanęła maszyna rolnicza. Zgłoszenie o pożarze wpłynęło o godz. 16:43. Jednostki zakończyły działania po ponad godzinie.

- Na miejsce zadysponowano 1 zastęp z JRG Kutno, OSP Załusin, OSP Śleszyn, OSP Wola Kałkowa i OSP Tomczyce. Pożar został ugaszony, jednostki wracają do bazy - informuje dyżurny KP PSP w Kutnie.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

Takie są realia w gminie Bedlno. CZy komendant gminny nie widzi takich rzeczy? NAJLEPIEJ BRAĆ TYLKO PIENIĄŻKI PODATNIKÓW CO MIESIĄC.

podpalić nie miał kto a grzać sie to wszyscy przyszli

każdy jest mądry stać i się patrzeć zamiast pomóc

strażak to jak policjant lub lekarz zawsze na służbie niezależnie od ubioru

Strażacy z OSP nie pełnią dyżurów i nie czekają na pożar. Oni pracują w swoich gospodarstwach a w chwili zagrożenia rzucają wszystko i biegną z pomocą. Często w niepełnym umundurowaniu. Byle tylko jak najszybciej udzielić pomocy. To taka uwaga dla niedorozwojów czepiających się umundurowania a nie znających realiów strażackich.

A zapłacisz mu dożywotnią rente gdy dozna trwałych poparzeń z braku umundurowania pajacu?Jest coś takiego jak regulamin,januszku co wie wszystko.

jest coś takiego jak kultura wypowiedzi na forum ale to jest tobie najwyraźniej bardzo obce

Droga redakcjo. To nie jest Zalusin . Najpierw dowiedzcie się gdzie jest pożar potem to opiszcie bo znak stoi przy drodze.

Tamten kołtun z obory... w gumiakach i gaciach do akcji.

Co chcesz,gdy gościu urodził się Januszem.

To jest lekkomyślność Strażaków z OSP bez umundurowania do pożarów - Wina wójta po części jeżeli nie ma tyle pieniędzy na wsparcie to po co tyle jednostek ?? Wyjedzie raz na milion i zadowoleni....

A pniewa jak zwykle brak, dostaniecie na święta aż wam się ręce ugna

Do redakcji. Usuńcie zdjęcie jeśli chcecie ominąć wielka gówno burze wycelowana w strażaków bez pełnego umundurowania

dodaj komentarz
Czytaj także